Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje spostrzeżenia/wrażenia na temat Letniego wydarzenia 2018?

Głosujących
513. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    88 17.15%
  • Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne

    154 30.02%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny

    331 64.52%
  • Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia

    156 30.41%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    181 35.28%
  • Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    254 49.51%
  • Nie podoba mi się Stoisko z przekąskami i nie uważam, aby było przydatne

    133 25.93%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz nie jest przydatny

    36 7.02%
  • Myślę, że osiągnięcia były trudne do ukończenia

    136 26.51%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    194 37.82%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 83

Wątek: Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

  1. #21
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    28.06.2015
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    jak najbardziej zgadzam się z wypowiedzią innego gracza:
    "Ankieta jest bez sensu bo jednokrotnego wyboru, więc nie da się obiektywnie wymienić wszystkiego dobrego i złego.

    Na minus:
    -brak przygód sezonowych
    -nikła ilość piłek w dropie z przygód
    -nikła ilość piłek od odkrywców
    -za duża chciwość twórców [nie uzbierałeś piłek, KUP je]
    -wątpliwa przydatność stoiska, nawet 2 sztuki nie robią różnicy, zieloni odkrywcy + artefakcieże znajdą na pewno więcej przekąsek niż to da rade wyprodukować
    -zamieszanie z limitem szczęśliwego odkrywcy
    -osiągniecie z 1k znajdek futbolowych
    -zadanie z wydaniem piłek

    Na plus:
    -kolejny odkrywca, aczkolwiek jak nie pojawi się jakiś interfejs do zarządzania nimi lepszy niż obecna gwiazda, to ludzie będą ich używać tylko na eventy, bo wysyłanie ich to tragedia
    -geolog, ok. większe złoża rzadsze wysyłanie, może być wporządku."

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    06.11.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam. W sumie event na plus. zaliczyłem wszystkie osiągnięcia (udało się nawet zebrać te 1000 znajek). 2,500 kanapek to dla graczy z wyzszych lvl przesada ale ktoś pewnie nie pomyślał i stało się. Zabrakło mi tylko na końcu kalendarza jakiejś solidniejszej niespodzianki typu wyburzacze lub ekipa wyburzająca, jakoś o tym nikt nie pomyślał ( ja już mam ich zablokowanych u kupca a parę skał można jeszcze wysadzić w powietrz) Pozdrawiam Dolnina

  3. #23
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Jestem ciekawy po co wam ta opinia jak i tak nic z nią nie zrobicie, bo przecież jesteście najmądrzejsi,
    to samo tyczy się opiń na temat nowych wypraw gdzie straty nie odekwatne do dropa
    ceny podkowy tajemniczej 1000 SC, losowość dropów w kółko to samo i nic z tym nie robicie,
    więc ja pytam Penelopo po co wam ta ankieta jak inne opinie macie gdzieś.

  4. #24
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    579
    Serwer
    Czarci Gaj
    Event? raczej coś co go udawało. Zadania gdzie nagrodą było stoisko to parodia zero ładu i składu - czego się spodziewać. Oferta w sklepie uboga więc zakup geologa czy odkrywcy o boisku nie wspomnę to jedyne co było warte.
    Brak rekompensaty za znajdki i premki do przygód piłkarskich - skoro piłki idą out i znajdki to tu jałumużna a tu nic ?
    O dziwnym osiągnięciu z 1k znajdek nie wspomne,

    No to teraz zostaje czekać do listopada na event typu hallowen i zastanawiać się co tam "wymyśla"

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Podobne stoiska z przekąskami powinni postawić w siedzibie BB, gdyby załapali się na lunch 2x w tygodniu, może w końcu coś by do nich dotarło :P

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    28.07.2014
    Posty
    52
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    flagi zespołów które nie uczestniczyły w MŚ
    elementy do premii za klejnoty które potem się rozpływają - przepadają
    stoisko - bez komentarza

    osiągnięcia ? - a komu to potrzebne
    dobrze że było jedno wymagające i tylko dla FANÓW
    to samo powinno być w sklepie z 2 nagrody dla absolutnego TOPu na które trzeba wydać powiedzmy 10-15k piłek

  7. #27
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    28.05.2013
    Posty
    475
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez vedor Zobacz posta
    dla mnie osiągnięcie 1000 znajdek - masakra, ledwo mi się udało, oczy wypatrzyłem do kości
    wysłanie 50 futbolówek dzień po zakończeniu eventu - kompletny bezsens
    no i to co mnie dobiło - zwolnij miejsca dla 3000 osadników - cała wyspa zabudowana, 15k woja w elicie i jak to zaliczyć?!? - zapłaciłem kryształem
    BB jest ci wdzięczne, więcej takich graczy rozumiejących po co był ten i podobne eventy
    ale rzeczywiście ten był szczególny, pomysł na zdublowanie w sklepie budy z hotdogami w tej cenie godny NOBLA z ekonomii
    finansowo chyba wyszli na swoje i będzie premia na urlop w sierpniu, szkoda tylko że będzie wiało i lało na głowę

  8. #28
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Ja jestem raczej zadowolona z eventu. Geolodzy sa super, odkrywca tez (chociaz przed podaniem oficjalnych info o evencie liczylam ze beda 2szt. do kupienia). Opactwa no niech beda, pare sztuk sie kupilo i kiedys sie przydadza fajnie ze patenty byly do kupienia. Boisko oczywiscie kupilam, wczesniej nie mialam wiec jakby trzeba bylo odhaczyc, to samo stoisko z przekaskami, no sa bo sa te budynki, szkoda tylko ze trzeba stawiac kolejne aby skrocic czas, moglyby byc plany do tego jednego tylko jak w epickim gospodarstwie czy po prostu podwyzszaloby sie lvl budynku, zamiast marnowac miejsce na wyspie. Co do pileczek z przygod to strasznie malo ich bylo, no i nie bylo przygod z dropem x3, a szkoda bo by napedzilo to nas do robienia ich wiecej. Mam nadzieje ze za 2 lata bedzie jakis czempion do kupienia w letnim evencie

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2014
    Posty
    154
    Serwer
    Nowa Ziemia
    jestem zadowolona. geolog bardzo mi sie przyda, bo wysyłanie tych starszych kilka razy na dzień było wkurzające.
    widocznie miałam niebywałego farta, skoro 1000 znajdek zaliczyłam blisko tydzień przed końcem.
    z przygód robiłam głównie azyl (czasami wpadało nawet 18 piłek) i udało mi się kupić wszystko, czego potrzebowałam.
    stoiska faktycznie pracują powoli, ale odkrywcy i tak przynoszą premie, więc nie ma gwałtu. a w ciągu zadań dla mnie liczyła się nie tyle nagroda - stoisko, co te 60000pd za frajer, więc jest ok.
    jakaś extra nagroda na końcu kalendarza byłaby miłym akcentem.

  10. #30
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    najsłabszy ewent z dotychczasowych z parciem na wysokie lewele bo tylko oni byli w stanie uzbierać piłki

Zamknięty wątek
Strona 3 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.