Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 141 do 150 z 161

Wątek: Zmiany w grze - 21.08.2018 / Pamiętnik Dewelopera: Rozbudowa wyspy - Dyskusja

  1. #141
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    24.07.2012
    Posty
    287
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Tak, po opisaniu sytuacji przesyłają brakujący akt na skrzynkę.
    Niestety, tak dobrze, to nie jest

    Cytat Zamieszczone przez RadekMC1 Zobacz posta
    dobra pytanie, bo u mnie wyskoczył jakiś babol z tymi wyspami
    wykupiłem wszystkie 2 akty własności.
    użyłem 2 odblokowało mi 2 wyspy, gra się zawiesiła wchodzę, a tam wykupiona tylko 1 wyspa. Aktu własności w gwieździe brak, wyspa nie odblokowana.
    wykupiłem kolejne 2, odblokowałem kolejne 2 w sumie mam wykupione 4 akty, odblokowane 3 wyspy.
    miał takie cuda ktoś?

    co zostaje tylko support ?
    Tak, niestety zostaje tylko support i dużooo cierpliwości

    Brakujących aktów własności na skrzynkę nie przesyłają, za to uzyskasz "uspokajającą" odpowiedź, że znają problem i pracują nad rozwiązaniem. Zostaniesz również poproszony o cierpliwość.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.08.2018 o 00:21 Powód: połączenie postów

  2. #142
    Osadnik
    Dołączył
    11.07.2012
    Posty
    212
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Coś czuję że ktoś dostanie informację że nie pisze się 3 postów jeden pod drugim, do tego służy opcja edytuj

  3. #143
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.07.2015
    Posty
    15
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez RadekMC1 Zobacz posta
    dobra pytanie, bo u mnie wyskoczył jakiś babol z tymi wyspami
    wykupiłem wszystkie 2 akty własności.
    użyłem 2 odblokowało mi 2 wyspy, gra się zawiesiła wchodzę, a tam wykupiona tylko 1 wyspa. Aktu własności w gwieździe brak, wyspa nie odblokowana.
    wykupiłem kolejne 2, odblokowałem kolejne 2 w sumie mam wykupione 4 akty, odblokowane 3 wyspy.
    miał takie cuda ktoś?

    co zostaje tylko support ?

    Na pocieszenie mogę tylko napisać, że nie jesteś w tym problemie odosobniony Poszukaj innych postów "szczęśliwców", którzy wydali klejnoty i zostali.... z niczym. Niestety BB przeprowadziło test na serwerach gry, na graczach i coż… w niektórych przypadkach test się nie powiódł. Dlatego ja z kupnem tych aktów własności wstrzymam się do czasu, gdy inni gracze przetestują dokładnie nową wersję gry na sobie.
    Ale tak całkiem serio, lepiej napisz do suportu. Kilka dni minęło i nie wprowadzili żadnej aktualizacji poprawiającej błąd z aktami własności, to nie napawa optymizmem. Czyżby BB wygenerowało problem, którego nie potrafi rozwiązać?

  4. #144
    Odkrywca Awatar Angel7212
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    585
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!


    Chcielibyśmy rzucić nieco światła na złoża, które zostały udostępnione wraz z nowymi wyspami, zapraszam > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    a ja nie moge znależć tego złoza saletry, a mam zajete 3 z 6, a zgodnie z tym co jest napisane powinnam mieć 4 z 6

    https://imgur.com/a/YFBrjPw

  5. #145
    Osadnik Awatar RadekMC1
    Dołączył
    11.10.2012
    Posty
    36
    Serwer
    Złota Góra
    dzięki za info )
    a już sądziłem, że tylko ja mam takiego farta

  6. #146
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    418
    Serwer
    Kolonia
    to idz , idz, wyplacz sie..

  7. #147
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mała korekta
    BB bawi się w cenzora. Usunął mój post nt. wyciągania kasy od graczy. KARYGODNE
    Ostatnio edytowane przez Klapaucjusz ; 28.08.2018 o 01:01

  8. #148
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Klapaucjusz Zobacz posta
    BB bawi się w cenzora. Usunął mój post nt. wyłudzania kasy od graczy. KARYGODNE
    Wolisz, żeby bawił się z Tobą w sądzie? Wyłudzenie to poważne przestępstwo, powinieneś zgłosić się na policję jeśli faktycznie miało miejsce. Jeśli nie, to oszczerstwo również jest przestępstwem, więc rozważniej dobieraj słowa.

  9. #149
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.02.2012
    Posty
    22
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fakt, wyłudzenie to raczej źle dobrane określenie. W usuniętym poście było " wyciąganie kasy od jeleni " A to akurat jest dokładne określenie sytuacji z nowymi wyspami i ich ceną.

  10. #150
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Klapaucjusz Zobacz posta
    Fakt, wyłudzenie to raczej źle dobrane określenie. W usuniętym poście było " wyciąganie kasy od jeleni " A to akurat jest dokładne określenie sytuacji z nowymi wyspami i ich ceną.
    To raczej są emocje.
    I nie mają nic wspólnego z Twoimi zarzutami.
    A emocje to właściwie pierwsze zdania, które przychodzą ludziom do głowy i je wypowiadają,
    zanim się zastanowią.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 5 13 14 15 16 17 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.