Zobacz wyniki ankiety: Czy chcesz w zadaniach za łodygi rzucać premie znajomym zamiast sobie samemu?

Głosujących
156. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    114 73.08%
  • Nie

    36 23.08%
  • Jeszcze nie robie tych zadań

    6 3.85%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43

Wątek: Modyfikacja zadań za łodygi.

  1. #31
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Marzenka87 wszystko zasadza się na tym, że mamy najwidoczniej inny styl gry. Ja nie premiuję wszystkiego na wyspie, nie wymieniam kilkuset steków bo na co mi " milion pińcet" surowców w gwieździe? Spora część budynków idzie u mnie bezpremiowo np młyny, piekarnie, leśnicy itp. Zawsze mam gdzie wrzucić premie i dla mnie jest to chwila moment, tym bardziej że zadań nie robię ciurkiem i zawsze premie zdążą mi się skończy (tym bardziej że trwają 48 a nie 72 godz). Jak słusznie kolega wyżej napisał, że znalezienie chętnego na wymiany nie zawsze musi byś proste i szybkie. Nie zapominajmy również o innych zadaniach np. Annoholicy z Excelciora, gdzie trzeba komuś wrzucić 50 premii (fakt, że sami decydujemy jakich długich- ale zawsze to ograniczenie dostępności punktów do podpalenia), Mogłabym zaakceptować ewentualnie możliwość wyboru- albo sobie, albo komuś- choć raczej niechętnie. Odpowiada mi akurat bardziej ten obecny system.
    Fajnie Marzenka, że masz pomysły i o nich piszesz, ale udostępniając je na forum publicznym musisz się liczyć z tym, że nie zawsze i nie wszystkim będą się one podobać
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 19.07.2018 o 19:47

  2. #32
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Marzenka87 wszystko zasadza się na tym, że mamy najwidoczniej inny styl gry. Ja nie premiuję wszystkiego na wyspie, nie wymieniam kilkuset steków bo na co mi " milion pińcet" surowców w gwieździe? Spora część budynków idzie u mnie bezpremiowo np młyny, piekarnie, leśnicy itp. Zawsze mam gdzie wrzucić premie i dla mnie jest to chwila moment, tym bardziej że zadań nie robię ciurkiem i zawsze premie zdążą mi się skończy (tym bardziej że trwają 48 a nie 72 godz).
    Jak mowilam juz, kazdy ma inny styl gry i co innego mu pasuje. Ja nie mam zadnych zapasow w gwiezdzie poza łapkami ktore wpadaja z zadan i nie mam na czym ich uzywac chocbym chciala, niestety musze zostawic miejsce na steki Polecam sprobowac robic 3 zadania dziennie i wtedy opowiedziec nam jak Ci idzie z rzucaniem tych premii a rozwiazanie aby nie robic codziennie zadan to zadne rozwiazanie.

    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Jak słusznie kolega wyżej napisał, że znalezienie chętnego na wymiany nie zawsze musi byś proste i szybkie. Nie zapominajmy również o innych zadaniach np. Annoholicy z Excelciora, gdzie trzeba komuś wrzucić 50 premii (fakt, że sami decydujemy jakich długich- ale zawsze to ograniczenie dostępności punktów do podpalenia), Mogłabym zaakceptować ewentualnie możliwość wyboru- albo sobie, albo komuś- choć raczej niechętnie. Odpowiada mi akurat bardziej ten obecny system.
    Fajnie Marzenka, że masz pomysły i o nich piszesz, ale udostępniając je na forum publicznym musisz się liczyć z tym, że nie zawsze i nie wszystkim będą się one podobać
    Serio grajac od 2012 roku nie masz 2-3 znajomych u ktorych moglabys rzucac naprzemiennie premie? To chyba faktycznie masz zupelnie inny styl gry, ja mam znaojmych od groma, takich z lvl ponizej 50 to chyba z 70 osob sie znajdzie na mojej liscie i wiem ze chetnie beda premie przyjmowac.
    Co do premii z zadan gdzie nie jest okreslona konkretna premia jaka ma byc wrzucona to dziwi mnie ze piszesz takie rzeczy, nie wiesz czy udajesz ze nie wiesz jak zalicza sie takie zadania?
    Gdybym sie nie liczyla z krytyka, hejtem itp nie robilabym kolejnej ankiety, zrobilam ją z roznymi odpowiedziami aby poznac Wasze zdanie, zobaczyc ile osob mysli podobnie a ile jest przeciw i ciesze sie bardzo ze wywolalam taka burze i zainteresowanie wsrod glosujacych Takie dyskusje prowadza tylko do kolejnych pomyslow
    Nie obraz sie ale odbieram Cie jakbys byla juz znudzona gra i niepodejmowala wyzwan, czy moze osiagnelas juz max lvl i teraz po prostu wchodzi na gre z przyzwycajenia? Ja natomiast lubie wyzwania, lubie pokonywac bariery, wbijac lvl w super szybkim czasie, stad i robie te zadania codziennie aby miec dodatkowe pd.

  3. #33
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    Nie obraz sie ale odbieram Cie jakbys byla juz znudzona gra i niepodejmowala wyzwan, czy moze osiagnelas juz max lvl i teraz po prostu wchodzi na gre z przyzwycajenia? Ja natomiast lubie wyzwania, lubie pokonywac bariery, wbijac lvl w super szybkim czasie, stad i robie te zadania codziennie aby miec dodatkowe pd.
    I dlatego jak napotkałaś barierę, to chcesz aby ktoś ją dla Ciebie zdjął? :P Ja mam ponad 1k znajomych i nie będę miał problemu, ale niewiele osób tak ma. Mało tego, nie tylko Ty z poziomem 65+ masz tych (aktywne jak zakładam) 50- w znajomych. Nawet przy założeniu, że niskich poziomów aktywnych w grze jest 10 razy więcej, to nie zawsze tak będzie, a Ty patrzysz tylko na swoje dzisiejsze potrzeby.

  4. #34
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Walcze o to zeby zdjal :P a nie poddaje sie A czemu zakladasz ze nie bedzie, ja wiedze wzrost malych lvl u mnie na serwerze, pozyjemy zobaczymy jak to bedzie, jesli zmniejszy sie nawet ilosc osob aktywnych z malym lvl, to zawsze zostana te nieaktywne ktore juz wtedy nie beda mialy nic przeciwko Jak pokazuje ankieta nie tylko na swoje potrzeby patrze. Wiem ze moga byc osoby co nie maja 1k znajomych ale nikt im nie broni miec wiecej, nikt im nie broni pomagac malym lvl, nie moja wina ze sa samolubni :P

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    I dlatego jak napotkałaś barierę, to chcesz aby ktoś ją dla Ciebie zdjął? :P Ja mam ponad 1k znajomych i nie będę miał problemu, ale niewiele osób tak ma. Mało tego, nie tylko Ty z poziomem 65+ masz tych (aktywne jak zakładam) 50- w znajomych. Nawet przy założeniu, że niskich poziomów aktywnych w grze jest 10 razy więcej, to nie zawsze tak będzie, a Ty patrzysz tylko na swoje dzisiejsze potrzeby.
    Marzenka jak sama pisze lubi wyzwania, pewnie dlatego że gra dopiero od 16 miesięcy, czyli kolejne poziomy wpadają jej jako tako szybko, dojdzie do 68-70, to może zmieni zdanie Ja już nawet tych zadań nie robię, po prostu się znudziły.
    Tak z innej beczki. Patrząc na nick Marzenki87, można się sugerować tym, że Marzenką to była z 14 lat temu :P

  6. #36
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Po co się rozdrabniać, niech w ogóle wyrzucą zadania polegające na samogwałcie premiowym i zastąpią je innymi "wyzwaniami" bo jest to taki absurd, ze aż głowa boli Bajzel jest jak się samemu sobie wrzuca, bo przeważnie robi się to na śpiochach - steki w piach i u znajomego, ze względu na bajzel u niego na wyspie i .... steki w piach

  7. #37
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Marzenka jak sama pisze lubi wyzwania, pewnie dlatego że gra dopiero od 16 miesięcy, czyli kolejne poziomy wpadają jej jako tako szybko, dojdzie do 68-70, to może zmieni zdanie Ja już nawet tych zadań nie robię, po prostu się znudziły.
    Sherlock holmes to z Ciebie nie bedzie tak, gram stosunkowo krótko, ale zaraz bede wbijac 68lvl i zdania nie zmienie Wiem, ze roznie sie tym od "starych" graczy bo w odroznieniu od nich mi jeszcze sie chce :P

    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Tak z innej beczki. Patrząc na nick Marzenki87, można się sugerować tym, że Marzenką to była z 14 lat temu :P
    A to miało mi ublizyc czy co wlasciwie?

    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    Po co się rozdrabniać, niech w ogóle wyrzucą zadania polegające na samogwałcie premiowym i zastąpią je innymi "wyzwaniami" bo jest to taki absurd, ze aż głowa boli Bajzel jest jak się samemu sobie wrzuca, bo przeważnie robi się to na śpiochach - steki w piach i u znajomego, ze względu na bajzel u niego na wyspie i .... steki w piach
    Jestem ZA Igorb1985

  8. #38
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    ależ mi pocisnęłaś Marzenka samolubna, znudzona.. no chyba zamknę się w sobie . Robisz tylko 3 zadania a taka ambitna i uwielbiająca wyzwania A czemu nie 5 i nie 8 lub 10 "sky is the limit" .
    ps. Robisz ankietę i piszesz, że chcesz poznać czyjeś zdanie i go obrażasz ? słabe . Ty chcesz chyba tylko poznawać te pozytywne opinie

  9. #39
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    ależ mi pocisnęłaś Marzenka samolubna, znudzona.. no chyba zamknę się w sobie . Robisz tylko 3 zadania a taka ambitna i uwielbiająca wyzwania A czemu nie 5 i nie 8 lub 10 "sky is the limit" .
    ps. Robisz ankietę i piszesz, że chcesz poznać czyjeś zdanie i go obrażasz ? słabe . Ty chcesz chyba tylko poznawać te pozytywne opinie
    Oj nie odbieraj tego Freha za pojazd, wcale nie chce Cie obrazac, probuje jedynie zrozumiec czemu nie chcecie sie dzielic premiami i czy to z powodu znudzenia- to bylo pytanie, na ktore nie odpowiedzialas
    3 zadania sa wiec tyle robie z tych za łodygi, jakby bylo wiecej chcialabym robic wiecej

    Szkoda tylko, że ludzie nie chca zrozumiec problemu wiekszosci graczy, dlatego probuje to przedstawic dokladnie a nie tylko krytykowac tych co sie ze mna nie zgadzaja
    Ostatnio edytowane przez Marzenka87 ; 20.07.2018 o 10:30

  10. #40
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Odbiegamy od tematu, więc odpowiem i dam sobie spokój. Ty nie chcesz zrozumieć Ty chcesz na siłę przekonać adwersarza do swoich racji. A to niestety tak nie działa- przynajmniej na mnie . Masz pomysły, jesteś kreatywna- super. Ale nie zawsze się będzie podobać wszystko co wymyślisz. To jest gra obliczona na czekanie. Jak szybko chcesz osiągać kolejne poziomy? Zawsze będzie jakaś blokada i "spowalniacz". W niecałe półtora roku pacnęłaś 67 lvl- imponujące i trochę straszne. Ale obawiam się, że zawsze będzie Ci mało z takim tempem. Moim zdaniem zadania w takim kształcie są w miarę ok, tanim kosztem pozwalają uciułać trochę PD bez większego nakładu pracy. Chciałaś poznać inny punkt widzenia na swój pomysł- to masz.( podkreślam poznać, a nie zmusić do zmiany na taki, jak Ci pasuje)

Odpowiedz w tym wątku
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.