Zobacz wyniki ankiety: Czy chciałbyś skrócenia czasu przemieszczania się Generałów ku przygodom?

Głosujących
9. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 66.67%
  • Nie

    3 33.33%
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Szybkość przemieszczania się Generałów ku przygodzie

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    13.02.2012
    Posty
    70
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Szybkość przemieszczania się Generałów ku przygodzie

    Tak sobie pomyślałem, że może BB w końcu zmieniłoby te czasy po 30 i 15 minut?
    Nie wiem czym były spowodowane takie a nie inne parametry - być może tym, żeby ludzie nie doszli za szybko do poziomu 50?
    Teraz żeby osiągnąć poziom maksymalny i tak trzeba grać dodatkowe kilka lat, więc generałowie mogliby przyspieszyć, bo to i tak nie spowoduje gwałtownego przyrostu graczy z poziomem 75.
    Takie czekanie nie wiadomo na co jest wkurzające (przynajmniej dla mnie). Przygodę i tak się robi różnie - kilka godzin nawet.
    Skoro na ekspedycje Marszałkowie idą błyskawicznie, to dlaczego nie Generałowie?
    Proponuję drastyczne skrócenie tych czasów - jeśli nie do takich, jakie mają Marszałkowie, to przynajmniej do 10/5 minut, a powrót też co najmniej dwukrotnie szybszy niż teraz.

  2. #2
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jak dla mnie mogą podróżować na przygodę i z 1min
    "Everybody lies"

  3. #3
    konkur4
    Wybieram trójkę.

  4. #4
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie cieszył się poparciem na tyle wysokim, by mógł zostać przekazany, w związku z tym temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.