Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29

Wątek: Limit Szczęśliwych odkrywców

  1. #21
    konkur4
    Poczekajcie do najbliższej konserwy, jak nie wróci to wtedy róbcie zadymę. Jak coś jest u kupca to po evencie wpada do kupca, ale nie od razu, bo przy najbliższej konserwie. Był eventowy - znikł, normalne, tak jak kategoria eventowa.

  2. #22
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Limit Szczęśliwego Odkrywcy zostanie podniesiony do 9 dla każdego gracza.
    Jeśli podczas wydarzenia nie uzyskaliście Szczęśliwego Odkrywcy za klejnoty, będziecie mogli to zrobić po następnej aktualizacji gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  3. #23
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    To ja chcę jajcarza! Bo tak i tup!

  4. #24
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W końcu dobra decyzja.

    kinia19910 a nie było takiej opcji jak zabrali wszystkie surowce eventowe i przerobili na zetony, coś kojarzę że wtedy można bylo sobie zrównać liczbę specjalistów. Nie pamiętam nazwy eventu, ale coś takiego było.

  5. #25
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    W końcu dobra decyzja.

    kinia19910 a nie było takiej opcji jak zabrali wszystkie surowce eventowe i przerobili na zetony, coś kojarzę że wtedy można bylo sobie zrównać liczbę specjalistów. Nie pamiętam nazwy eventu, ale coś takiego było.
    Kupiłam wtedy wszystkich speców, których miałam dostępnych z tego co pamiętam

  6. #26
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    To ja chcę jajcarza! Bo tak i tup!

  7. #27
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Witam!

    Limit Szczęśliwego Odkrywcy zostanie podniesiony do 9 dla każdego gracza.
    Jeśli podczas wydarzenia nie uzyskaliście Szczęśliwego Odkrywcy za klejnoty, będziecie mogli to zrobić po następnej aktualizacji gry.

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    super

    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Poczekajcie do najbliższej konserwy, jak nie wróci to wtedy róbcie zadymę. Jak coś jest u kupca to po evencie wpada do kupca, ale nie od razu, bo przy najbliższej konserwie. Był eventowy - znikł, normalne, tak jak kategoria eventowa.
    jasnowidz
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 07.08.2018 o 14:27

  8. #28
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    jasnowidz
    Przecież tak jest co event. Szczęśliwy jest w ofercie kupca, więc nie widzę powodu, dla którego miałby tam nie trafić. Fakt, wynikło lekkie zamieszanie w związku z tym zielonym dodanym na sam koniec eventu, ale dalej to już jedynie słaba komunikacja na linii niemcy - polski oddział w Poznaniu. Bo przecież ci drudzy o tym nie decydują.

  9. #29
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    problem nie powinien już występować, limit Szczęśliwych Odkrywców został zwiększony podczas ostatniej aktualizacji. Temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.