Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 91 do 100 z 161

Wątek: Zmiany w grze - 21.08.2018 / Pamiętnik Dewelopera: Rozbudowa wyspy - Dyskusja

  1. #91
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Jurek12345 U mnie jest problemem to że własnie magazyn wyspy nie działa. Akty własności wszystkie cztery mam użyte.

  2. #92
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.03.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    pomimo użytych aktów własności nie da się zagospodarować obu południowych wysp

  3. #93
    Osadnik
    Dołączył
    08.07.2012
    Posty
    35
    Serwer
    Kolonia
    Południowe wyspy odkryte na jednej użyty akt własności i nie da się postawić magazynu wyspy. Wyszło na to ze straciłem akt własności no super. Czy wprowadza jakieś nowości bez błędów, pewnie znowu konserwacja nas czeka a klejnoty za akt własności poszły się ... .
    Do kupienia zostały 3 akty, a mam 4 wyspy zajęcia.
    Ostatnio edytowane przez Gargon74 ; 22.08.2018 o 14:26

  4. #94
    Osadnik
    Dołączył
    12.06.2013
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Niestety, też nie mogę postawić 1 magazynu.
    Poszło pisemko do Supportu, czekam co napiszą

  5. #95
    Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    82
    Serwer
    Kolonia
    Witam , odkryte 4 wyspy i magazyn jest na wszystkich. Trochę dziwne , że u jednych wszystko jest ok a u innych nie.

  6. #96
    Osadnik
    Dołączył
    26.11.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Na wyspach południowych mozna postawic tylko magazyn wyspy

  7. #97
    Osadnik
    Dołączył
    10.09.2012
    Posty
    37
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Gumis28PL Zobacz posta
    Kupiłem wszystkie 4 akty. Wysłałem 2 odkrywców po odległe włości, razem znaleźli 1 sektor (zielony) użyłem aktu własności i postawiłem magazyn wyspy, następnie wysłałem odkrywce po kolejną wyspę, znalazł to wysłałem po kolejną. Wrzuciłem akt własności na drugą wyspę i zastanawiam się gdzie najlepiej postawić magazyn wyspy. W tym czasie komunikat "odkrywca znalazł..." patrze na południe mapy a tam dalej wyspy we mgle. zdziwiony wysłałem jeszcze raz odkrywcę i chcę stawiać magazyn wyspy na drugiej wyspie a tam niespodzianka, sektor nieaktywny czeka na wrzucenie aktu własności i nie da się postawić magazynu. dwa ostatnie sektory udało mi się aktywować i postawić na nich magazyny wyspy. Został mi ten jeden, aktu własności w gwieździe nie ma i kupić też nie idzie. Zgłosiłem do suportu. Uważajcie

    Edit: Edytowałem post dopisując "wyspy" za słowem magazyn ponieważ niektórzy mogą się nie domyślić o co mi chodziło
    u mnie to samo, wyspa pustynna po prawej, akt własności przyjęło ale magazynu postawić nie można, ani zwykłego ani elitarnego, może ktoś to wyjaśnić

  8. #98
    Początkujący Osadnik Awatar Sir_Kshyhoo
    Dołączył
    28.12.2013
    Posty
    21
    Serwer
    Złota Góra
    Ja mogłem wykupić 4 akty i postawić 4 magazyny bez problemów...

  9. #99
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez koniuwielki Zobacz posta
    Trochę dziwne , że u jednych wszystko jest ok a u innych nie.
    A co tu dziwnego? Jeszcze nie było konserwy-konserwy nie mówiąc o konserwie-konserwy-konserwy Wtedy dopiero będzie dziwne a tu nawet termin pierwszej ww nie jest wyznaczony..... Take it easy: jak to mówią tawarisze z zapada

  10. #100
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez pablos73 Zobacz posta



    gra to nie jest wolontariat, poza tym juz wczesniej wyliczono, ze nie ma tragedii i na 1 wyspe mozna uzbierac klejnoty w okolo 2 miesiace, wiec o co ten placz?
    Nie oczekuję tego że BB da mi coś nowego za darmo i NIE kupię nowych wysp-nie mam z tym problemu, ale przestańcie opowiadać jak ''pożyteczni idioci'' o tym, że coś jest łatwo albo o wprowadzeniu płatnego premium

    Po co przepisywać bajki o niecałych 4k klejków w 2 miesiące wypadających z gry bez dodatkowych wkładów? Pierwszy raz ktoś tak napisał, ktoś inny to wykpił, a kolejny nie rozumiejąc tego żartu potwierdził, że pewnie - to łatwe i w 2 miechy zbiera tyle z górką bez dotowania! LOL

    oczywista sprawa że dla kogoś to możliwe, wbicie 75 też jest ''łatwe'' czego dowodem jest parę osób na polskich serwerach które już mają maxa, podobnie z klejkami - 1 na 100 zbiera w miesiąc 2k, a 99 NIE bo się nie da tego zrobić przy lajtowym graniu nawet przy codziennym logowaniu
    jeśli chcecie sprawdzić to NIE mając kopalni zapiszcie ile macie TERAZ i podajcie liczbę za 2 miesiące, może coś się rozjaśni w głowach?
    Ostatnio edytowane przez Aruzus ; 22.08.2018 o 19:02

Odpowiedz w tym wątku
Strona 10 z 17 PierwszyPierwszy ... 8 9 10 11 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.