Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje spostrzeżenia/wrażenia na temat Letniego wydarzenia 2018?

Głosujących
513. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    88 17.15%
  • Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne

    154 30.02%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny

    331 64.52%
  • Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia

    156 30.41%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    181 35.28%
  • Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    254 49.51%
  • Nie podoba mi się Stoisko z przekąskami i nie uważam, aby było przydatne

    133 25.93%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz nie jest przydatny

    36 7.02%
  • Myślę, że osiągnięcia były trudne do ukończenia

    136 26.51%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    194 37.82%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 83

Wątek: Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

  1. #61
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ranhea Zobacz posta
    Cytat z ankiety: "Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców"

    To sa dwa osobne pytania.... nie bede glosowac :P
    ha ha- tez nie zagłosowałam, bo chyba celowo sformułowano to pytanie w taki sposób. Piłki od odkrywców ok, a te z przygód bardzo nie ok

    Cytat Zamieszczone przez ArturGrab Zobacz posta

    Bardzo chciałbym poznać zdanie Penelopy lub kogoś innego z BB na te wszystkie minusy jakie każdy z graczy opisał bo jak widzę to jest ich pełno.
    chciałabym to zobaczyć jak BB ustosunkowuje się do negatywnych uwag graczy , ale to chyba w jakieś rzeczywistości równoległej
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 20.07.2018 o 11:42

  2. #62
    Osadnik
    Dołączył
    26.10.2012
    Posty
    90
    Serwer
    Złota Góra
    Event ogólnie wyszedł dobrze (choć nie kupiłem głównej pseudo atrakcji), bezproblemowo osiągnięcia 100%, te 1000 znajdek ukończyłem 5 dni przed końcem 2x dziennie się logując i wszystkie znajdki znajdując. Niestety wszystkiego nie udało się kupić, totalna porażka z dropem w przygodach, chyba najlepsza przygoda azyl dawał 11-18 piłeczek, zrobiłem około 30 azylów plus inne przygody co dało mniej niż 500 futbolówek z czego na zadanie dzienne oddałem 300. Pomysł ze zrobieniem miejsca na 3k setlersów to koszmar jak się nie robi przygód (urlop i brak możliwości na telefonie gry). Ostatnie eventy totalnie nie wyważone, na bożenarodzenie pełno prezentów i nie ma co kupić, teraz można kupić stoisko ale brak piłek a 4k futbolówek to 400 przygód czyli około 20 dziennie każda z godzinkę, genialny pomysł na spędzenie wakacji.

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    06.11.2013
    Posty
    31
    Serwer
    Złota Góra
    ogólnie zgadzam się z przedmówcami,

    dodatkowo warte podkreślenia moim zdaniem są 2 kwestie:
    + premia turystyczna w trakcie eventu - to zachęca do robienia przygód, gdyby tylko nie te dropy...
    - budynek, który ma lepsze właściwości (szybszą produkcję) kiedy postawisz ich kilka - lepszym rozwiązaniem byłoby odblokowanie możliwości rozbudowy na drugi/kolejny poziom po zrealizowaniu szeregu zadań/osiągnięć lub poprzez zakup za walutę eventową

  4. #64
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Ta cecha posiadania kilku budynków dla szybszej produkcji podejrzewam że jest celowa, aby gracz miał 'utrudnienie' - co postawić, z czego zrezygnować, bo miejsce ograniczone.
    Edit: W stoisku produkuję sobie Latającego Osadnika i nie narzekam
    Ostatnio edytowane przez Glavo ; 20.07.2018 o 13:03 Powód: Edit

  5. #65
    Początkujący Osadnik Awatar Albubałi
    Dołączył
    08.08.2014
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny.
    Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia - chociaż pobieranie piłek za ukończenie zadania to szczyt chamstwa, ale nawiąże do tego dalej.
    Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców - tu właśnie polecieliście po bandzie ponieważ ilość piłek, którą przynosili odkrywcy czy też wypadały z przygód to kryminał. Jak można było coś takiego zrobić graczom. Gra z założenia jest darmowa, a żeby zdobyć piłki trzeba było kupować je za klejnoty, a żeby mieć klejnoty trzeba wydawać PLN'y.
    Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia. To jest delikatnie powiedziane. Na plus można uznać tylko, że chcieliście poznać opinię graczy na temat tego wydarzenia, chociaż i tak spłynie to po was jak po kaczce.

  6. #66
    Odkrywca Awatar horis
    Dołączył
    07.04.2015
    Posty
    588
    Serwer
    Złota Góra
    jeden z najgorszych eventow odkad gram, pilki z przygod smiech na sali z takim balansem, stoisko z przekaskami byloby ok ale ten czas produkcji to totalna porazka, a osiagniecia-
    drodzy bb te osiagniecia sa mozliwe dla osob co siedza przy kompie i caly dzien maja czas do gry zagladac- ale gracze przeciez maja zycie, pracuja i dzieki temu klejnoty maja za co kupic
    Ostatnio edytowane przez horis ; 20.07.2018 o 15:53
    gra to przyjemnosc, ale kulturka musi byc;
    moze bywam brutalny, ale za to szczery

  7. #67
    Odkrywca
    Dołączył
    10.11.2012
    Posty
    595
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Ewent zadowalający. Kupiłam odkrywce i górę potrzebnych mi przygód za piłki. W innym czasie pewnie bym musiała drwale trzaskać Reszta pierdółek niezbyt mi potrzebna ale w związku z tym, że piłki coraz tańsze to może się jeszcze pokuszę. Osiąg ze znajdkami jak zwykle zrobiony jakieś 2 dni przed końcem, więc w normie. Nie bardzo tylko rozumiem te lamenty. Osiągi to coś nad czym trzeba się wysilić. Zakup ze sklepu też wymaga pewnego wysiłku. A tu jak zwykle lamenty, że tego nie dałem rady, a tego nie kupiłem, bo nie wysłali 1go dnia 10k piłek i nie dało rady zaliczyć osiągów logując się raz dziennie. Zadziwię może Wszystkich malkontentów i dodam, że ewent jeszcze trwa. Waga wciąż hula. Piłki coraz tańsze, a końcówki ludzie za 1/3 ceny potrafią wystawić. Więc jeszcze wszystko można kupić.
    Cytat Zamieszczone przez Airtom Zobacz posta
    jedyna aktualizacja działająca poprawnie to aktualizacja godziny końca aktualizacji.... przypadek..?

  8. #68
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    02.09.2012
    Posty
    13
    Serwer
    Kolonia
    1000 znajdek - to chyba jakiś żart nie do zaliczenia zbierając raz dziennie bo na więcej zabrakło czasu.

  9. #69
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Chciałam dodac tylko ze w ostatnim dniu w kalendarzu powinno byc cos fajniejszego jednak, jesli nie macie pomyslu co to mialoby byc to chociaz jakies klejnoty tam wrzucic na przyszlosc

  10. #70
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Pawlo3629 Zobacz posta
    1000 znajdek - to chyba jakiś żart nie do zaliczenia zbierając raz dziennie bo na więcej zabrakło czasu.
    No cóż, nazwa "Osiągnięcia" trochę chociaż powinna zobowiązywać... Zbierając dwa razy dziennie uzyskałem 1000 znajdek w sobotę czyli trzy dni przed końcem, naprawdę nie był to duży wysiłek.

Zamknięty wątek
Strona 7 z 9 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.