Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje spostrzeżenia/wrażenia na temat Letniego wydarzenia 2018?

Głosujących
513. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    88 17.15%
  • Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne

    154 30.02%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny

    331 64.52%
  • Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia

    156 30.41%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    181 35.28%
  • Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    254 49.51%
  • Nie podoba mi się Stoisko z przekąskami i nie uważam, aby było przydatne

    133 25.93%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz nie jest przydatny

    36 7.02%
  • Myślę, że osiągnięcia były trudne do ukończenia

    136 26.51%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    194 37.82%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 83

Wątek: Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

  1. #41
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.05.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Podpisuję się pod trafnymi uwagami przedmówców. 1k piłek zdobyte, ale przy 3 krotnym logowaniu się do gry na dobę - więcej tak już nie zrobię. Stoisko ustawione do produkcji 660 przekąsek = czas realizacji 1943 dni i 12h w przeliczeniu 5,32 w latach. 6 już gram, kolejne 6 zapewniona produkcja :-)
    Wytłumaczcie mi proszę - po co było zbierać "znajdki" skoro nic z nimi nie można zrobić. Nasuwa się tylko porównanie do zbierania śmieci / segregowania, które teraz na koniec eventu ktoś spali na składowisku - czarny dym. Bardzo destrukcyjnie to odbieram, zdecydowanie nie wychowawcze.

  2. #42
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Zaznaczyłem zarówno "Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców" jak i "Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców". Jak ktoś ma dużo odkrywców to piłek też można było sporo uzbierać ale jak ktoś chciał zbierać z przygód to musiał nieźle do tego przysiąść - mi się nie chciało. Co do stoiska to podoba mi się, czas może za długi ale przy krótszym byłoby chyba za łatwo. Osiągnięcia z 1k znajdziek nie zrobiłem bo to chyba ze 3 razy dziennie trzeba byłoby się logować (czy co ile tam się one odnawiały). Ogólnie wydarzenie uważam za udane (zdobyty odkrywca, stadion, 2 stoiska i niedługo geolog wpadnie).

  3. #43
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Nikt z was nie zauważył że osiągnięcia nikła ilość graczy tylko skończyła w 100 %, bo te piłki co przyniosły grubasy nasze nie były brane pod uwagę,
    tylko te piłki i znajdki które co były znalezione na wyspach naszych. Ja akurat ukończyłam w 100 % i kupiłam wszystko co było, przygód nie robiłam.
    Ja zaliczam na wielki minus event, na plus tylko to że przerw w nie było od bardzo długiego czasu, odkąd gram

  4. #44
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.08.2012
    Posty
    24
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez roninasa Zobacz posta
    Nikt z was nie zauważył że osiągnięcia nikła ilość graczy tylko skończyła w 100 %, bo te piłki co przyniosły grubasy nasze nie były brane pod uwagę, tylko te piłki i znajdki które co były znalezione na wyspach naszych. (...)
    No ale przecież wyraźnie było napisane, że chodzi o elementy kolekcjonerskie znalezione na wyspie... nie, ja nie zrobiłem.

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    09.12.2015
    Posty
    57
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam)
    Event uważam za kpinę z graczy .Loguję się dwa razy dziennie ,przygody 2-3 dziennie piłek starczyło ledwie na podstawowe zakupy nie udało mi się kupić opactw mimo załączonego miesięcznego premium ,przyczyna-mało piłek z przygód i od odkrywców.Pochwalam premię turystyka w event przydatna jak nigdy koszary hulały bez straty emerytów.Oferta od kupca w porządku) Ilość PD za zadane też ok.
    Wniosek- ludzie Piłek było mało do zdobycia,
    nadmienię odkrywcy zwykle w trasie,
    Przykre mimo codziennego grania i załączonego premium oraz handlu-nie udało się zebrać tylu aby być zadowolonym z gry.
    Najkiepstszy evencik w mej przygodzie z setami(

  6. #46
    Osadnik
    Dołączył
    17.07.2014
    Posty
    50
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    1000 znajdek znalezione z 1 dniowym zapasem. Event przyjemny.
    ALE stoisko z przekąskami to porażka. Jedna stadionowa przekąska na raptem 3 dni xD
    Koszt tego "wynalazku" to praktycznie 500 000 monet.
    Pierwsza lepsza, zdrowo myśląca osoba powiedziałaby że szkoda miejsca na wyspie
    Redukcja czasu produkcji do 2h i myślę że wszyscy byliby zadowoleni.

  7. #47
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.02.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Nowy Świat
    ale pitolicie.
    Stadionowe za długo się robią... a co, miały by się robić 1/godzinę ? Ilość budynków przyspiesza produkcję - będą następne eventy - będzie więcej budynków, pokory się nauczcie a nie narzekanie i lament siać. Nie podoba się stoisko a kupiłeś ? to do gwiazdy wrzuć, niech nie zabiera tlenu na wyspie skoro jest takie feee.
    Nie wykupiłem wszystkiego, buu - trzeba było więcej farmić. Ja też nie wykupiłem wszystkiego, ale wykupiłem to, co uznałem, że jest mi najbardziej potrzebne i cieszę się z trzech nowych robotników, a robiłem po 1-2 przygody na co dzień i w dwie soboty trochę na jednodniowych premium posiedziałem.
    Im gracz bardziej aktywny tym więcej osiągnięć osiągnie. To jest nagroda za aktywność, a nie kolej rzeczy, że każdy to musi osiągnąć.
    Ogólnie event fajny, a jak komuś się nie podobał, to mógł go wpuścić na margines i grać tak, jak gdyby go nie było.

    Czy Polacy muszą się specjalizować głównie w narzekaniu ?

  8. #48
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.06.2012
    Posty
    9
    Serwer
    Nowy Świat
    nie wiem ile w to grasz ale skoro masz miejsce na 10 nowych budynków co będą produkować parowy to masz chyba wyspę z gumy albo stawiasz to na wodzie

  9. #49
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    11.12.2015
    Posty
    3
    Serwer
    Kolonia
    Błąd duży, ja się tylko raz dziennie loguję z braku czasu, i nie dane mi było osiągnięć ukończyć. A tylko mi brakło 500 piłek
    To po co kupujemy i zbieramy różnej maści odkrywców ??? Jak póżniej z nich nie możemy korzystać BB specjalnie robi nam na złość
    Mimo że tyle razy z BB rozmawiałam, mają nas tam gdzie słońce nie dochodzi.
    BB szanujcie nas i nasze postulaty.

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    12.12.2012
    Posty
    31
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    hmm... coraz gorzej, stoisko z przekąskami.... 72 dni na zrobienie 25 hot dogów.... o połowę szybciej po zdobyciu 2go... a co z miejscem na wyspie, podobnie z boiskiem treningowym. Po otwarciu wszystkich okienek - brak wypasionego prezentu - ogólnie - dno

Zamknięty wątek
Strona 5 z 9 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.