Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 43

Wątek: Owiany legendą - Kampania Górski Klan 65 lvl (całość) dla generałów z umiejętnościami

  1. #11
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    25.07.2012
    Posty
    16
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jankowal333
    A co zrobić jak się nie ma Obsydianowego Dynamitu ekstra z Ludu Gór, żeby go użyć w Wielkiej Bitwie?

    Podejrzewam że utknąłeś przy obozie 15 wg wiki. Musisz pójść w lewo od strefy lądowania zbić obozy do przywódcy przy moście. Tam jest zestaw naprawczy i naprawisz most. Po drugiej stronie rzeki są twierdze musisz ubić jedną z nich. Dojście to kolejne 3 obozy do ubicia

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    18.03.2015
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Przypadkiem anulowałem Wyprawę Wielka Bitwa jak się pozbyć z Zadań niedokończonej Kampanii ??

  3. #13
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez leszekczarnota Zobacz posta
    Przypadkiem anulowałem Wyprawę Wielka Bitwa jak się pozbyć z Zadań niedokończonej Kampanii ??
    Zrobić ją jeszcze raz do końca W innym wypadku pewnie będzie wisieć

  4. #14
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez The_Cocoloco Zobacz posta
    Igorb1985 kawał dobrej robty jak zawsze jak by była Ananaska pisałbym już do niej ze należy ci się nagroda

    ona zawsze jest tylko sie ukrywa przed hakierami

  5. #15
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    dzięki za poradniki, jak zwykle miodzio wszystko idzie

  6. #16
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Raz jeszcze o górskim labiryncie, bo widzę w poradniku, że nie się nie zrozumieliśmy - w twierdzę w G2 najpierw strzałki potem skrytobójca, znika za każdym razem (8 na 8 prób na live)

  7. #17
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    181
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Raz jeszcze o górskim labiryncie, bo widzę w poradniku, że nie się nie zrozumieliśmy - w twierdzę w G2 najpierw strzałki potem skrytobójca, znika za każdym razem (8 na 8 prób na live)
    W porządku, skoro z życia wziętę - zmieniam Ech znów musze mapę zmieniać
    Ostatnio edytowane przez Igorb1985 ; 20.08.2018 o 12:58

  8. #18
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Raz jeszcze o górskim labiryncie, bo widzę w poradniku, że nie się nie zrozumieliśmy - w twierdzę w G2 najpierw strzałki potem skrytobójca, znika za każdym razem (8 na 8 prób na live)
    Może się zdarzyć ze nie zniknie, mi ostatnio po użyciu strzał ubyło tylko 40 sztuk mroźnych koziorożców, a cała reszta została i trzeba było czyścić obóz po obozie do twierdzy.

    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    W porządku, skoro z życia wziętę zmieniam Ech znów musze mapę zmieniac
    Wydaje mi się ze nie ma potrzeby robić nowej mapy, wystarczy tylko w poradniku napisać ze jest możliwość użycia strzał i assa na twierdzy.

  9. #19
    Osadnik
    Dołączył
    10.11.2013
    Posty
    166
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Mam problem w Górskim Labiryncie. Robię wg poradnika, doszedłem do zniszczenia obozu 5 i dalej aby pokonać obóz 6 powinienem użyć łopaty, której nie posiadam(mam dynamit, ale chyba będzie mi potrzebny do Wielkiej Bitwy). Jakieś porady?
    Ostatnio edytowane przez jw_ivo ; 20.08.2018 o 20:26

  10. #20
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    7
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez jw_ivo Zobacz posta
    Mam problem w Górskim Labiryncie. Robię wg poradnika, doszedłem do zniszczenia obozu 5 i dalej aby pokonać obóz 6 powinienem użyć łopaty, której nie posiadam(mam dynamit, ale chyba będzie mi potrzebny do Wielkiej Bitwy). Jakieś porady?
    Używasz łopoty, albo dynamitu, tego co dostałeś za pokonanie przywódców z twierdzy. Dynamit o którym wspominasz dostaje się za zadanie w przygodzie Lud Gór.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.