Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje spostrzeżenia/wrażenia na temat Letniego wydarzenia 2018?

Głosujących
513. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    88 17.15%
  • Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne

    154 30.02%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny

    331 64.52%
  • Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia

    156 30.41%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    181 35.28%
  • Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    254 49.51%
  • Nie podoba mi się Stoisko z przekąskami i nie uważam, aby było przydatne

    133 25.93%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz nie jest przydatny

    36 7.02%
  • Myślę, że osiągnięcia były trudne do ukończenia

    136 26.51%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    194 37.82%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 83

Wątek: Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

  1. #31
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    10.06.2012
    Posty
    20
    Serwer
    Nowy Świat
    Nie jestem zadowolony. Grubasy malo nosili, malo pilek z przygod. Osiagniecie z 1000 znajdkami oczywiscie nie zaliczone (fajny wymysl na okres wakacyjny) Nie kazdy moze sie logowac z pracy, przez tel itd a urlop to urlop. Co do stoisk, zenada. Moze jakies premki byscie dodali lub cos. Co do odkrywcow to fajnie ze 25-tego dodacie, gdzie wiekszosc ludzi rozdala pilki pod koniec - typowe parcie BB zeby klejnoty wydac.

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Powinno być znacznie mniej piłek z odkrywców, a więcej z zadań, aby każdy miał w miarę jednakowe szanse.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    zróbcie tę ankietę jeszcze raz porządnie, właśnie udało mi się zagłosować zaznaczając 2 opcje: jestem zadowolony...... i nie jestem zadowolony.........
    doświadczenia z kotami proponuję pozostawić profesorowi Schroedingerowi

  4. #34
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.03.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Nowy Świat
    Pierwszy ewent w którym nie dałem rady wykonać wszystkich zadań.
    Beznadziejny z powodu nierealnych zadań.
    Choć cisną mi się dosadniejsze określenia
    Wygląda na to, że przygotowali go ludzie którzy na co dzień nie grają w tę grę, nie czują blusa
    Mimo to geolog, odkrywca, mnóstwo PD do zdobycia, nawet te pojedyncze budynki z kosmicznym czasem regeneracji - na plus.

  5. #35
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    In minus:
    - 1000 znajdek
    - wydawanie piłek
    - dżizas - kanapki
    - stoisko - kompletny niewypał, badziew bym nawet powiedział
    - boisko - jak wyżej
    - piłki z przygód i od odkrywców - mało, aczkolwiek po co więcej jak nie ma nic sensownego do kupienia
    - bug z odkrywcą

    In plus:

    + exp z podzadań
    + zakończenie eventu po 3 dniach i zakup zielonego i geologów (tylko po to żeby po wszystko wysłać na raz)

    Generalnie oprócz eventu z Czarnych nie pamiętam gorszego niewypału.

  6. #36
    Osadnik
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    135
    Serwer
    Kolonia
    Co za imbecyl wymyślił że szybkość produkcji uzależniona będzie od ilości budynków?

    W ankietach z idiotycznymi pytaniami bierzcie sobie sami udział. Moje rozsądne skasowaliście. Tą też proszę wykasować. bo obrażacie inteligencję nie tylko naszą, ale i waszych rodziców.

  7. #37
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.11.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam za piłki odkrywcę, dwóch geologów i trochę piłek zostało ale na stoisko mnie nie stać, na opactwa też, drugie boisko też poza zasięgiem. uważam ,że jest to źle wyważone

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.07.2017
    Posty
    14
    Serwer
    Czarci Gaj
    Event słaby, zrezygnowałem z robienia przygód dla piłek, bo po co robić jak wpada kilka sztuk, a trzeba było zdobyć kilkanaście tysięcy aby zakupić wszystko co potrzebne. Straciłem motywacje do robienia przygód, a przecież w każdym evencie do tej pory surowiec eventowy wpadał z przygód. Rozczarował mnie i tyle. Pozdrawiam

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    02.06.2012
    Posty
    96
    Serwer
    Kolonia
    na + 2 zimnych geologów, ale już "zagłosowałem" złośliwie i za karę nie mogę udzielić poparcia geologom, reszta średnia lub słaba. pomysł z ilością budynków takich jak boisko czy stoisko może byłby dobry, gdyby nie to, że zwiększyć ich ilość można raz na 2 lata, nie wiem czy ktoś uwierzy w ich użyteczność. tak czy siak ozdoba gwiazdy

  10. #40
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.10.2012
    Posty
    23
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    No cóż- też uważam że wypisywanie naszych ocen nie ma sensu, ponieważ oipinie graczy i tak zostaną znowu zignorowane i żadne z uwag krytycznych nie wpłyną na korektę przyszłych eventów. To podstawowy zarzut jaki gracze wysuwają od lat. I bez zmiany nastawienia do graczy nasze pisanie nie ma sensu.
    Napiszę jednak, może kiedyś zmiany na stanowiskach nastąpią i ktoś kiedyś to przeczyta i zrozumie że gra jest dla graczy a nie dla samozadowolenia twórców.
    Minusy:
    1.Odkrywca.Miałem zablokowaną możliwość kupna, teraz inni będą mogli kupić sobie dwóch a ja najwyżej jednego i to dopiero 25 lipca. O ile to faktycznie nastąpi.To kara za kupowanie Odkrywców w trakcie trwania eventu za klejnoty.
    2. Stoisko - mam dwa ale czasy produkcji proszę drastycznie skrócić - obecne są bez sensu, a kupiłem stoiska bo nie mogłem drugiego Odkrywcy.
    3. 1000 znajdek - choć zaliczyłem rzutem na taśmę
    4. Boisko- z zasady nie kupuję - te same cudowne właściwości co stoisko
    5. Flagi - no jakby wyspa miała 5x większą powierzchnię to może wówczas kupię.
    6. Wydawanie piłek
    7. Minimalna ilość z przygód i odkrywców
    8. Brak jakiejś dobrej nagrody ekstra za skończenie wszystkich osiągnięć i kalendarza. Niektóre nagrody zabawne.
    Plusy:
    1. Geolog
    2. Podzadania
    3. Patenty
    4. Opactwa- - wyburzę stare budynki mało wydajne
    Ostatnio edytowane przez Piranus ; 19.07.2018 o 23:08

Zamknięty wątek
Strona 4 z 9 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.