Zamknięty wątek
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 77

Wątek: Pierwsze informacje - Event rocznicowy & Ekspansja wyspy - Dyskusja

  1. #61
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Wiem że zaraz zacznie się "burza" ale co mi tam, na testowym nie byłem bo nie moge się wbić nawet na normalny po ostatniej konserwie (nic nie pomaga). Ale jeszcze jest strona z opisem co i jak - oki czytam, sprawdzam i stwierdzam że to nie event urodzinowy ale akcja wietrzenia magazynów. Czemu ? wg. tego co pisze na tamtej stronie to lvl 66+ musi wydać m.in 30k moździerzy i tyle samo arkebuzów... haha tylko pytam się w jakim celu ? i kto tyle ma na stanie ? o 55k mieczach platyny nie wspomnę czy 15k zaprawy a co w zamian tuningowany gienek ala tawerniak, domek wikinga na 100 popa i kolejna rudera na wyspie.
    Tak wiadomo będa nowe wysepki itd. ale sorry nie za taką cene, to ma być zabawa a nie event rabunkowy. Może i ktoś ma tyle zapasów to wyda i już, ale po raz kolejny pokazuje to jak nie zbilansowane i nie logiczne są eventy
    Nie żadne wietrzenie magazynów, tylko produkcja z wybranego przez gracza surowca. Nikt Ci nie każe robić balonów z zaprawy, moździerzy czy arkebuzów. Wersja od biedy to wełniane odzienie, którego naddatki łatwo zrobić.

  2. #62
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak dla mnie dobry pomysł i znowu coś nowego nawet ta zaprawa arkebuzy moździerze itd. by nie zabolały, ale są też miecze stali i jak pisał kolega wyżej inna surka do przemielenia. Medyk fajny na pierwsze fale z opcją wstawania i dodatkowego odzysku, wiking hause spoko, do kolekcji bo zanim z dropa wpadnie to wieki. Najbardziej mnie boli rozmiar tego nowego budynku bo to kolejna stodoła ale miejsca na nowych wyspach jest rzeczywiscie sporo. Po tym nieudanym dla mnie piłkowym evencie na ten zaostrzam pazury.

  3. #63
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jeśli faktycznie linia będzie z jednego zasobu dla danego lvl to spoko, jeszcze to jakoś ujdzie. Bo jak pisałem nie mam możliwości by wbić na serwer więc nie mam jak sprawdzić live tylko opis.
    Ten generał to taka bieda wersja gienka i tyle, dali mu 1 pomoc - bo coś trzeba było dać. Już lepiej by dali drugiego czempiona ale żeby nie było to właśnie z ta opcja medyka

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Wraz ze zmianą ekranu ładowania, gdy spoglądam na eventowe baloniki myślę sobie, że tym samym TSO wchodzi w wiek IX, bo wówczas pojawiły się pierwsze nadmuchiwane balony. Może czas na maszyny parowe, okręty, fabryki..? Taka podpowiedź na kolejny event

  5. #65
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Glavo Zobacz posta
    Wraz ze zmianą ekranu ładowania, gdy spoglądam na eventowe baloniki myślę sobie, że tym samym TSO wchodzi w wiek IX, bo wówczas pojawiły się pierwsze nadmuchiwane balony. Może czas na maszyny parowe, okręty, fabryki..? Taka podpowiedź na kolejny event
    Widocznie za krótko grasz i nie pamiętasz poprzednich balonów, to nie ma nic wspólnego z historią w takim kontekście.
    Rocznica gry, dzieciom się też dmucha baloniki na kinder-bale - więcej dodawać nie trzeba

  6. #66
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kinia19910 Zobacz posta
    Widocznie za krótko grasz i nie pamiętasz poprzednich balonów, to nie ma nic wspólnego z historią w takim kontekście.
    Rocznica gry, dzieciom się też dmucha baloniki na kinder-bale - więcej dodawać nie trzeba
    TY naprawdę myślisz ze on tego nie wie????????????????????????????????????

  7. #67
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Kiedy rocznicowy bo jakoś słuch o nim zaginął ?

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    13.09.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No właśnie, co się dzieje? Czekają aż dzieci wrócą z wakacji?

  9. #69
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Przyłączam się do pytania - jakiś termin tej rocznicy?
    Milczenie Jaghutów przesycała ironia...
    A SERWERY i tak powinny być połączone..

  10. #70
    Odkrywca Awatar Jurek12345
    Dołączył
    27.03.2012
    Posty
    1,040
    Serwer
    Czarci Gaj
    Również jestem ciekawy co z tym eventem.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 8 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.