Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 43

Wątek: Owiany legendą - Kampania Górski Klan 65 lvl (całość) dla generałów z umiejętnościami

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ok, dzięki za wyjasnienie

  2. #22
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2016
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    2 obóz w Lud Gór można ubić assasinem, przy okazji ginie obóz 1. Oszczędzasz 15KZ i 429RY

  3. #23
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Barth3z Zobacz posta
    2 obóz w Lud Gór można ubić assasinem, przy okazji ginie obóz 1. Oszczędzasz 15KZ i 429RY
    Słuszna uwaga w wolnej chwili poprawię. Dzięki

  4. #24
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2016
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Obóz 4 w Lud Gór potraktowałbym w ten sposób: 1 fala (200) 185 Łu, 2 (270) 285KA - oszczędzamy MSW kosztem 65Łu,
    a obóz 6: 1 fala (200) 200 konnych, 2 (VAR) 120KZ, 40KA, 35O oszczędzamy MSW i 195RY kosztem 200 konnych i 120KZ

  5. #25
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Jeszcze raz prośba o podpowiedz. Jestem na przygodzie Ludzie Gór. Po zniszczeniu studni zamknięciu drugiej bramy i wybudowaniu Gildii i magazynu gra się nie zamyka. Dalej figuruje zadanie Prace wykończeniowe, a pod nim zadanie Obrona awaryjna, znajdź i pokonaj wszystkie jaskinie z przejściem. Zniszczyłem wszystkie obozy zgodnie z poradnikiem, o jaką/jakie jaskinie chodzi?
    Załączone miniatury Załączone miniatury Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Bez nazwy.jpg, 
wyświetleń: 296, 
rozmiar: 23.0 KB, 
ID: 3209.   Kliknij obrazek, aby powiększyć. 

Nazwa: Bez nazwy1.jpg, 
wyświetleń: 193, 
rozmiar: 22.9 KB, 
ID: 3210.  
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 21.08.2018 o 21:11

  6. #26
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez jw_ivo Zobacz posta
    o jaką/jakie jaskinie chodzi?
    Kazde kolejne zadanie jakie wykonujesz w tej przygodzie powoduje pojawienie sie 2 jaskin po stronie po ktorej masz otwarte drzwi, ktore to jaskinie musisz pokonac zeby zadanie sie zamknelo (z pktu widzenia historii opowiedzianej w kampanii pewnie powstrzymujesz ataki jakis dzikich zwierzat itp, i stopniowo wdzieraja sie na terytorium osady drzwiami ktorych nie byles w stanie zamknac. Zgaduje, ze tak to jest opisane bo na polskiej wersji nie mialem okazji tego robic). Dlatego bardzo istotna jest kolejnosc wykonywania czynnosci - po tym jak zamknales pierwsze drzwi, drugie zamykasz jak tylko mozesz, a dopiero potem stawiasz budynki itd.

    Tak dlugo jak drugie drzwi masz otwarte, po postawieniu gildii i magazynu dostaniesz kolejne 2 (moze nawet 4, nie sprawdzalem) jaskinie do pokonania, a kazda trudniejsza od poprzedniej.

    Jak chcesz wiedziec ktore konkretnie musisz pokonac, to szukaj na mapie takich ktore roznia sie typem od normalnych (normalne maja zwykle okreslony posiom trudnosci - srednie itp.)
    Ostatnio edytowane przez sparkz ; 21.08.2018 o 21:33
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    W tym rzecz, że najpierw zamknąłem wrota, a dopiero potem budowałem. Nie widzę innych jaskiń (nowych) w porównaniu z tymi z poradnika. Będę musiał chyba niszczyć po kolei wszystkie
    Mam jakąś w okolicy studni jako Broniona jaskinia, może to to ?
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 21.08.2018 o 21:47

  8. #28
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jw_ivo Zobacz posta
    W tym rzecz, że najpierw zamknąłem wrota, a dopiero potem budowałem. Nie widzę innych jaskiń (nowych) w porównaniu z tymi z poradnika. Będę musiał chyba niszczyć po kolei wszystkie
    Mam jakąś w okolicy studni jako Broniona jaskinia, może to to ?
    Tak to jest ta jaskinia, druga jaskinia jest przed gospodarstwem, Tak jak kolega wyżej Ci napisał w tej przygodzie jest bardzo ważna kolejność wykonywanych zadań. Wybudowałeś drugi budynek przez naprawieniem ostatniej bramy i temu Ci wskoczyła trzecia obrona.

  9. #29
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Ashmore Zobacz posta
    Tak to jest ta jaskinia, druga jaskinia jest przed gospodarstwem, Tak jak kolega wyżej Ci napisał w tej przygodzie jest bardzo ważna kolejność wykonywanych zadań. Wybudowałeś drugi budynek przez naprawieniem ostatniej bramy i temu Ci wskoczyła trzecia obrona.
    dobrze wiedzieć na przyszłość.... musiałam ubijać wszystko i już wiem czemu

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    29.06.2016
    Posty
    26
    Serwer
    Nowa Ziemia
    W wyprawie U stóp gór blok 11, 12.1 i 12.2 i atak na obóz 13 można nieco zmienić oszczędzając tawerniaków. Na obóz 11 wysyłamy 2x szybki generał, na 12 1x tawerniak wg tego poradnika: https://so-wiki.com/img/guide/at-the...g6y-sowiki.jpg (UWAGA: roztaw gienków nieco inny)
    Wg powyższego ataku zamiast 3 tawerniaków tracimy 1 i 2 szybkich. To istotna oszczędność, ponieważ tawerniaków potrzebujemy w kolejnych blokach.

    Również blok na obóz 9 można wykonać 2x szybki zamiast jeden tawerniak.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.