Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 29

Wątek: Limit Szczęśliwych odkrywców

  1. #1
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Limit Szczęśliwych odkrywców

    Pisze nowy wątek żeby może ludzi go zobaczyli i sami sprawdzili jak to u nich jest.
    Jak wiadomo wraz z eventem weszło zawirowanie z Szczęśliwym odkrywcą.

    I tak zgodnie z https://forum.thesettlersonline.pl/t...l=1#post271900
    dostaliśmy dodatkowego odkrywce. I opis odnoszący się kategorii eventowej jest ok, wiadomo że znika jest ograniczona czasowo i jak ktoś nie kupi to nie ma. Ale druga część opisu
    Gracze, którzy już kupili go w evenowej zakładce w sklepie, nie będą mogli uzyskać więcej Odkrywców z tej właśnie kategorii. Zamiast tego mogą kupić jeszcze jednego Odkrywcę za klejnoty w sklepie w zakładce czarny rynek.
    Nie wskazuje że Odkrywca z czarnego rynku też zniknie. Wszak ta kategoria jest stała, i jeszcze się tam nie zdarzyła redukcja specjalistów. Tak więc na czarnym rynku było okienko na Skrzata między 25 a 30 lipcem.
    Mam nadzieje że to tylko błąd, który zostanie załatany i będzie możliwość nabycia za klejnoty brakującego odkrywcy.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Dokładnie - nic nie wskazywało na to, że Skrzat zniknie. Wstrzymałem się od zakupu chwilowo, a tu patrzę, grubego nie ma.

    Czy wraz z nadchodzącą wersją gry zostanie to naprawione?

  3. #3
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Na chwilę obecną osoby, które już wykorzystały limit zakupu Szczęśliwego Odkrywcy, nie będą mogły zakupić go w zakładce Czarny Rynek.

    Jeżeli coś się będzie miało zmienić, poinformujemy Was.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  4. #4
    konkur4
    Wydaje mi się, że limity z eventu zawsze były przenoszone do kupca, ale nie bezpośrednio po dezaktywacji, ale najwcześniej po pierwszej aktualizacji. Jeśli zielony za klejki miał być częścią eventu, to logiczne że znikł, a po aktualizacji powinien zostać dodany ponownie do kupca dla tych, co nie zdecydowali się na jego zakup.

    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Na chwilę obecną osoby, które już wykorzystały limit zakupu
    [...]
    Czemu mnie nie dziwi taka odpowiedź, pewnie też to jakiś komentarz z góry tłumaczony za pomocą translatora, bo jest kompletnie bez sensu. Rzecz nie tyczy się tych, którzy wykorzystali limit szczęśliwych odkrywców, tylko tych, którzy tego nie zrobili, a jednocześnie wraz z fazą dezaktywacji zostali takiej możliwości pozbawieni.
    Ostatnio edytowane przez konkur4 ; 02.08.2018 o 11:58

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Wydaje mi się, że limity z eventu zawsze były przenoszone do kupca, ale nie bezpośrednio po dezaktywacji, ale najwcześniej po pierwszej aktualizacji. Jeśli zielony za klejki miał być częścią eventu, to logiczne że znikł, a po aktualizacji powinien zostać dodany ponownie do kupca dla tych, co nie zdecydowali się na jego zakup.



    Czemu mnie nie dziwi taka odpowiedź, pewnie też to jakiś komentarz z góry tłumaczony za pomocą translatora, bo jest kompletnie bez sensu. Rzecz nie tyczy się tych, którzy wykorzystali limit szczęśliwych odkrywców, tylko tych, którzy tego nie zrobili, a jednocześnie wraz z fazą dezaktywacji zostali takiej możliwości pozbawieni.
    Ok to inaczej.
    Jeżeli ktoś nie wykorzystał limitu będzie mógł kupić Szczęśliwego Odkrywcę na Czarnym rynku.
    A osoby, które limit wyczerpały takiej możliwości na dzień dzisiejszy mieć nie będą.
    Po co te złośliwości.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Ok to inaczej.
    Jeżeli ktoś nie wykorzystał limitu będzie mógł kupić Szczęśliwego Odkrywcę na Czarnym rynku.
    A osoby, które limit wyczerpały takiej możliwości na dzień dzisiejszy mieć nie będą.
    Po co te złośliwości.
    Penelopo, chodzi o to, że limit był i z dezaktywacją wydarzenia się zmył. Sama chciałam kupić tylko jakoś umknęło mi a teraz kiszka To nie są złośliwości tylko hmmm.... irytacja
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 02.08.2018 o 12:32

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Dokładnie.

    Miałem możliwość kupna 1 szt. odkrywcy za klejnoty, skończyło się wydarzenie i ta możliwość zniknęła. Nigdzie nie było napisane, że ta oferta jest limitowana i po dezaktywacji wydarzenia znika.

    Więc pytanie - czy zostanie to przywrócone czy poprzez niedoinformowanie znaczna część graczy straciła 1 odkrywcę, podczas gdy reszta, która kupiła od razu ma jednego więcej.

  8. #8
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Paralimnus Zobacz posta
    Dokładnie.

    Miałem możliwość kupna 1 szt. odkrywcy za klejnoty, skończyło się wydarzenie i ta możliwość zniknęła. Nigdzie nie było napisane, że ta oferta jest limitowana i po dezaktywacji wydarzenia znika.

    Więc pytanie - czy zostanie to przywrócone czy poprzez niedoinformowanie znaczna część graczy straciła 1 odkrywcę, podczas gdy reszta, która kupiła od razu ma jednego więcej.

    Na chwilę obecną nie. Dodatkowi Szczęśliwi Odkywcy byli dostępni podczas eventu.
    Jeżeli coś się będzie miało zmienić, poinformujemy Was.
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 02.08.2018 o 13:13

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Więc generalnie nie poinformowaliście graczy o tym, że jest to tylko chwilowa oferta. Super!

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    30.05.2013
    Posty
    34
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Jeżeli ktoś nie wykorzystał limitu będzie mógł kupić Szczęśliwego Odkrywcę na Czarnym rynku.
    Nie - bo oferta zniknęła i nie można kupić.

Strona 1 z 3 1 2 3 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.