Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Sezon przygód marynarskich

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z majorami i specjalistami rozwiniętymi pod expa dostaję z księżniczki bazowo ok 720k expa. 1,440k z eventem plus 50% za premium, czyli 2,100k za jedna przygodę. Mikołajowej nie używam, bo jest daremna żeby się katować nią robić przygody - według mnie.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 12.08.2018 o 19:05

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    z dwojga zlego wole juz 10 drwali na szybko zrobic ..
    A ja nie:
    Z 10 drwali wpadnie mi 1.4kk XP w 9 godzin (przygoda+podróże) kosztem około 2000 elity.
    Jedna księżniczka szybkim dropem w evencie (oby takich więcej) to straty około 800 elity, godzina roboty i 680k XP, czyli żeby zarobić te 1.4kk XP muszę zrobić 2 księżniczki, co zajmie mi niecałe 3 godziny przy mniejszych stratach (no... prawie, bo trzeba użyć 2 strzał).

  3. #23
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    A ja nie:
    Z 10 drwali wpadnie mi 1.4kk XP w 9 godzin (przygoda+podróże) kosztem około 2000 elity.
    Jedna księżniczka szybkim dropem w evencie (oby takich więcej) to straty około 800 elity, godzina roboty i 680k XP, czyli żeby zarobić te 1.4kk XP muszę zrobić 2 księżniczki, co zajmie mi niecałe 3 godziny przy mniejszych stratach (no... prawie, bo trzeba użyć 2 strzał).
    Ignorujac fakt, ze z drwala na pelnym wypasie da sie wyciagnac 2x tyle expa z Jaruzelem, oraz to, ze Drwal jest nieporownywalnie bardziej dostepny, oraz to, ze nie ma pewnosci, ze event kiedykolwiek sie powtorzy.

    Ksiezniczka nie jest zla, ale badzmy powazni ...
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Ignorujac fakt, ze z drwala na pelnym wypasie da sie wyciagnac 2x tyle expa z Jaruzelem, oraz to, ze Drwal jest nieporownywalnie bardziej dostepny, oraz to, ze nie ma pewnosci, ze event kiedykolwiek sie powtorzy.

    Ksiezniczka nie jest zla, ale badzmy powazni ...
    Chyba ignorując fakt, że wtedy stosunek strat do XP będzie wyraźnie gorszy niż w księżniczce (nawet poza eventem) i pomijając czas potrzebny na wyczyszczenie mapy, który także się wydłuży. Ja tylko mówię, że event jest niezłą okazją do tego, żeby się tych księżniczek pozbyć.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.