Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 161

Wątek: Zmiany w grze - 21.08.2018 / Pamiętnik Dewelopera: Rozbudowa wyspy - Dyskusja

  1. #11
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nikt44 Zobacz posta
    Co do zmian ja na to klejki mam ale uważam że skoro to na 25 lat settlersa wypadało choć 1 wyspę dać normalnie bo co to za świetowanie rocznicy dla wybranych.
    Zasada jest taka, ze jesli BB robi cos zeby bylo Ci lepiej, to masz gwarantowane, że zrobia to tak, żebyś przypadkiem nie mial lepiej.

    Oni maja jakas dziwna decyzyjna schizofrenie.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    83
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez AndyMcQuinn Zobacz posta
    Zgadzam się z przedmówcami - to kpina z graczy albo raczej pazerność BB. Pewnie znajdzie się pewna niewielka ilość graczy, którzy już uzbierali tyle klejków albo po prostu wydadzą następne PLN-y czy inne Euro i dadzą zarobić BB... Tylko po co tym tak się chwalić, skoro dla większości graczy będzie to niedostępne i nic nie zmieni w grze...
    Witam,
    Ja jednakowoż wręcz przeciwnie, wcale się nie zgadzam
    Choć naturalnie chciałbym aby WSZYSTKO było za darmo i od razu

    Ciekawe, ilu z narzekaczy w erze przed-Internetowej, po skończeniu gry Boxowej, pisało do producenta że była za droga, za krótka, za łatwa, etc.?

    szybkiego uzbierania potrzebnych klejków życzę!

  3. #13
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2016
    Posty
    54
    Serwer
    Słoneczny Gród
    :P

  4. #14
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Nilfsen Zobacz posta
    Kopalnie klejnotow ( ich ilości) jeszcze nigdy nie były podnoszone chyba , ale czy kiedykolwiek będą ? przecież to strata dla firmy
    były podnoszone. o ile mnie pamięć nie zawodzi to w początkowych fazach gry były dostępne tylko 4. później podnieśli do 10.

    wracając do tematu, niestety ale takie są realia gier. trzeba wydać zł, (chyba że ktoś lubi zbierać klejnoty) aby mieć nowe wysepki
    "Everybody lies"

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2017
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Nie płaczcie, klejnoty można zdobyć za darmo - z zadań z Excelsiora, za logowania, co to za problem ?
    Trochę wysiłku i do końca roku macie co najmniej te dwie wyspy, jak nie więcej.
    Ostatnio edytowane przez drugru ; 13.08.2018 o 22:23

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    13.10.2012
    Posty
    105
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1. ile kosztuje w klejnotach 1 x wyspa dodatkowa i ile ma pol?
    2. Co zamierzacie na nich produkowac?

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    26.04.2012
    Posty
    80
    Serwer
    Nowy Świat
    gizmo poczytaj pamiętnik, tam wszystko jest napisane.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    04.09.2012
    Posty
    137
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez drugru Zobacz posta
    Nie płaczcie, klejnoty można zdobyć za darmo - z zadań z Excelsiora, za logowania, co to za problem ?
    Trochę wysiłku i do końca roku macie co najmniej te dwie wyspy, jak nie więcej.
    Podoba mi się taki optymizm! To faktycznie mały problem - prawie mnie przekonałeś
    Aby zarazić optymizmem jeszcze większą grupę graczy przelicz ile zadań z excelsiora, premii za logowania i nagród w konkursach potrzebuje ktoś, kto nie ma zapasu klejnotów a z powodów różnych nie dotuje gry?

    3,495 klejnotów na jeden akt własności wysepki to...?

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.09.2013
    Posty
    1
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez Betooniusz Zobacz posta
    Podoba mi się taki optymizm! To faktycznie mały problem - prawie mnie przekonałeś
    Aby zarazić optymizmem jeszcze większą grupę graczy przelicz ile zadań z excelsiora, premii za logowania i nagród w konkursach potrzebuje ktoś, kto nie ma zapasu klejnotów a z powodów różnych nie dotuje gry?

    3,495 klejnotów na jeden akt własności wysepki to...?
    Jak dla mnie to DWA miesiące gry. Więc nie narzekajcie że to takie niemożliwe.

  10. #20
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Na plus że będa nowe wysepki, i że bez obozów tylko akt własności i moja. Ale minus za cene tj. że akt tylko za klejki - czemu np. po jednej nie dano za fasole/ inny surowiec a drugą niech będzie za klejki
    Nowe złoża na wysepkach spoko

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 17 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 12 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.