Zobacz wyniki ankiety: Czy jesteś za zaproszeniem do przygody bez znajomości

Głosujących
15. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    7 46.67%
  • Nie

    8 53.33%
  • Istnieje inna możliowość którą opiszę wątku

    0 0%
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Przygody bez znajomości

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra

    Przygody bez znajomości

    Cały czas wkurza mnie ta lista znajomych, którzy są dodani tylko ze względu na zaproszenie do przygody. Na tej liście powinny być tylko ludzie z którymi chce handlować. Usuwanie co chwilę listy też jest bez sensu bo po niektórych eventach lista zapełniona. Wyszukiwanie w niej czegokolwiek to utopia. Proponuje, żeby w przypadku zaproszeń do przygody można było wybrać dowolną osobę. Również nie będąca znajomym. Jak się pomylimy to już jest funkcja która pozwala usunąć.

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Przygody z założenia mają być rozgrywane ze znajomymi, to tylko gracze naginają możliwości i handlując dropami zapraszają nieznane osoby. Graj w przygody ze znajomymi a problemu mieć nie będziesz.
    Zmiana tej możliwości to przyzwolenie na kombinatorykę i handel dropami.

  3. #3
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Zmiana tej możliwości to przyzwolenie na kombinatorykę i handel dropami.
    Czy Ty czasem czytasz to, co wypisujesz? A obecny stan w grze to jak nazwiesz? Handel dropami nie jest wspierany, ale jak sprzedając drop ktoś Cię wydyma, to support już się tym zajmie, a nie powinien, nieprawdaż? Tak więc pomysł to jedynie ułatwienie czegoś, co jest, i co z gry już nie zniknie.

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Do wszystkich, którzy mają inne zdanie zamierzasz rzucać hasłem w stylu: Czy Ty czasem czytasz to, co wypisujesz?
    Przedstawiłem swoje zdanie, i jeśli się z nim nie zgadzasz, to chociaż zachowaj proszę trochę kultury.
    Nie, nie czytam tego, co wypisuję.

  5. #5
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Do wszystkich, którzy mają inne zdanie zamierzasz rzucać hasłem w stylu: Czy Ty czasem czytasz to, co wypisujesz?
    Przedstawiłem swoje zdanie, i jeśli się z nim nie zgadzasz, to chociaż zachowaj proszę trochę kultury.
    Nie, nie czytam tego, co wypisuję.
    Taa, szlachty nie ruszoj, szlachty nie zaczepioj, szlachta zawsze rację ma.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Zgadza się, że liczba znajomych rozrasta się przy wymianie dropów i są to znajomi przypadkowi, ale (przynajmniej dla mnie) jest to wskazówka przy np. kupnie drogich lootek. Jak mam kogoś w znajomych to wiem, że raczej nie powinno być jakiegoś przypału, wyrzucam tych, którzy mi podpadli. W celu uporządkowania tego bałaganu wolałabym jaką możliwość sensownej segregacji. Nie tylko gildijczycy i reszta świata, ale np. świeżo dodani, będący online, kolejność alfabetyczna itp.

  7. #7
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Zgadza się, że liczba znajomych rozrasta się przy wymianie dropów i są to znajomi przypadkowi, ale (przynajmniej dla mnie) jest to wskazówka przy np. kupnie drogich lootek. Jak mam kogoś w znajomych to wiem, że raczej nie powinno być jakiegoś przypału, wyrzucam tych, którzy mi podpadli. W celu uporządkowania tego bałaganu wolałabym jaką możliwość sensownej segregacji. Nie tylko gildijczycy i reszta świata, ale np. świeżo dodani, będący online, kolejność alfabetyczna itp.
    Popoieram Freha


    Dla mnie powinno zostac tak jak jest, a mozliwosc segregacji czy wyszukania od razu wpisujac jakis nick powinna zaistniec w grze jak najszybciej. Ja wiem ze dlugo zajmuje wyszukanie kogos, czasem graniczy to z cudem szczegolnie jak nie znasz lvl gracza do ktorego chcesz zaszeptac, ale mi osobiscie przydaja sie znajomosci nawet te ktore powstaly przy wymianie dropow jedynie i dlugo pozniej z tym kims nie mialam kontaktu. Czasem to przydaje sie przy handlu gdy nie musze czekac 24h, bo okazuje sie ze na cale szczescie jestesmy znajomymi juz od dawna Mozna podejrzec wiecej wysp planujac zabudowy, mozna komus buchnac golema :P Mozna poprosic o glos w ankiecie wysylajac pw do znajomych Mysle ze nie jest problemem ilosc znajomych i to ze ma sie ich wiecej przez wymiane dropow tylko jak pisala Freha sposob segregacji.

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Ta lista znajomych to kompletna porażka. Po gównianych moderatorach bezmózgich o programistach jakich BB zatrudnia lista znajomych jest na drugim miejscu co powinno się wysadzić w powietrze i zamordować paląc na stosie.

  9. #9
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Tym bardziej jak chcesz wszystkich usunąć ile to klikania, masakra

  10. #10
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy pomysł nie cieszył się poparciem na tyle wysokim, by mógł zostać przekazany, w związku z tym temat zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.