Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43

Wątek: Owiany legendą - Kampania Górski Klan 65 lvl (całość) dla generałów z umiejętnościami

  1. #1
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj

    Owiany legendą - Kampania Górski Klan 65 lvl (całość) dla generałów z umiejętnościami

    Witam serdecznie. Chciałem zaproponować swoją wersję poradników na przygody z cyklu Górski Klan. Ataki utworzone pod konkretne umiejętności generałów lecz może ktoś coś sobie wybierze i/lub zmieni ataki pod siebie. Jest to wersja pierwotna i będzie w miarę możliwości czasowych modyfikowana (usprawniana). Także jakby ktoś chciał potestować te rozwiązania (niektóre autorskie i niektóre zaczerpnięte z innych źródeł) to zapraszam. Uwagi pod postem również mile widziane, może alternatywne rozwiązania - co kilka głów to nie jedna .


    http://minotaur.gbzl.pl/igorb1985/Klany.pdf - pozostawiona wersja ze zbiciem twierdzy premiami w górskim labiryncie oraz alternatywa na wypadek nie zbicia.
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 22.09.2018 o 18:43 Powód: Aktualizacja

  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Wygląda pomocnie. Pokorzystam i od razu pozwolę sobie zwrócić uwagę, że w opisie "U stóp góry" obóz #30 na Twojej mapce ma nie ten skład, co na przygodzie (właściwy to 200JMS 200HSK 100WLK 200BSK 1BOSS).

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Górski labirynt przy szybkim dropie nie bijemy obozu nr 1, po ubiciu 2 i 3 ściągamy głaz nad nimi, używamy łopaty nad kolejnym przywódcą po czym walimy w twierdzę strzałkami i dobijamy asem - cała strefa wyczyszczona. Można też większość przywódców ominąć lecąc do ostatniego obozu tylko gienki daleko muszą łazić. Obóz 16 po zmiękczeniu MSW z łucznikami lub WŁ straty w KZ spadają znacząco (chyba nawet do zera przy 220 wł i umiejętnościach, za leniwy jestem na kalkulator, więc wysłałem razem z KZ na wszelki wypadek i kilku zjadło tylko).
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 20.07.2018 o 19:44

  4. #4
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.05.2014
    Posty
    6
    Serwer
    Złota Góra
    A co zrobić jak się nie ma Obsydianowego Dynamitu ekstra z Ludu Gór, żeby go użyć w Wielkiej Bitwie?

  5. #5
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jankowal333 Zobacz posta
    A co zrobić jak się nie ma Obsydianowego Dynamitu ekstra z Ludu Gór, żeby go użyć w Wielkiej Bitwie?
    Usiąść i płakać, tudzież ubić dodatkową twierdzę w wielkiej bitwie.

  6. #6
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    Wygląda pomocnie. Pokorzystam i od razu pozwolę sobie zwrócić uwagę, że w opisie "U stóp góry" obóz #30 na Twojej mapce ma nie ten skład, co na przygodzie (właściwy to 200JMS 200HSK 100WLK 200BSK 1BOSS).
    Dzięki wielkie, poprawiam.

  7. #7
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Górski labirynt przy szybkim dropie nie bijemy obozu nr 1, po ubiciu 2 i 3 ściągamy głaz nad nimi, używamy łopaty nad kolejnym przywódcą po czym walimy w twierdzę strzałkami i dobijamy asem - cała strefa wyczyszczona. Można też większość przywódców ominąć lecąc do ostatniego obozu tylko gienki daleko muszą łazić. Obóz 16 po zmiękczeniu MSW z łucznikami lub WŁ straty w KZ spadają znacząco (chyba nawet do zera przy 220 wł i umiejętnościach, za leniwy jestem na kalkulator, więc wysłałem razem z KZ na wszelki wypadek i kilku zjadło tylko).
    Ciekawe i pomocne rozwiązania - kopiuje porady i w wolnej chwili sprawdzę i poprawię.
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 21.07.2018 o 12:28

  8. #8
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez jankowal333 Zobacz posta
    A co zrobić jak się nie ma Obsydianowego Dynamitu ekstra z Ludu Gór, żeby go użyć w Wielkiej Bitwie?
    Podejrzewam ,że trzeba uzyskać kolejny odłamek obsydianu celem wytworzenia dynamitu kolejnego i zbić dodatkową zajętą Twierdzę - nie próbowałem, bo do tej pory zawsze miałem ten dynamit z Ludu gór

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    15.03.2012
    Posty
    161
    Serwer
    Nowy Świat
    Igorb1985 kawał dobrej robty jak zawsze jak by była Ananaska pisałbym już do niej ze należy ci się nagroda

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    14.07.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Brawo Igor, kolejny wspanialy Twoj poradnik, pierwszy przeglad zrobiony, bedzie na pewno w uzyciu, pozdrowienia. A tak na marginesie do dzisiaj uzywam poradnika na synki, jest niezniszczalny

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 5 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.