Zobacz wyniki ankiety: Tak, jestem za tym aby ulepszyć Epicki skład drewna

Głosujących
50. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    41 82.00%
  • Nie

    2 4.00%
  • Obojętne

    7 14.00%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Epicki skład Drewna

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Epicki skład Drewna

    Naszła mnie taka myśl by troszkę pozmieniać w Epickim składzie drewna, o tuż chciałbym by była możliwość zwiększenia lvl czyli 10,20,30,40,50,60,70
    Czyli np produkowało by się 20szt węgla a zabierało 20szt bali, Tak samo było by z lasem aby zasiać. las. I chciał bym tu np zrobić ciąg przygód Bajkowych, Czyli zrobisz przygodę od dzielnego do zdradzonego. to dostaniesz 1 przepis na powiększenie produkcji czy lasu czy drwali czy węgla.
    Zadanie wskakiwało by automatycznie do menu zadań. Co sądzicie o takim pomyśle żeby sobie ulepszyć troszkę Epicki skład drewna?

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Podoba mi się pomysł. Tylko zmieniłbym, że od 10-40 aby podnieś musisz wykonać wszystkie bajkowe. Natomiast od 40-70 musisz wykonać wszystkie 1001 nocy Byłby czad

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Wiesz nie rozpędzaj się tak z tym bo wszystkie 1001 nocy to masz już Epicki do roboty a troszkę z tym jest, Ale wiadomo nie ma co się czasem robić ze zwykłym wojem to prawie by mi siadło takie coś .

  4. #4
    konkur4
    Epicki miał przewagę nad zwykłymi budynkami jak te miały max 5 lvl, teraz mając produkcję np. na samych leśników, postawienie chaty leśniczego i up do 6 bardziej się opłaca niż epicki skład. Tak więc jestem za.

  5. #5
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Epicki skład drewna został dodany do gry dosyć dawno temu i jak na tamte czasy był dosyć rewolucyjny. Aktualnie jest praktycznie bezużyteczny. Powinno się dodać mu lvl tak jak i pozostałym Epickim budynkom (1-6) oraz dodać obsługę egzotycznego drewna oraz desek mahoniowych. Wtedy jego użyteczność by wzrosła. Nowe plany na starej zasadzie lvl epickego składu drewna czyli z zadań. Tu na pewno da się coś wymyślić. Mamy sporo nowych surowców które można by wydawać.

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Dlatego uznałem że jak ktoś robi przygody Bohaterskie to można przy okazji podnieść sobie lvl budynku . coś za coś ^^

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Złota Góra
    to moze plany z sprytnego lub bohatera bo nikt ich nie robi

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czołem!

    Bardzo dziekuję autorowi za ciekawą propozycję.
    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Największą niedoróbą w drewnianym składzie jest brak możliwości przerabiania mahoniu. leweli też brakuje. Dopisz, to do wniosku i nie zapomnij dołączyć trzech zdjęć i załącznika.

  10. #10
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Pomysł i zmiany miały by sens, ale z chwilą dodania do gry budynków elitarnych, nie teraz, gdzie deski mahoń się po prostu zbierają i tyle.
    Już lepiej by dodali ulepszonych drwali i ulepszonych leśników...

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.