Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3
Pokaż wyniki od 21 do 23 z 23

Wątek: Światowy dzień sieci internetowej

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Mój początek z internetem - komputer z procesorem 200MHz, ogromne koszta za modemowe połączenie z internetem, zdziwienie mojej Mamy - jeśli w internecie jest wszystko, to czy jest data moich urodzin?, pierwsze wirusy w stylu zmiana mapowania klawiatury czy samoistne wysuwanie się tacki CD-romu, a jak zasilacz się spalił, przesiadywanie w kawiarence internetowej do późna w nocy

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2017
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Ta pierwsza, zabójcza prędkość z modemu... Zazdrościłem sąsiadom, gdy założyli sobie Neostradę z prędkością 128kb/s i mieli taaki szybki...
    Ostatnio edytowane przez drugru ; 07.08.2018 o 21:17

  3. #23
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Mój początek z internetem - komputer z procesorem 200MHz, ogromne koszta za modemowe połączenie z internetem, zdziwienie mojej Mamy - jeśli w internecie jest wszystko, to czy jest data moich urodzin?, pierwsze wirusy w stylu zmiana mapowania klawiatury czy samoistne wysuwanie się tacki CD-romu, a jak zasilacz się spalił, przesiadywanie w kawiarence internetowej do późna w nocy

    Kawiarenki to było coś... Ciekawe czy gdzieś jeszcze jakaś się ostała

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 1 2 3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.