Zobacz wyniki ankiety: Tak chciałbym by konto premium działało od momentu logowania do gry.

Głosujących
22. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    13 59.09%
  • Nie

    8 36.36%
  • Obojętne

    1 4.55%
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: Konto Premium

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Konto Premium

    Cześć...
    Chciałem troszkę pozmieniać w grze ale czy TSO na to pójdzie no nie wiem. Ale mogę spróbować.
    A mianowicie chciałem aby konto premium 1D# 3D# 30D# i 365D# było odliczane dopiero jak jesteś w grze online. Pewnie wielu nie wie o co mi chodzi a chodzi mi o to że większość graczy pracuję i czasem nie czasu na grę za dnia. Dlatego chciał bym by konto premium działało od momentu zalogowania do gry i szło by tak długo aż np byśmy się wylogowali z niej. czyli przykładowo odpalamy premium o 18 po pracy, gramy do tej 23. A jutrzejszego dnia wchodzimy do gry po 18 i już nie mamy konta premium 1D. Dla mnie to troszkę wkurzające bo ok. 12h konta premium poszło sobie w las. Dlatego chciał bym aby konto premium było liczone od momentu zalogowania do gry i jeśli byśmy zeszli z gry to konto premium zatrzymało by czas odliczania, a potem po ponownym logowaniu dalej by liczyło od momentu zatrzymania . Wtedy każdy kto gra te 4h miał by takie konto na 3 dni powiedzmy. Dla mnie to przydatna opcja bo lubię przyjemne z pożytecznym łączyć i uważam że było by fajnie takie zastosowanie do premii.

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zawsze możesz się zwolnić z pracy :P

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Złota Góra
    tarczynca wiem ze jestes specem od ankiet ale doczytałem do momentu 365D# i sie zastanawiam nowe premium wprowadzasz?

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czysty populizm, bez szans na realizację.

  5. #5
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    warto miec marzenia

  6. #6
    konkur4
    Gdyby coś takiego weszło w życie to byłaby rewolucja w grach online, bo wszędzie, gdzie dostępny jest tzw. "czas premium", ubywa go niezależnie od tego, czy z niego korzystasz czy nie. I oto w tym właśnie chodzi, żeby gracz został przykuty do krzesła, i grał, jeśli chce na maksa wykorzystać możliwości czasu premium.
    W sumie, to nie tylko w grach, licencje na programy, wejściówki na różnego rodzaju obiekty, imprezy, atrakcje, bilety na komunikację miejską, przegląd i oc samochodu, certyfikaty ograniczone czasowo, umowy o prace, emerytury Można tak wymieniać w nieskończoność. Wszystko to ten sam schemat.
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 10.08.2018 o 08:49

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Albo by cena podskoczyla ze 4x

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Ja bym to bardziej uściślił. Nie premium leci tylko w momencie klikania myszką. Nie od logowania, ale tylko za klik. Jeden klik to jedna sekunda z czasu premium.

  9. #9
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    Cześć...
    Chciałem troszkę pozmieniać w grze ale czy TSO na to pójdzie no nie wiem. Ale mogę spróbować.
    A mianowicie chciałem aby konto premium 1D# 3D# 30D# i 365D# było odliczane dopiero jak jesteś w grze online. Pewnie wielu nie wie o co mi chodzi a chodzi mi o to że większość graczy pracuję i czasem nie czasu na grę za dnia. Dlatego chciał bym by konto premium działało od momentu zalogowania do gry i szło by tak długo aż np byśmy się wylogowali z niej. czyli przykładowo odpalamy premium o 18 po pracy, gramy do tej 23. A jutrzejszego dnia wchodzimy do gry po 18 i już nie mamy konta premium 1D. Dla mnie to troszkę wkurzające bo ok. 12h konta premium poszło sobie w las. Dlatego chciał bym aby konto premium było liczone od momentu zalogowania do gry i jeśli byśmy zeszli z gry to konto premium zatrzymało by czas odliczania, a potem po ponownym logowaniu dalej by liczyło od momentu zatrzymania . Wtedy każdy kto gra te 4h miał by takie konto na 3 dni powiedzmy. Dla mnie to przydatna opcja bo lubię przyjemne z pożytecznym łączyć i uważam że było by fajnie takie zastosowanie do premii.
    takie niby konto premium on line? tiaaaa, dobre, na bank na to pojda...

  10. #10
    Osadnik Awatar pablos73
    Dołączył
    24.02.2012
    Posty
    136
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez tojanik Zobacz posta
    Ja bym to bardziej uściślił. Nie premium leci tylko w momencie klikania myszką. Nie od logowania, ale tylko za klik. Jeden klik to jedna sekunda z czasu premium.
    no to juz ultra rewolucyjny pomysl

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.