Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 161

Wątek: Zmiany w grze - 21.08.2018 / Pamiętnik Dewelopera: Rozbudowa wyspy - Dyskusja

  1. #101
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ale kolejnego złoża granitu mi nie odkrył z czego wnioskuje że jak mi się jakieś wyczerpie na archipelagu, to może odkryć na wyspie, i jak nie postawie dodatkowego budynku granitu, to będę stratny na tym

  2. #102
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez sir-dario Zobacz posta
    ale kolejnego złoża granitu mi nie odkrył z czego wnioskuje że jak mi się jakieś wyczerpie na archipelagu, to może odkryć na wyspie, i jak nie postawie dodatkowego budynku granitu, to będę stratny na tym
    Cytat Zamieszczone przez BB_Ondgrund Zobacz posta
    The new deposits belong to deposit groups. Not all deposits in these groups can be found at the same time.
    .

  3. #103
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Limit Szczęsliwego Odkrywcy na Czarnym Rynku został zwiększony o jeden (1).
    Jakoś po konserwie dalej mam kłódkę na odkrywcy.

  4. #104
    Osadnik
    Dołączył
    26.06.2013
    Posty
    42
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    czyli jakby nie patrzeć, trzeba postawić jeszcze jeden dodatkowy budynek, żeby produkcje zachować na tym samym poziomie

  5. #105
    Osadnik Awatar Chymes
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    72
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Nie oczekuję tego że BB da mi coś nowego za darmo i NIE kupię nowych wysp-nie mam z tym problemu, ale przestańcie opowiadać jak ''pożyteczni idioci'' o tym, że coś jest łatwo albo o wprowadzeniu płatnego premium

    Po co przepisywać bajki o niecałych 4k klejków w 2 miesiące wypadających z gry bez dodatkowych wkładów? Pierwszy raz ktoś tak napisał, ktoś inny to wykpił, a kolejny nie rozumiejąc tego żartu potwierdził, że pewnie - to łatwe i w 2 miechy zbiera tyle z górką bez dotowania! LOL

    oczywista sprawa że dla kogoś to możliwe, wbicie 75 też jest ''łatwe'' czego dowodem jest parę osób na polskich serwerach które już mają maxa, podobnie z klejkami - 1 na 100 zbiera w miesiąc 2k, a 99 NIE bo się nie da tego zrobić przy lajtowym graniu nawet przy codziennym logowaniu
    jeśli chcecie sprawdzić to NIE mając kopalni zapiszcie ile macie TERAZ i podajcie liczbę za 2 miesiące, może coś się rozjaśni w głowach?
    O jakim Ty żarcie piszesz...?? Niektórzy tu sie dorabiają wirtualnie od 6,5 roku i uwierz, że są tacy co nie włożyli ani 1zł, nie ze skąpstwa ale dla zasady (m.in. ja), a dziś mają furę kleju którego nie ma na co wydać...
    Chcesz się bawić w sprawdzanie za 2 miesiące? Po co? Ja Ci podam dane archiwalne DZISIAJ z mojego *xls, którego skrzętnie prowadzę od 86 tygodni czyli od czasu gdy wymyśliłem sobie, że wykupię wszystkie kopalnie kleju (tak, tak, 86 tygodni to grubo ponad 1,5 roku) startując z poziomu 15k kleju, które wcześniej odkładałem bez wyraźnego celu. Ktoś to już liczył na początku ale jak się upierasz bez liczenia ale suche dane to proszę bardzo:

    Tygodniowo bez kopalni:
    - 100 logowanie
    - 100 za sc
    - 280 z Excelsiora (średnia z krótkich listów, które są najbardziej efektywne pod kątem kleju, bez dodatkowego zadania na kryształy, które otrzymują gracze z premium)
    RAZEM 480 kleju tygodniowo czyli po 2 miesiącach (8,5 tygodnia) masz 4080 kleju... nie licząc kleju za sc bo z tym różnie bywa 3230...

    Jakie jeszcze dane chcesz...??
    Skupiając się na kopalniach: na pierwszą kopalnię stać Cię po 40tygodniach, ta daje Ci 75x kleju na tydzień, więc na kolejną stać Cię już po 16 tygodniach, następna po kolejnych 10 tygodniach... W efekcie po 86 tygodniach a biorąc poprawkę na 15k z bilansu otwarcia po 120 tygodniach stoi 8 kopalni bo 2 już padły, bez zadań z Excelsiora jest 6,2k kleju tygodniowo, w tym czasie zebrałem łącznie 280k kleju a wydałem 270k. Można szybciej ale w międzyczasie kupowało się gienków i inne potrzebne rzeczy.

    I na to wszystko wystarczy, że raz dziennie wpadniesz, zbierzesz premię za logowanie i zrobisz zadanko z Excelsiora raz na 1-2 dni...

    Więc jeżeli znasz przysłowie, że za seks i wodę nie powinno się płacić bo można to mieć za darmo, to dopisz sobie do listy klej w TSO.
    Ostatnio edytowane przez Chymes ; 22.08.2018 o 20:32

  6. #106
    Odkrywca Awatar Robalus
    Dołączył
    05.03.2012
    Posty
    1,043
    Serwer
    Nowy Świat
    HA HA HA .... Klejki .... Pogratulowal BB pomyslu .... My gracze teraz jestesmy w czarnej d...e....

  7. #107
    s3b3x
    to ma być żart czy kpina ? może niech BB zrobi eventy tylko dla wybranych...

  8. #108
    Odkrywca Awatar Shadow_mk
    Dołączył
    03.05.2012
    Posty
    543
    Serwer
    Czarci Gaj
    poproszę konserwę naprawiająca błędy poprzedniej konserwacji - zgodnie z tematem to opinia zmian
    Będzie się działo!
    I znowu konserwy będzie mało.
    Będzie głośno, będzie radośnie
    Znów poczekamy razem całą noc.

    Ekipa nie oszczędza sił
    Już trochę im brakuje tchu.
    Polejcie wina również im
    Znów konserwa konserwy będzie rytm!
    ...

  9. #109
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.05.2012
    Posty
    5
    Serwer
    Czarci Gaj
    Ja również mam problem z postawieniem magazynu na 1 zielonej wyspie. Wczoraj mogłem postawić, ale tego nie zrobiłem. Dopiero od rana jest zbugowana.
    Ostatnio edytowane przez PiiT ; 23.08.2018 o 09:10

  10. #110
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Aruzus Zobacz posta
    Nie oczekuję tego że BB da mi coś nowego za darmo i NIE kupię nowych wysp-nie mam z tym problemu, ale przestańcie opowiadać jak ''pożyteczni idioci'' o tym, że coś jest łatwo albo o wprowadzeniu płatnego premium

    Po co przepisywać bajki o niecałych 4k klejków w 2 miesiące wypadających z gry bez dodatkowych wkładów? Pierwszy raz ktoś tak napisał, ktoś inny to wykpił, a kolejny nie rozumiejąc tego żartu potwierdził, że pewnie - to łatwe i w 2 miechy zbiera tyle z górką bez dotowania! LOL

    oczywista sprawa że dla kogoś to możliwe, wbicie 75 też jest ''łatwe'' czego dowodem jest parę osób na polskich serwerach które już mają maxa, podobnie z klejkami - 1 na 100 zbiera w miesiąc 2k, a 99 NIE bo się nie da tego zrobić przy lajtowym graniu nawet przy codziennym logowaniu
    jeśli chcecie sprawdzić to NIE mając kopalni zapiszcie ile macie TERAZ i podajcie liczbę za 2 miesiące, może coś się rozjaśni w głowach?
    Jak ja to kocham, opowieści o bajkach od osób, które nawet nie raczą sprawdzić tego, co inni piszą.
    Aż połasiłem się na serię losowań na testowym. Wiem, że pewnie tracę czas, bo takie typki jak Ty są święcie przekonane o swojej racji, i żadne racjonalne argumenty nie są w stanie tego zmienić. Ale spróbujmy.
    Najpierw wyrównałem ilość kryształów w magazynie, żeby działać na pełnych liczbach (stan magazynowy 24k kryształów), co dało 190 fragmentów krótkich listów, tego nie liczę. Pierwsze losowanie, jak plebs, max ile wlezie, czyli 99 kryształów, czego zwyczajnie się nie robi, bo wtedy jest największa statystyczna szansa na otrzymanie takich ilości, jakich chce BB. Oczywiście z tych losowań wpadają też kryształy, czyli zużyłem na to ponad 500 kryształów (w magazynie 23600, więc ubyło mi 400).
    Ilość fragmentów zwiększyła się do 339. 339 - 190 = 149, 149 / 3 = 49, 49 * 50 = 2450 klejnotów. Co pisałem w pierwszym poście? 2600-2800, ale to jak napisałem, takie losowanie jest dla plebsu, tego się zwyczajnie nie robi. Więc zrobiłem drugi test, tym razem losując po 10 kryształów. Co jest i tak zbyt dużą ilością, bo odpowiednie jest losowanie po 3-5, ale nie mam na to czasu.
    4 losowania tak, żeby po każdym zostało w magazynie odpowiednio -> 23500, 23400, 23300, 23200 kryształów. Efekty:
    1) 386 dostępnych fragmentów krótkiego listu
    2) 426 dostępnych fragmentów krótkiego listu
    3) 468 dostępnych fragmentów krótkiego listu
    4) 510 dostępnych fragmentów krótkiego listu
    Wynik: 510 - 339 (po zakończeniu pierwszego testu) = 171, 171 / 3 = 57, [COLOR="57 * 50 = 2850 kryształów. Zajrzyjmy do pierwszego postu, ile to tam było, bo już nie pamiętam? A, tak, 2600-2800 kryształów, kurde, pobiłem swój własny rekord . Tu masz screena, żebyś nie płakał, że Cię oszukuję.

    Ogólny wynik to 170 krótkich listów na 1400 zużytych kryształów, co daje 8500 klejnotów. Oczywiście wynik ten jest zaniżony przez losowane pierwszych 1000 kryształów po 99 na losowanie.
    A tu masz dowód, że można zdobyć 2,4k kryształów rocznie. Xxl wprowadzili w październiku 2016, do stycznia 2017 losowałem długie listy dla manuskryptu, i od tamtego czasu nie wydałem ani 1 kryształu, tych śmiesznych mini zadań też nie robię, a fragmentów kryształu ze znajdek nie przerabiam w MP, 3800 - 2400 = 1400, mamy sierpień, więc 1400 / 7 = 200, 200 * 12 = 2400.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 11 z 17 PierwszyPierwszy ... 9 10 11 12 13 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.