Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje spostrzeżenia/wrażenia na temat Letniego wydarzenia 2018?

Głosujących
513. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    88 17.15%
  • Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne

    154 30.02%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny

    331 64.52%
  • Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia

    156 30.41%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    181 35.28%
  • Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    254 49.51%
  • Nie podoba mi się Stoisko z przekąskami i nie uważam, aby było przydatne

    133 25.93%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz nie jest przydatny

    36 7.02%
  • Myślę, że osiągnięcia były trudne do ukończenia

    136 26.51%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    194 37.82%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 83

Wątek: Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

  1. #71
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    07.07.2015
    Posty
    24
    Serwer
    Kolonia
    Produkcja stadinowych przekąsk. PORAŻKA !!!!!
    Produkcję ustawiłam na większą ilość, żeby się nie bawić, 400 szt. i co się okazuje, za 594 dni się skończy dopiero,
    toż to tragedia. Nie wiem kto to wymyślił, ale nalegam na zmianę i skrócenie czasu produkcji.
    Takie podejście do spowolnianiania przez BB gry nie ma żadnego sensu. A problem się notorycznie powtarza w innych elementach gry,
    coraz częściej. Wiem tylko że to schodzi na złą drogę.
    .

  2. #72
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Mistamus Zobacz posta
    No cóż, nazwa "Osiągnięcia" trochę chociaż powinna zobowiązywać... Zbierając dwa razy dziennie uzyskałem 1000 znajdek w sobotę czyli trzy dni przed końcem, naprawdę nie był to duży wysiłek.
    No to brawo Ty. Ja cudem w ostatnim zbiorze miałam ostatnie sztuki, dzięki czemu zaliczyłam zadanie. Też zbierałam 2 razy dziennie. Wszystko zależało od farta, więc rozumiem sfrustrowanych.

  3. #73
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez roninasa Zobacz posta
    Produkcja stadinowych przekąsk. PORAŻKA !!!!!
    Produkcję ustawiłam na większą ilość, żeby się nie bawić, 400 szt. i co się okazuje, za 594 dni się skończy dopiero,
    toż to tragedia. Nie wiem kto to wymyślił, ale nalegam na zmianę i skrócenie czasu produkcji.
    Takie podejście do spowolnianiania przez BB gry nie ma żadnego sensu. A problem się notorycznie powtarza w innych elementach gry,
    coraz częściej. Wiem tylko że to schodzi na złą drogę.
    .
    jak zburzysz budynek to kolejka powinna zniknąć a surowce wrócić do magazynu, wtedy nastaw produkcje po 1 szt, inna produkcja jest bez sensu...

  4. #74
    Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    249
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez roninasa Zobacz posta
    Produkcja stadinowych przekąsk. PORAŻKA !!!!!
    Produkcję ustawiłam na większą ilość, żeby się nie bawić, 400 szt. i co się okazuje, za 594 dni się skończy dopiero,
    toż to tragedia.
    Proszę o wybaczenie, ale porażką jest takie biadolenie, budynek ma się zwracać wraz z uzyskiwaniem kolejnych sztuk przy kolejnych tego typu eventach, więc musi tak być, bo inaczej nie miałoby to sensu. Gdy był na testowym, ludzie pisali, jak jest, a teraz zdziwienie, że tak jest. Było o tym wcześniej! Nie podoba się, to nie biorę, nie stawiam, nie daję produkcji 400 szt, nie narzekam. Proszę zauważyć, że częściej stąd wypadnie Stadionowa przekąska, niż Poszukiwacze ją znajdą.
    Więcej dystansu, więcej uśmiechu, a świat będzie piękniejszy

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    No to brawo Ty. Ja cudem w ostatnim zbiorze miałam ostatnie sztuki, dzięki czemu zaliczyłam zadanie. Też zbierałam 2 razy dziennie. Wszystko zależało od farta, więc rozumiem sfrustrowanych.
    Po każdym zbieraniu sprawdzałem, w każdym rzucie znajdek miałem 26 eventowych, więc wiedziałem, że nie muszę się spinać i próbować zbierać trzy razy dziennie. Do tego nauczony doświadczeniami z poprzednich eventów w dniu rozpoczęcia logowałem się dopiero po 10.00, po starcie eventu - dzięki temu od razu miałem znajdki i piłki przyniesione przed odkrywców.

  6. #76
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nieczęsto się wypowiadam, ale coś nagle poczułem taką potrzebę więc tak:
    1. Do tych co uważają, że gra jest z założenia darmowa: otóż nie jest, gra jest z założenia oparta na mikropłatnościach, powiem więcej gra musi generować odpowiedni dochód, ponieważ w przeciwnym przypadku nikomu nie będzie opłacało się jej robić i utrzymywać.
    2. Do narzekaczy na czas produkcji przekąsek stadionowych, to przekąski są jedną z najpotężniejszych premii w tej grze, a wy byście chcieli obrzucić sobie nimi całą wyspę. Powiem więcej wydaje mi się nawet, że ten budynek jest nawet dość przegięty, ponieważ każdy daje 10 przekąsek miesięcznie, przez 2 lata z 4 zielonych grubasów uzbierałem 160, więc teraz 2 stanowisk będę miał 1,5 raza tyle w ciągu roku.
    3. Co do parcia na kasę to patrz punkt pierwszy, ale pragnąłbym zauważyć, że opactwo za klej jest do kupienia za 2450, a w przeliczeniu piłki za klej , opactwo za piłki tylko niecałe 1600, a zaprawa po 600 kleju z przelicznikiem na piłki 200 kleju.
    To z czym zgadzam się w całej rozciągłości to niski drop piłek z przygód i trochę żal, że nie było przygód premiowanych podwójnym dropem.

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Mictlan Zobacz posta
    Nieczęsto się wypowiadam, ale coś nagle poczułem taką potrzebę więc tak:
    1. Do tych co uważają, że gra jest z założenia darmowa: otóż nie jest, gra jest z założenia oparta na mikropłatnościach, powiem więcej gra musi generować odpowiedni dochód, ponieważ w przeciwnym przypadku nikomu nie będzie opłacało się jej robić i utrzymywać.
    2. Do narzekaczy na czas produkcji przekąsek stadionowych, to przekąski są jedną z najpotężniejszych premii w tej grze, a wy byście chcieli obrzucić sobie nimi całą wyspę. Powiem więcej wydaje mi się nawet, że ten budynek jest nawet dość przegięty, ponieważ każdy daje 10 przekąsek miesięcznie, przez 2 lata z 4 zielonych grubasów uzbierałem 160, więc teraz 2 stanowisk będę miał 1,5 raza tyle w ciągu roku.
    3. Co do parcia na kasę to patrz punkt pierwszy, ale pragnąłbym zauważyć, że opactwo za klej jest do kupienia za 2450, a w przeliczeniu piłki za klej , opactwo za piłki tylko niecałe 1600, a zaprawa po 600 kleju z przelicznikiem na piłki 200 kleju.
    To z czym zgadzam się w całej rozciągłości to niski drop piłek z przygód i trochę żal, że nie było przygód premiowanych podwójnym dropem.
    Ad.1 Myślę, że w przeciągu 2 pierwszych lat istnienia, gra zarobiła dzięki graczom na kolejne 10 lat.
    Ad2. Myślę, że stadionowa przekąska miała by znaczenie (tj, jej produkcja w stoisku) z 5 lat temu, jak gracze mieli powiedzmy po 1-2 budynku produkującym np broń, a nie teraz po 6 latach przy kilkuset budynkach produkcyjnych na wyspach. Budynek dość przegięty ? przy 2 budynkach produkcja 1 przekąski to prawie półtora dnia...
    Przy 8 wyszkolonych szczęśliwych odkrywcach szansa zdobycia przekąski wynosi 24 na ponad dobę z minutami, w dodatku ma szansę na dodatkową premię, czyli wychodzi nawet więcej niż 24 na dobę.
    Przy tylu budynkach na naszych wyspach, to powinno się robić z 20 przekąsek dziennie, czy to dużo ?
    Ad3. Patrz Ad1.

  8. #78
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mictlan Zobacz posta
    Powiem więcej wydaje mi się nawet, że ten budynek jest nawet dość przegięty, ponieważ każdy daje 10 przekąsek miesięcznie, przez 2 lata z 4 zielonych grubasów uzbierałem 160, więc teraz 2 stanowisk będę miał 1,5 raza tyle w ciągu roku.
    Masz racje, wydaje Ci sie.

    Dostajesz 1 hotdoga co 3 dni, co pozwala Ci premiowac jeden budynek przez 33% czasu. Pomijajac juz nawet fakt tego, ze na pewnym poziomie rozbudowy psu na bude potrzebne buffy x4 biorac pod uwage jakie nadwyzki mozna wyciagnac z samych stekow i jak bezwartosciowe sa obecnie prawie wszystkie surowce.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  9. #79
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.02.2012
    Posty
    4
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Ad.1 Myślę, że w przeciągu 2 pierwszych lat istnienia, gra zarobiła dzięki graczom na kolejne 10 lat.
    Ad2. Myślę, że stadionowa przekąska miała by znaczenie (tj, jej produkcja w stoisku) z 5 lat temu, jak gracze mieli powiedzmy po 1-2 budynku produkującym np broń, a nie teraz po 6 latach przy kilkuset budynkach produkcyjnych na wyspach. Budynek dość przegięty ? przy 2 budynkach produkcja 1 przekąski to prawie półtora dnia...
    Przy 8 wyszkolonych szczęśliwych odkrywcach szansa zdobycia przekąski wynosi 24 na ponad dobę z minutami, w dodatku ma szansę na dodatkową premię, czyli wychodzi nawet więcej niż 24 na dobę.
    Przy tylu budynkach na naszych wyspach, to powinno się robić z 20 przekąsek dziennie, czy to dużo ?
    Ad3. Patrz Ad1.
    Ad. Ad.1. Prawa ekonomii są nieubłagane to co wygenerowało wcześniej to wygenerowało wcześniej i jeżeli nie będzie generowało w dalszym ciągu to przez jakiś czas gra będzie utrzymywana, ale już nie rozwijana.
    Ad. Ad. 2 Jestem graczem dość leniwym i się nie spinam, pisałem jedynie o przekąskach trafianych z bonusu, a nie z artefaktera, jednak pomimo tego, że po tym evencie macie produkcję przekąsek zwiększoną o 1/półtora dnia w porównaniu do stanu poprzedniego zachowujecie się tak jakby BB ucięło wam zasoby o 50%
    Ad. Ad. 3 patrz Ad. Ad. 1 :P

    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Masz racje, wydaje Ci sie.

    Dostajesz 1 hotdoga co 3 dni, co pozwala Ci premiowac jeden budynek przez 33% czasu. Pomijajac juz nawet fakt tego, ze na pewnym poziomie rozbudowy psu na bude potrzebne buffy x4 biorac pod uwage jakie nadwyzki mozna wyciagnac z samych stekow i jak bezwartosciowe sa obecnie prawie wszystkie surowce.
    Problemem jest to, że dostaliście 33% (lub nawet 66%) więcej bufa na tym budynku, a zachowujecie się jakby was BB okradło z kasy, kasy której sądząc po co niektórych wypowiedziach w tym wątku nie została dla BB przelana. Niestety tak, eventy i nowe budynki są po to by więcej kasy z nas wyciągnąć, ale takie są prawa rynku.
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 04.03.2020 o 16:21 Powód: połączenie postów

  10. #80
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mictlan Zobacz posta
    Problemem jest to, że dostaliście 33% (lub nawet 66%) więcej bufa na tym budynku, a zachowujecie się jakby was BB okradło z kasy, kasy której sądząc po co niektórych wypowiedziach w tym wątku nie została dla BB przelana. Niestety tak, eventy i nowe budynki są po to by więcej kasy z nas wyciągnąć, ale takie są prawa rynku.
    Ja sie zachowuje ? ja sie co najwyzej smieje z tego, ze probuje sie od nas wyciagnac kase oferujac w zamian takie cuda.

    Biznes tez trzeba umiec prowadzic, produkt tez trzeba umiec sprzedac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

Zamknięty wątek
Strona 8 z 9 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.