Zobacz wyniki ankiety: Dostosowanie premii z boiska

Głosujących
30. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • wydłużyć czas działania (np z 1.5h do 6 lub 8 godzin)

    14 46.67%
  • zwielokrotnić moc premii (np. z 200% na 1.5 do 500% lub 600%)

    14 46.67%
  • nic nie zmieniać

    1 3.33%
  • nie wiem

    1 3.33%
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Boisko treningowe

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Boisko treningowe

    Chyba mało kto się nie zgodzi, że premie z boiska treningowego nie są warte zachodu a to głównie z powodu czasu trwania. Osobiście uważam, że premia 200% na półtorej godziny z budynku, który jest do zdobycia raz na dwa lata to zwykła kpina.
    Przy czasach pozostałych premii strefowych z budynków, które działają 6 albo 8 godzin, uważam, że czasy trwania premii z boiska powinny zostać przekalkulowane i dostosowane do innych budynków, tzn albo 200% przez 6 lub 8 godzin, albo półtorej godziny jak teraz ale potężny kop (np. 500%).

  2. #2
    konkur4
    Osobiście go nie kupowałem, ale chętnie podzielę się swoją opinią nt. budynków tego samego typu. Te budynki są zwyczajnie nieprzydatne, bo co komu po 200% czasu produkcji, jeśli identyczny efekt uzyskuje się, jakby wrzucać produkcję do każdego z tych budynków z osobna. Mówię tu zarówno o boisku, jak i o stoisku z przekąskami. Za 2 lata dojdą kolejne budynki, i efekt będzie wynosił 300%, czyli to tak, jakby z osobna wrzucić produkcję do trzech budynków, efekt końcowy jest ten sam.
    W przypadku boiska rozwiązania widzę dwa:
    1) Obecnie boiska są traktowane jako jeden budynek. Jak już BB uparcie chcą skracać ten czas regeneracji, to niech boiska staną się osobnymi budynkami, gdzie premię strefową można odpalić zarówno w pierwszym budynku, jak i drugim. I w przypadku odpalenia tych samych premii, bonus by się nie sumował, ale poprzednia premia byłaby zastępowana nową (tak jak to jest w przypadku podkowy).
    2) Pomysł proponowany w czasie testów wydarzenia letniego - niech BB nie każą ludziom stawiać dodatkowych budynków dla każdego typu prowiantu/budynku kulturowego, tylko zezwoli na podniesienie obecnie posiadanego budynku.

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę że nie ważne jest czy kolejny budynek zdobędziemy za 2 lata, za 5 lat, czy za pół roku, sama idea stawiania podobnych kolejnych budynków jest trochę bez sensu. Miałem 1 boisko, ok, mogłem aktywować którąś premię co 23h, każdego dnia, czy to przed pracą, czy też po niej.
    Postawiłem 2 boisko, przez skrócenie czasu regeneracji do 11h30min, premię mogę już aktywować 2x dziennie, pierwszy raz przed pracą, drugi raz po, czy tam rano i wieczorem. Tak naprawdę 3 boisko nic mi nie da, bo nie będę w stanie aktywować 3x premii na dzień.

  4. #4
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    A moim zdaniem kolejny budynek tego samego typu powinien być traktowany jako kolejna receptura na już istniejący i podwyższać jego lvl o 1. Zaoszczędziłoby to i tak juz miejsca na wyspie , które jest napięte jak baranie jaja. Ciekawy jestem gdzie - o ile się to komuś uda - zaawansowany gospodarczo i ludnościowo gracz wciśnie dajmy na to 6 twierdz). A tak to by miał jedną na 6 lvl i pasuje

  5. #5
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w ciągu ostatnich miesięcy nie udało się zebrać wystarczającej ilości głosów, by pomysł mógł zostać przekazany wyżej. Ponadto, ankieta z propozycją wydłużenia czasu trwania premii z boiska była na forum wcześniej i znajduje się TUTAJ. Polecam przyłączyć się do głosowania i dyskusji. Obecny wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.