Zamknięty wątek
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 77

Wątek: Pierwsze informacje - Event rocznicowy & Ekspansja wyspy - Dyskusja

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    No i tu jest pies pogrzebany, bo obecnie gra daje takie możliwości, że można jechać cały czas na rocznych premium bez wydawania ani złotówki. Ale to wymaga myślenia i kilku pixelowych wyrzeczeń, na które nie wszyscy są w stanie sobie pozwolić.



    Widać cierpliwość nie jest domeną ludzi grających w settlersy Dodałbym do tego jeszcze pomyślunek, bo przy wprowadzaniu każdej nowości zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzało wykupienie jednego z jej aspektów za klejki. Zamiast kombinować jak na polaka przystało to wolą ponarzekać
    konkur4: Zgadzam się w zupełności. Do 69 lvl doszedlem bez premium. Teraz mam 71 lvl i dopiero drugą kopalnię diamentów wykupioną za to co nazbierałem z logowań i zadań, więc w zapasie jeszcze osiem czeka w sklepie. Ale widać że łatwiej ponarzekać że wszystkiego nie dostaje się za darmo.

  2. #32
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez szkarłatnyrubin Zobacz posta
    być może coś przeoczyłem ale wynikło mi że ten event jest przewidziany na 10 dni, w ciągu jednego dnia można wytworzyć około 1440 balonów, co daje 14440 w ciągu 10 dni, do najdroższej nagrody (generał medyk) potrzeba 15000 balonów, rozumiem że brakujące balony każdy bedzie musiał sobie zakupić za klejki, tak to sobie wymyślili twórcy?

    edit: aaa jeszcze są jakieś zadania, wiec może się uda
    10 dni to pierwsza faza, na zadania z wydaniem nie ma limitu czasu przecież...

    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    jesli dodatkowe wyspy beda dostepne poprzez normalne wykupienie aktu za lodygi itp to ok ... a jesli ma to byc kolejny dodatek tylko i wylacznie poprzez inwestycje w klej to bedzie kolejny minus ...
    A dlaczego? możesz uzbierać klej... skoro da się uzbierać na kopalnie kleju to i na sektory Poza tym, jakoś trzeba grę utrzymać, czyż nie?
    Ostatnio edytowane przez kinia19910 ; 21.07.2018 o 14:02

  3. #33
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.09.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    No i tu jest pies pogrzebany, bo obecnie gra daje takie możliwości, że można jechać cały czas na rocznych premium bez wydawania ani złotówki. Ale to wymaga myślenia i kilku pixelowych wyrzeczeń, na które nie wszyscy są w stanie sobie pozwolić.

    Widać cierpliwość nie jest domeną ludzi grających w settlersy Dodałbym do tego jeszcze pomyślunek, bo przy wprowadzaniu każdej nowości zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzało wykupienie jednego z jej aspektów za klejki. Zamiast kombinować jak na polaka przystało to wolą ponarzekać
    Zgadzam się w zupełności. Do 69 lvl doszedlem bez premium. Teraz mam 71 lvl i dopiero drugą kopalnię diamentów wykupioną za to co nazbierałem z logowań i zadań, więc w zapasie jeszcze osiem czeka w sklepie. Ale widać że łatwiej ponarzekać że wszystkiego nie dostaje się za darmo.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.08.2018 o 00:26 Powód: połączenie postów

  4. #34
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    17.11.2012
    Posty
    433
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    ale u mnie tylko dom wladyki stoi co ja niby mam cala wyspe podbijac zeby sie chmury pozbyc
    Jakieś 10 ataków, chyba dasz radę

    Zmiana na lepsze, bo to w końcu serwer testowy, więc przydałoby się, żeby większość sytuacji była na nim osiągalna. Stary system kompletnie nie nadawał się do testowania czegokolwiek.

  5. #35
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Grzegorz811 to ci dosyć długo zeszło
    Znam ludzi z podobną datą rejestracji do twojej i nie wydając złotówki, o swoich kopalniach klejnotów już zapomnieli ze mieli

    W tej grze nie ma w co bardzo inwestowac tych klejnotów, premium - osobiście inwestuje w nie podczas eventów, bo przez reszte czasu wegetuje.
    Specjalistów można mieć chmarę z eventów, poza tym to jest jednorazowa inwestycja, a klejnoty cały czas skądś są zdobywane.
    Budynki? po co jak jest tego z eventów od groma i na wadze.
    Nic innego nie jest raczej warte uwagi co by na to wydawać klejnoty.

    Tak więc najlepiej jakby nowe wyspy były pół na pół kleje/zasoby z gry.
    Wtedy większość by była zadowolona.

  6. #36
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    Budynki? po co jak jest tego z eventów od groma i na wadze.
    Nie zebym sie czepial, ale wieksze ilosci tych budynkow najpierw ktos musi kupic za klejnoty zeby zaczac sprzedawac za surowce.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #37
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ja wiem, to nie 2012,3r aby ktoś zawalał rynek budynkami kupionymi za klejnoty.

    Uważam, że to co mamy na handlu to prawie wszystko jak nie wszytko z eventów.
    Jedynym sensownym podejściem wydania kleju na budynki jest taki żeby te budynku próbować wymieniać na budynki z populacją, ale tu łatwo nie jest. A wszystkie ulepszone pojawiają się cyklicznie i rynek powoli się nasyca "darmowymi"

  8. #38
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Moja uwaga jest taka: wyspy powinny mieć mniej poszarpane brzegi, być bardziej regularne. Wówczas mogłyby mieć o wiele mniejszy kształt przy zachowaniu tej samej ilości pól do budowy. A wychodzi kleks wielki, na wielkiej mapie i tylko kilka nowych pól do budowy.

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    kiedy ?

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Na szybko bym zaproponowal lepsze rozwiazanie, tylko trzeba to dopracowac w spec laboratorium


Zamknięty wątek
Strona 4 z 8 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.