Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 77

Wątek: Pierwsze informacje - Event rocznicowy & Ekspansja wyspy - Dyskusja

  1. #11
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lisq3 Zobacz posta
    Bazując na informacjach (Nie byłem jeszcze na testowym):

    Medyk.. Moim zdaniem fajniej by było, gdyby on miał działał na wszystkich generałów na danej przygodzie będąc razem z nimi, a nie tylko na wojska którymi sam atakuje. W innym wypadku będzie raczej nieużywany, bo z reguły będzie wybierania Generałowa. Dodatkowe doświadczenie jest ważniejsze niż zaoszczędzenie na kilku(nastu) jednostkach. No chyba, że ten medyk będzie przywracał dużą liczbę jednostek, to wtedy może być wybierany dla poszczególnych obozów, w których są ogromne straty, na najtrudniejszych przygodach.

    Co do samego eventu - jestem jak najbardziej za. Uważam, że takich eventów powinno być w grze jak najwięcej, gdyż wtedy uaktywnia się mnóstwo graczy i jest co robić i każdy ma cel, motywację. Nawet jeśli nie jest to ewent ze znajdkami i przedmiotami, to i tak jest to coś innego, fajnego. Oby jak najwięcej takich eventów!

    Co do budynku - wygląda niesamowicie i pięknie. Mam nadzieję, że te premie będą znaczące, a nie jakieś badziewie w stylu "zwiększa PD z jednej przygody o 50% raz na tydzień" Od dawna pisałem, że potrzebne są jakieś dodatkowe źródła zbierania PD, głównie dla graczy poniżej 70 poziomu (czy to poprzez modyfikatory czy premie zwiększające doświadczenie z przygód czy jakieś inne rzeczy, które można robić i dostawać za to doświadczenie), gdyż obecnie wbijanie lvla idzie bardzo słabo, a od jakiegoś 55 levela to już męka, nawet mając konto premium. Wtedy już zaczynają się schody i trzeba klepać te same przygody nawet nie dziesiątkami, a setkami, a to jest nudne... Fajnie, że są te mini zadania za łodygi fasoli, ale przydałoby się coś jeszcze. I lepiej by to było drogie, ale porządne i częste, aniżeli tanie, ale dostępne raz na kilka dni, bo wtedy to nie będzie miało sensu. Gracze się bogacą, nie ma na co wydawać surowców czy monet, więc pomyślcie o tym, inaczej gospodarka padnie bo wszyscy będą bogaci. Dla ambitnych graczy chcących podgonić z levelem będzie to świetna okazja.

    Co do dodatkowych wysepek to dobry pomysł, chociaż ja osobiście wolałbym jedną dużą dodatkową wyspę. No i mam nadzieję, że będą dostępne normalnie za akty sektora, a nie za klejnoty.

    ....

    Ok, zerknąłem na testowy i niestety moje obawy się potwierdziły. +20% PD przez dwie godziny raz na 2 dni... Słabe. Poza tym czemu to się od razu aktywuje po zrobieniu? Powinno iść do gwiazdy byśmy mogli aktywować kiedy chcemy, przecież nikt nie będzie wiedział czy za 24h na pewno będzie robił przygodę (jeśli nie chcecie by tym handlowano to uniemożliwcie wystawianie tego towaru na wadze i przesyłanie w pw)
    Medyk przywraca 30% oddziałów, 39% jeśli się go doposaży - niegłupio.
    Posterunek daje 20% expa przez 2h co 2 dni. Zasady rozbudowy jak boisko i inne strefówki. Nie wiadomo jaka cena, więc trudno się wypowiedzieć.

  2. #12
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    jesli dodatkowe wyspy beda dostepne poprzez normalne wykupienie aktu za lodygi itp to ok ... a jesli ma to byc kolejny dodatek tylko i wylacznie poprzez inwestycje w klej to bedzie kolejny minus ...

  3. #13
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    306
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a czy wiadomo od kiedy zacznie się ten event

  4. #14
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Generalnie to generał dla mnie nie przydatny; zaoszczędzenie 80 ludków to żaden zysk, bo żeby zaoszczędzić więcej to albo trzeba użyć pakietu, albo czekać 2h aż się odrodzi po jakiejś fali w której zginie, czyli trzeba o 2h dłużej katować przygodę. Jakbym robił 10 przygód dziennie to może miałoby to przełożenie, ale przy jednej na kilka dni - bezużyteczny ogólnie.

    Dodatkowe wyspy za klejnoty... Pewnie większości nie spodoba się to co napiszę, ale... Aby gra na siebie zarobiła ludzie muszą wydawać na nią jakieś pieniądze. Dobrowolnych dotacji nikt by nie dawał, więc zarabiają na klejnotach, za które powinno być możliwe kupienie rzeczy normalnie nie dostępnych. Stąd akty własności za klejnoty mnie nie przeszkadzają i uważam, że są OK. Chcesz mieć więcej miejsca - wydaj klejnoty; żal ci wydać - graj na wyspie bazowej. Dodatkowe miejsce nie oznacza, że każdy MUSI je mieć za darmo (czytaj: surowiec który zalega w magazynach i nie ma co z nim zrobić; a jak braknie to się zrobi kilka przygód i znowu magazyn napcha). Generalnie mało jest rzeczy wartych kupienia za klejnoty, więc fajnie że można za nie kupić np. dodatkowe miejsce; Jeśli komuś klejnotów żal wydać - to nie będzie miał dodatkowego miejsca; jeśli komuś klejnotów brak - ma cel by je zdobyć/ kupić. Chcesz miejsce - wydajesz klejnoty. Jasne i proste. Ludzie przez lata grali na wyspie bazowej i wprowadzenie opcji dodatkowego miejsca NIE oznacza, że każdy musi je od razu dostać "za darmo".

    Uważam, że powinno być więcej ciekawych i wartościowych rzeczy do kupienia za klejnoty (np. lodowe posiadłości, czy inne wyjątkowe i użyteczne budynki), bo większość oferty jest nie warta nawet pół klejnotu (np. paczki zasobów, które można na handlu kupić za inne zasoby, durne ozdobniki czy przygody z których i tak nic nie wypadnie ciekawego bo szansa jest w tysięcznych częściach procenta).

    Posterunek - faktycznie powinien dawać premię na zasadzie użycia a nie 2h po włączeniu, bo faktycznie słaba to przydatność.
    Ostatnio edytowane przez rolnik35 ; 20.07.2018 o 16:15

  5. #15
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.01.2017
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Klejnoty samo zło, a kto za utrzymanie serwerów płaci? Płacą ci, co wydają je na takie właśnie rzeczy...

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    23.11.2012
    Posty
    42
    Serwer
    Złota Góra

    ciekawe kiedy to wejdzie do gry

    jeśli się nie mylę premiera gry nastąpiła 22 marca 1993.

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    co to za bzdura z tym 45 lvl na testowym

  8. #18
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Idź do kupca, za rybkę awans o 1 poziom w kategorii środowisko testowe.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale u mnie tylko dom wladyki stoi co ja niby mam cala wyspe podbijac zeby sie chmury pozbyc

    gdzie moje wojaki wyszkolone, wolam o pomste
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 30.08.2018 o 00:23 Powód: połączenie postów ;)

  10. #20
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    te fajerwerki na premiowanym budynku wyglądają fajnie, ale cała wyspa w tych migających kolorach to chyba za dużo dla mnie

Zamknięty wątek
Strona 2 z 8 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.