Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 77

Wątek: Pierwsze informacje - Event rocznicowy & Ekspansja wyspy - Dyskusja

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    ale u mnie tylko dom wladyki stoi co ja niby mam cala wyspe podbijac zeby sie chmury pozbyc
    W godzinkę się chmur pozbyłem. Nie maż się - chłopaki nie płaczą.

    Event zapowiada się ambiwalentnie, same wyspy również bo na tą chwilę tylko za klej i pewnie tak pozostanie, a ilość miejsca na nich nie powala. Plus że domek wikingów poleci, minus za dwie siedziby osadników, budynek wybitnie ozdobny który część graczy już posiada i kolejne będą zbędne.

  2. #22
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ciekawe to wszystko. Czekam na event.

  3. #23
    Osadnik Awatar shaqoore
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    115
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Umiejscowienie i ilość miejsca:

    Dół, pod archipelagiem


    Prawy, górny róg, nad archipelagiem

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Zobaczymy co z tego finalnie wyjdzie, i o ile to zostanie wgrane na realne serwery. Bo po ostatnim evencie letnim to można się wszystkiego spodziewać
    shaqoore - dzięki za mapki z nowymi wysepkami, te poniżej archipelagu szału nie ma (pod zabudowe typu magazyny specjalne czy koszary jak już, gdzie nie liczy się czas dojścia do magazynu). Już prędzej te u góry coś wniosą, zobaczymy tylko czy będa za łodygi czy klejnoty finalnie. Nikt nie każe kupować klejnotów - troszke cierpliwości i można uzbierać na kopalnie klejków i jechać z tematem.
    Dobrze że coś w temacie jest, i do listopada nie padniemy z nudów klepiąc te same przygody

  5. #25
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2013
    Posty
    8
    Serwer
    Czarci Gaj
    Z tego co pamiętam, to ten budynek z lornetkami był proponowany jako Dom Zwiadowców, kiedy do TSO miało wejść PvP. Ale to prawdziwe, że gracz napada na gracza, a nie na kolonię. Obrazek budynku był na settlersonlinewiki.eu, a potem zniknął jak weszło pseudo-PvP. A teraz powraca jako coś innego.

  6. #26
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Generalnie to generał dla mnie nie przydatny; zaoszczędzenie 80 ludków to żaden zysk,
    A nie pamiętasz jak miałeś 350 wszystkiego woja,,, generał jest dla niskich leveli wydaje mi się,,,

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Napisałem, że nie przydatny dla mnie. Dla graczy robiących kilka przygód dziennie też może mieć sens. Dla mnie nie ma takowego.

  8. #28
    Osadnik
    Dołączył
    02.03.2015
    Posty
    109
    Serwer
    Złota Góra
    być może coś przeoczyłem ale wynikło mi że ten event jest przewidziany na 10 dni, w ciągu jednego dnia można wytworzyć około 1440 balonów, co daje 14440 w ciągu 10 dni, do najdroższej nagrody (generał medyk) potrzeba 15000 balonów, rozumiem że brakujące balony każdy bedzie musiał sobie zakupić za klejki, tak to sobie wymyślili twórcy?

    edit: aaa jeszcze są jakieś zadania, wiec może się uda
    Ostatnio edytowane przez szkarłatnyrubin ; 21.07.2018 o 01:07

  9. #29
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez rolnik35 Zobacz posta
    Aby gra na siebie zarobiła ludzie muszą wydawać na nią jakieś pieniądze. Dobrowolnych dotacji nikt by nie dawał, więc zarabiają na klejnotach, za które powinno być możliwe kupienie rzeczy normalnie nie dostępnych.
    No i tu jest pies pogrzebany, bo obecnie gra daje takie możliwości, że można jechać cały czas na rocznych premium bez wydawania ani złotówki. Ale to wymaga myślenia i kilku pixelowych wyrzeczeń, na które nie wszyscy są w stanie sobie pozwolić.

    Cytat Zamieszczone przez Bartexio Zobacz posta
    Nikt nie każe kupować klejnotów - troszke cierpliwości i można uzbierać na kopalnie klejków i jechać z tematem.
    Widać cierpliwość nie jest domeną ludzi grających w settlersy Dodałbym do tego jeszcze pomyślunek, bo przy wprowadzaniu każdej nowości zawsze znajdzie się ktoś, komu będzie przeszkadzało wykupienie jednego z jej aspektów za klejki. Zamiast kombinować jak na polaka przystało to wolą ponarzekać

  10. #30
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Kolejny event na testowym, a co sie stalo z tym eventem pirackim co byl jakis czas temu tam? Bedzie czy nie bedzie?

Zamknięty wątek
Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.