Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje spostrzeżenia/wrażenia na temat Letniego wydarzenia 2018?

Głosujących
513. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    88 17.15%
  • Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne

    154 30.02%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny

    331 64.52%
  • Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia

    156 30.41%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    181 35.28%
  • Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    254 49.51%
  • Nie podoba mi się Stoisko z przekąskami i nie uważam, aby było przydatne

    133 25.93%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz nie jest przydatny

    36 7.02%
  • Myślę, że osiągnięcia były trudne do ukończenia

    136 26.51%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    194 37.82%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 83

Wątek: Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

  1. #1
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

    Drodzy Gracze,

    Zawsze szukamy sposobów na poprawienie naszych corocznych wydarzeń, a Wasze opinie są często doskonałym źródłem inspiracji dla nas; weźcie udział w ankiecie i dajcie nam znać, jak oceniacie w letnie wydarzenie 2018.

    Jeżeli sądzicie, że nasze pytania nie dotyczą konkretnego tematu, napiszcie poniżej komentarz, a my postaramy się im przyjrzeć!

    Docenimy konstruktywną krytykę, dziękujemy za poświęcony czas.


    Dziękuję!
    BB_Penelopa
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 19.07.2018 o 18:06

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    07.02.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Nowa Ziemia
    po pierwsze to należałoby podać info nad ankieta ze jest wielokrotnego wyboru
    po drugie (moje ptaszki):
    - Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne
    - Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny
    - Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców
    - Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    ps. ciekaw jestem co zrobicie za 4 lata jak mistrzostwa bada w listopadzie - event za eventem - dyniowy, piłkarski, świąteczny - oczywiście jak gra będzie istniala do tego czasu i/lub bedzie zainteresowanie

  3. #3
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    Osiągnie 1000,,znajdkami " to mała przesada chyba było przez cały ewent nie zalogowałem się tylko jeden raz a po za tym codziennie zbierałem to rano i wieczorem w 100% i efekt ??? Ostatnie 24h do końca brakuje mi 16 szt no to sobie myślę zaliczane 100 % a tu suprajs -0 szt przez 24 h . Grając w to 5 lat wiedziałem ze zaraz będzie ,, przeglądarka , ciasteczka i inne dziwaczne tłumaczenia suportu ze wina leży po mojej stronie " więc logowanie z 4 rożnych kompów z czterech niezależnych źródeł netu i przeglądarek znajdek jak nie ma tak nie ma ( wiec coś tu nie halo. A po za tym pozdrówcie ,,gościa " co dał czas produkcji ,, parówy " mając dwa stoiska moja produkcja na dzień dzisiejszy wynosi 750 dni )) BRAWO ON

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Kolonia
    Fakt osiągnięcie ze znajdkami to porażka,mnie brakło 15 sztuk.

  5. #5
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Geolog oczywiście na plus, korzystam. Stoiska ze względu na długi czas produkcji stadionowych równie dobrze mogło by nie być. Nawet mając dwa tempo jest żałosne. Piłek z przygód i od odkrywców powinno wpadać więcej. Zgadzam się z poprzednikiem, że uzbieranie 1000 znajdek graniczyło z cudem. Nie każdy może sobie pozwolić na logowanie do gry dwa-trzy razy dziennie.

  6. #6
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie nastawiałam się, że kupię wszystko, nie miałam wygórowanych oczekiwań- nie zawiodłam się . Na plus, że w końcu obyło się prawie bez błędów i bez konserwacji konserwacji. Nowi geolodzy i zielony- bardzo pozytywna sprawa. Do stoiska mam bardzo ambiwalentne odczucia. Nawet w sumie udało mi się uciułać na dwa i ambicjonalnie ( i po kobiecemu dla wyglądu ) kupiłam, ale poza wyglądem to szału ni ma. jest za to opcja do przyszłych modyfikacji np. jakiś dodatkowych premii, które mogły by być tam wytwarzane. Ale to co zapamiętam na długo to te absolutnie bezsensowne 2,5 tyś kanapek, które trzeba było wyprodukować. To zadanie wymyślił ktoś zupełnie oderwany od settlersowej rzeczywistości

  7. #7
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    haha nie no jaja

    moje słowa krytyki zostały skasowane

    wiec wkleje jeszcze raz:

    Ankieta jest bez sensu bo jednokrotnego wyboru, więc nie da się obiektywnie wymienić wszystkiego dobrego i złego.

    Na minus:
    -brak przygód sezonowych
    -nikła ilość piłek w dropie z przygód
    -nikła ilość piłek od odkrywców
    -za duża chciwość twórców [nie uzbierałeś piłek, KUP je]
    -wątpliwa przydatność stoiska, nawet 2 sztuki nie robią różnicy, zieloni odkrywcy + artefakcieże znajdą na pewno więcej przekąsek niż to da rade wyprodukować
    -zamieszanie z limitem szczęśliwego odkrywcy
    -osiągniecie z 1k znajdek futbolowych
    -zadanie z wydaniem piłek

    Na plus:
    -kolejny odkrywca, aczkolwiek jak nie pojawi się jakiś interfejs do zarządzania nimi lepszy niż obecna gwiazda, to ludzie będą ich używać tylko na eventy, bo wysyłanie ich to tragedia
    -geolog, ok. większe złoża rzadsze wysyłanie, może być wporządku.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.03.2020 o 16:19 Powód: połączenie postów

  8. #8
    Osadnik Awatar jarekpolak1
    Dołączył
    07.08.2012
    Posty
    85
    Serwer
    Czarci Gaj
    Osiągnie 1000,,znajdkami " CODZIENNIE SIE LOGOWAŁEM 2 X DZIENNIE I W KONCU ZABRAKŁO OKOŁO 20 ZNAJDKOW...UZYWALEM ZAWSZE PŁOMIENI WRÓŻKI SPECJALNIE KUPIONYCH ZA MONETY GILDII NA TEN EWENT I DUPA!!!BARDZO DUZA PRZESADA Z TA ILOŚCIĄ ZNAJDEK!!! NIE KAZDY SIEDZI 23H NA DOBE PRZED SETKAMI ...RESZTA EWENTU BYŁA OK.

  9. #9
    Osadnik Awatar Tamayori
    Dołączył
    30.01.2012
    Posty
    39
    Serwer
    Nowa Ziemia
    A właśnie... zadanie z wydaniem piłek... nie róbcie tego więcej.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Tak jak zaznaczyłem, NIE JESTEM ZADOWOLONY z eventu. To porażka totalna. Kramik z przekąskami nie jest przydatny z racji długiego czasu produkowania stadionowej przekąski. Potrzebuję naraz 12-13 przekąsek i mam czekać pół miesiąca na ich wyklepanie? To jakis JOKE? Współczuje tym, co mają tylko jeden kramik. Ciekawe co powiedzieliby w McDonaldzie na takie tempo?
    Geolog? Kiepski z gruntu rzeczy, bo powinien szukać złóż o połowę krótszym czasie niż wesoły i znajdowac dwa złoźa naraz. W tym wypadku wesołek sprawdza mi sie zdecydowanie lepiej, wiec wydatek na kupno nowego to zbędny wydatek z założenia.
    Przygód nie robiłem, bo to totalna strata czasu za te ilości piłek, jakie wpadały z robienia.
    Ilości przynoszone przez Odkrywców, tę dupy nie urywały.

    Ogólne moje spostrzeżenia z eventu? TOTALNA ŻENADA.

Zamknięty wątek
Strona 1 z 9 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.