Zobacz wyniki ankiety: Jakie są Twoje spostrzeżenia/wrażenia na temat Letniego wydarzenia 2018?

Głosujących
513. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    88 17.15%
  • Podoba mi się Stoisko z przekąskami i uważam, że jest przydatne

    154 30.02%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz jest przydatny

    331 64.52%
  • Myślę, że osiągnięcia były łatwe do ukończenia

    156 30.41%
  • Ogólnie rzecz biorąc, jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    181 35.28%
  • Nie jestem zadowolony/zadowolona z footbolówek z przygód i od Odkrywców

    254 49.51%
  • Nie podoba mi się Stoisko z przekąskami i nie uważam, aby było przydatne

    133 25.93%
  • Myślę, że Geolog zimny jak głaz nie jest przydatny

    36 7.02%
  • Myślę, że osiągnięcia były trudne do ukończenia

    136 26.51%
  • Ogólnie rzecz biorąc, nie jestem zadowolony/zadowolona z letniego wydarzenia

    194 37.82%
Ankieta wielokrotnego wyboru
Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 83

Wątek: Opinie na temat letniego wydarzenia 2018

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    14.08.2012
    Posty
    41
    Serwer
    Czarci Gaj
    A Ty myślałeś, że słowa krytyki są tu mile widziane? Przecież polska załoga BB już znana jest z tego, że wszystko co jest negatywnie postrzegane przez graczy jest natychmiast kasowane. A już na temat pseudo-pomocy ze strony polskiego supportu to obowiązkowo.
    Uprzejmość to iluzja. Barbarzyństwo to naturalny stan ludzkości

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.08.2017
    Posty
    7
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W pełni popieram opinię set2g.

    Ciąg zadań, którego nagrodą było stoisko z przekąskami był bardzo zasobożerny. Niektórzy zastanawiali się czy warto robić zadania dla czegoś tak niepraktycznego.
    Dodatkowo zadanie z produkcją kilku tysięcy kanapek było... śmieszne? głupie? Co ja mam z nimi zrobić? Rzucić komuś kogo nie lubię?

    Geolog cudowny do szukania granitu a rudy zawsze się przyda :-)

  3. #13
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Geolog przedstawia wartosc tylko dla ludzi swiezo po wbiciu 60 lvl, dla kazdego kto mial mozliwosc wydobywania granitu przez wiecej niz kilka miesiecy jest bezuzyteczny, bo nawet ze zwyklymi geologami bez wysilku mozna tego granitu wykopac wielokrotnie wiecej niz ktokolwiek jest w stanie zuzyc.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  4. #14
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    17.11.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    event tragedia.... dropy liche wiec az sie przygod robic nie chcialo, malo pilek od odkrywcow... w sumie moglo by go niebyc

  5. #15
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z jednej strony event mi się podobał, bo: zadania banalne w stosunku do doświadczenia jakie można było zdobyć, wystarczająca ilość piłek z przygód i od odkrywców (chociaż fakt, że tych mam pierdyliard), boisko i stoisko (nowe rozwiązania), specjaliści. Z drugiej strony: zadanie z klepnięciem 1000 znajdek (udało się rzutem na taśmę, mimo codziennego zbierania po minimum 2 razy), stoisko z przekąskami (budynek oferujący jednego hotdoga z czasem regeneracji 48h, do zdobycia raz na max dwa lata jest nieporozumieniem), boisko (też raz na dwa lata), które robi półtoragodzinną premię z 24h czasem regeneracji także nieporozumienie, zamiana surowców eventowych po evencie w jakiś bezwartościowy szmelc (jak zawsze).

  6. #16
    Osadnik
    Dołączył
    25.08.2012
    Posty
    128
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez malboro100 Zobacz posta
    Osiągnie 1000,,znajdkami " to mała przesada chyba było przez cały ewent nie zalogowałem się tylko jeden raz a po za tym codziennie zbierałem to rano i wieczorem w 100% i efekt ??? Ostatnie 24h do końca brakuje mi 16 szt ...
    Cytat Zamieszczone przez grabaz125 Zobacz posta
    Fakt osiągnięcie ze znajdkami to porażka,mnie brakło 15 sztuk.
    Cytat Zamieszczone przez jarekpolak1 Zobacz posta
    Osiągnie 1000,,znajdkami " CODZIENNIE SIE LOGOWAŁEM 2 X DZIENNIE I W KONCU ZABRAKŁO OKOŁO 20 .
    998/1000 i została 1 znajdka której nie szło znaleźć

    Wszyscy krytykujecie a ja powiem, że ten event ma jedną dużą zaletę - WRESZCIE SIĘ SKOŃCZYŁ

  7. #17
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez set2g Zobacz posta
    haha nie no jaja

    moje słowa krytyki zostały skasowane
    To jest nowa ankieta -wielokrotnego wyboru!

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Słoneczny Gród

    Futbolówki

    Bardzo mało futbolówek mimo że robiłem przygody jak ,,CRAJZY'' i tak nie kupiłem wszystkiego- wszystko drogo w sklepie i ogólnie słabo to Wam wyszło.

  9. #19
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    03.02.2013
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    dla mnie osiągnięcie 1000 znajdek - masakra, ledwo mi się udało, oczy wypatrzyłem do kości
    wysłanie 50 futbolówek dzień po zakończeniu eventu - kompletny bezsens
    no i to co mnie dobiło - zwolnij miejsca dla 3000 osadników - cała wyspa zabudowana, 15k woja w elicie i jak to zaliczyć?!? - zapłaciłem kryształem

  10. #20
    Osadnik
    Dołączył
    12.08.2012
    Posty
    51
    Serwer
    Czarci Gaj
    Niestety, czekałem na zakończenie tego eventu. Piłeczek z przygód mało, także przestałem je robić po pięciu dniach. Geolodzy może i przydatni ale dla "młodych graczy". Flagi, opactwo, boisko?.... zresztą sam nie wiem czego bym oczekiwał Może czegoś zupełnie nowego. Stoisko było nowe, ale ten czas produkcji, załamka. Ogólnie, mocno przeciętnie. A czekałem na ten event. Pzdr.

Zamknięty wątek
Strona 2 z 9 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.