Zobacz wyniki ankiety: Co sądzisz o dodaniu takiej opcji?

Głosujących
44. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Przydatne

    43 97.73%
  • Nieprzydatne

    0 0%
  • Nie mam zdania

    1 2.27%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Anulowanie poszukiwań geologów/odkrywców

  1. #1
    konkur4

    Anulowanie poszukiwań geologów/odkrywców

    Od kiedy zaczęto wprowadzać tych geologów specjalistów, z pośpiechu zaczynają mi się oni kićkać, i np. zamiast tego od żelaza na żelazo puszczę tego od kamienia. Straty takiej pomyłki będą minimalne, ale pomyślałem, że można by ich uniknąć, pozwalając na anulowanie aktualnie trwających poszukiwań. Opcja mogłaby być możliwa również w przypadku odkrywców, gdyby ktoś pomylił poszukiwania. Nie powinno być to jakoś bardzo skomplikowane do zrobienia.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    czemu nie

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    bardzo dobra opcja, zwłaszcza w przypadku dłuższych poszukiwań

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Od kiedy zaczęto wprowadzać tych geologów specjalistów, z pośpiechu zaczynają mi się oni kićkać, i np. zamiast tego od żelaza na żelazo puszczę tego od kamienia. Straty takiej pomyłki będą minimalne, ale pomyślałem, że można by ich uniknąć, pozwalając na anulowanie aktualnie trwających poszukiwań. Opcja mogłaby być możliwa również w przypadku odkrywców, gdyby ktoś pomylił poszukiwania. Nie powinno być to jakoś bardzo skomplikowane do zrobienia.
    Sprawa jest prosta, nie mylić się w wysyłaniu na poszukiwania odkrywców/geologów.
    @konkur4, weź pod uwagę sapera :P

  6. #6
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Można skrócić czas poszukiwań za klejnoty, więc BB nigdy nie pójdzie na anulowanie.

  7. #7
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Sprawa jest prosta, nie mylić się w wysyłaniu na poszukiwania odkrywców/geologów.
    @konkur4, weź pod uwagę sapera :P
    Pomyliły Ci się gry, Androś :P Na wojnie też nie jesteśmy, żeby saperzy byli do czegoś potrzebni :P Mylić się ludzka rzecz, problem w tym, że póki co jest tylko opcja "do przodu", i to w dodatku pewnie przez nikogo nie wykorzystywana. Nie za 25 klejek.

    Cytat Zamieszczone przez Jurek12345 Zobacz posta
    Można skrócić czas poszukiwań za klejnoty, więc BB nigdy nie pójdzie na anulowanie.
    Można, ale to jest droga "do przodu", a za jej pomocą tak czy siak osiągnie się niezamierzony efekt tj. albo zostanie znalezione niechciane przez nas złoże, albo odkrywca wróci z niewłaściwym typem towaru. Brakuje jeszcze takiej drogi "do tyłu". Klikasz, i odkrywca/geolog jest ponownie dostępny, nie dając graczowi żadnych materialnych korzyści. Jedynie, nad czym można podywagować, to czy specjalista miałby być dostępny od razu, czy na zasadzie odwrotności tj. jeśli poszukiwania miały trwać 4 godziny, a po minucie zostałby cofnięty, to progres powrotu wskazywałby na 3h59min (jako już przebyty czas), i zostałaby jeszcze minuta do odczekania, aż będzie można go ponownie wysłać.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Anulowanie bufem anulującym jak w przypadku premii na budynkach jak najbardziej. Za darmo nie. BB, to prawie żebraki i niech sobie przynajmniej na tym zarobią.

  9. #9
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem za

  10. #10
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem za w innej grze online bardzo spokojnej mam opcje że po wysłaniu statku mam 30s na anulowanie, po tym czasie za klejnoty powrót
    Można można, czy gra na tym traci, myślę że nie.

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.