Zobacz wyniki ankiety: Jak ważne są dla Ciebie osiągnięcia w wydarzeniu? (zostawiając na boku temat nagród)

Głosujących
1349. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Zarówno osiągnięcia ogólne, jak i te związane z wydarzeniami są dla mnie bardzo ważne

    413 30.62%
  • Lubię osiągnięcia w wydarzeniach. Widzę dzięki temu, swoje dokonania w grze

    640 47.44%
  • Nie zwracam uwagi na osiągnięcia, ale lubię nagrody podczas wydarzeń

    341 25.28%
  • System osiągnięć pomaga mi w wydarzeniu. Nie chcę ich przegapić

    326 24.17%
  • Osiągnięcia nigdy nie były dla mnie ważne i nigdy nie będą

    121 8.97%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 49

Wątek: Osiągnięcia

  1. #11
    BouliPunk
    Jedziemy z nimi a sorki to nie ten dział głos oddany

  2. #12
    Początkujący Odkrywca Awatar broda102
    Dołączył
    06.12.2012
    Posty
    399
    Serwer
    Złota Góra
    W aktualnej wersji system osiągnięć jest kiepski - i chyba jest za późno żeby to zmieniać - ponieważ po latach już wszystko chyba przepadło - myślę tu o kryteriach które powinny być brane pod uwagę - to samo tyczyć by się mogło rankingu na stronie głównej - czyli na przykład: czas w jakim wbiliśmy 50 lvl, 75 lvl - do rankingu kto pierwszy wbił, kto wbił najszybciej, żeby rejestrowane były rekordy typu największa ilość uzyskanego doświadczenia na dzień, największa przestrzeń magazynowa, populacja, najwięcej sprzedanych czy kupionych danych surowców, najwięcej zrobionych przygód z podziałem na rodzaje i wiele wiele innych istotnych być może choć trochę bardziej rzeczy. Ogólnie BB już nie ogarniecie tego do tego ja to powinno wyglądać z chociażby uwagi na czas jakiego to wymaga do stworzenia a drobne kosmetyczne zmiany nie mają chyba sensu.

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Ale tu chodzi o osiągnięcia eventowe...wyłącznie.

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    31.08.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Nowy Świat
    klikanie dla zabawy nic nie wnosi .

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Ale tu chodzi o osiągnięcia eventowe...wyłącznie.
    Zarówno osiągnięcia ogólne, jak i te związane z wydarzeniami są dla mnie bardzo ważne

    pytanie z ankiety jakoś temu przeczy

  6. #16
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.02.2015
    Posty
    10
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gdyby nie to że przy każdym evencie osiągnięcia oznaczają konkretną liczbę eventowych "surowców" albo możliwości rozbudowy budynków specjalnych, olewałbym je ciepłym moczem.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    23.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Osiągnięcia eventowe są bardzo fajne, motywują do większego zaangażowania się w event. Nagrody w ogóle są bardzo motywujące dla większości graczy ) Na zwykłe osiągnięcia w sumie nie zwracam większej uwagi. Są, bo są.

  8. #18
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Zaznaczyłam to co większość, bo lubię jak są wyzwania. Niestety niektóre eventowe osiągnięcia to sztuka dla sztuki. Nagroda w postaci kanapki z serem to średni motywator Na szczęście za niektóre są surowce eventowe więc tragedii nie ma.
    ps osiągnięć raczej nie można oddzielić od nagród jak to zaznaczyliście w tytule. Jest wynik - jest nagroda

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    08.06.2012
    Posty
    225
    Serwer
    Kolonia
    osiagniecia powinny byc mozliwe dla "normalnych" graczy grajacych regularnie ale nie 24h/dobe a np. 1k znajdek ...... sporo gram ale nie zrobilam

  10. #20
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,695
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo dziękuję wszystkim za pozostawione opinie i za oddane głosy.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.