Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 77

Wątek: Pierwsze informacje - Event rocznicowy & Ekspansja wyspy - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Pierwsze informacje - Event rocznicowy & Ekspansja wyspy - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do podzielenia się opiniami na temat postu: "Pierwsze informacje - Event rocznicowy & Ekspansja wyspy".

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 20.07.2018 o 13:26

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    815
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Zacznijmy od robienia screenow wyspy, zeby miec pewnosc, ze zadne domki wodne nie znikna po zmianach

    Fajnie, ze troche nowego terenu dojdzie, przyda sie na zdublowane budynki premiowe.

  3. #3
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Wygląda to miło, fajnie że się coś dzieje. Zmiany jak najbardziej na plus zwłaszcza rozbudowa wyspy o kolejne miejsca. A kiedy mniej więcej będzie event rocznicowy?

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    miodzio się zapowiada

  5. #5
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na pierwszy rzut oka wyglada nie najgorzej.

    edit :

    pierwsze wrazenie na testowym znakomite, paczka startowa nie zawierala expa, wisze sobie na lvl 1 z pierwszym sektorem i nie moge nawet gadac na czacie Jesli ktos myslal, ze sa pewne rzeczy ktorych nie da sie zepsuc to BB udowadnia, ze niektorzy sa wyjatkowo zdolni w tym zakresie.
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 20.07.2018 o 14:24
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Na pierwszy rzut oka wyglada nie najgorzej.

    edit :

    pierwsze wrazenie na testowym znakomite, paczka startowa nie zawierala expa, wisze sobie na lvl 1 z pierwszym sektorem i nie moge nawet gadac na czacie Jesli ktos myslal, ze sa pewne rzeczy ktorych nie da sie zepsuc to BB udowadnia, ze niektorzy sa wyjatkowo zdolni w tym zakresie.
    Witaj w klubie ) u mnie to samo-nic nie mogę zrobić...

  7. #7
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    paczka startowa nie zawierala expa, wisze sobie na lvl 1 z pierwszym sektorem
    Teraz wszedłem i w paczce jest exp jedynie na 45 lvl i cała wyspa do podbicia. Czyli nowych terenów nie uwidzisz.

  8. #8
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W sklepie na testowym mozna kupowac levele za rybe.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Bazując na informacjach (Nie byłem jeszcze na testowym):

    Medyk.. Moim zdaniem fajniej by było, gdyby on miał działał na wszystkich generałów na danej przygodzie będąc razem z nimi, a nie tylko na wojska którymi sam atakuje. W innym wypadku będzie raczej nieużywany, bo z reguły będzie wybierania Generałowa. Dodatkowe doświadczenie jest ważniejsze niż zaoszczędzenie na kilku(nastu) jednostkach. No chyba, że ten medyk będzie przywracał dużą liczbę jednostek, to wtedy może być wybierany dla poszczególnych obozów, w których są ogromne straty, na najtrudniejszych przygodach.

    Co do samego eventu - jestem jak najbardziej za. Uważam, że takich eventów powinno być w grze jak najwięcej, gdyż wtedy uaktywnia się mnóstwo graczy i jest co robić i każdy ma cel, motywację. Nawet jeśli nie jest to ewent ze znajdkami i przedmiotami, to i tak jest to coś innego, fajnego. Oby jak najwięcej takich eventów!

    Co do budynku - wygląda niesamowicie i pięknie. Mam nadzieję, że te premie będą znaczące, a nie jakieś badziewie w stylu "zwiększa PD z jednej przygody o 50% raz na tydzień" Od dawna pisałem, że potrzebne są jakieś dodatkowe źródła zbierania PD, głównie dla graczy poniżej 70 poziomu (czy to poprzez modyfikatory czy premie zwiększające doświadczenie z przygód czy jakieś inne rzeczy, które można robić i dostawać za to doświadczenie), gdyż obecnie wbijanie lvla idzie bardzo słabo, a od jakiegoś 55 levela to już męka, nawet mając konto premium. Wtedy już zaczynają się schody i trzeba klepać te same przygody nawet nie dziesiątkami, a setkami, a to jest nudne... Fajnie, że są te mini zadania za łodygi fasoli, ale przydałoby się coś jeszcze. I lepiej by to było drogie, ale porządne i częste, aniżeli tanie, ale dostępne raz na kilka dni, bo wtedy to nie będzie miało sensu. Gracze się bogacą, nie ma na co wydawać surowców czy monet, więc pomyślcie o tym, inaczej gospodarka padnie bo wszyscy będą bogaci. Dla ambitnych graczy chcących podgonić z levelem będzie to świetna okazja.

    Co do dodatkowych wysepek to dobry pomysł, chociaż ja osobiście wolałbym jedną dużą dodatkową wyspę. No i mam nadzieję, że będą dostępne normalnie za akty sektora, a nie za klejnoty.

    ....

    Ok, zerknąłem na testowy i niestety moje obawy się potwierdziły. +20% PD przez dwie godziny raz na 2 dni... Słabe. Poza tym czemu to się od razu aktywuje po zrobieniu? Powinno iść do gwiazdy byśmy mogli aktywować kiedy chcemy, przecież nikt nie będzie wiedział czy za 24h na pewno będzie robił przygodę (jeśli nie chcecie by tym handlowano to uniemożliwcie wystawianie tego towaru na wadze i przesyłanie w pw)

    PS: No i oczywiście część wysepek jest za klejnoty, aby ciągnąć hajs od graczy...
    Ostatnio edytowane przez Lisq3 ; 20.07.2018 o 15:43

  10. #10
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    No chyba, że ten medyk będzie przywracał dużą liczbę jednostek, to wtedy może być wybierany dla poszczególnych obozów, w których są ogromne straty, na najtrudniejszych przygodach.
    Przywraca 30% zabitych, ma 200 pojemnosci wiec jego przydatnosc bojowa jest zadna. Pozwoli zaoszczedzic pare jednostek przy samobojczych atakach i tyle.

    Co do dodatkowych wysepek to dobry pomysł, chociaż ja osobiście wolałbym jedną dużą dodatkową wyspę. No i mam nadzieję, że będą dostępne normalnie za akty sektora, a nie za klejnoty.
    Przynajmniej te dwie pierwsze ktore na razie odkrylem sa za klejnoty. Z racji tego, ze na pozostalych prawdopodobnie nie ma zadnych przeciwnikow do pokonania, to pewnie tak jak w przypadku archipelagu tez beda za klejnoty.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 1 z 8 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.