Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6
Pokaż wyniki od 51 do 57 z 57

Wątek: Zmiany w grze - 25.07.2018 - Dyskusja

  1. #51
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez RedJul Zobacz posta
    Zabiorą i jeszcze bana jakiegoś dadzą.
    To w ich stylu.
    Nic takiego nie będzie miało miejsca, zapewniam.
    Dodatkowy Odkrywca był dostępny tylko podczas Eventu.

    Jeśli coś w zakresie dostępności odkrywców będzie się miało zmienić, damy znać. :-)
    Ostatnio edytowane przez BB_Penelopa ; 02.08.2018 o 15:01

  2. #52
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Nic takiego nie będzie miało miejsca, zapewniam.
    Dodatkowy Odkrywca był dostępny tylko podczas Eventu.

    Jeśli coś w zakresie dostępności odkrywców będzie się miało zmienić, damy znać. :-)
    Nie było informacji o tym, że odkrywca za klejnoty jest tylko na czas eventu i zniknie po nim. Nie kojarzę sytuacji, abyście cokolwiek za klejnoty usunęli bez wcześniejszej zapowiedzi, abstrahując od faktu, że usunęliście bardzo niewiele i bardzo dawno temu.
    Jeśli plan był taki od początku, aby odkrywca był na czas eventu to powinien być w kategorii event, lub oferta limitowana i nie byłoby pretensji.

  3. #53
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę że to wina wcześniejszego błędu (jak ktoś kupił odkrywcę za klejnoty, nie mógł już kupić za piłki). Wychodzi na to że błąd naprawili 25 lipca (wraz z aktualizacją), tyle że odkrywca został wliczony jako część eventu i po jego dezaktywacji se też zniknął.

  4. #54
    Osadnik
    Dołączył
    27.02.2012
    Posty
    68
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Myślę że to wina wcześniejszego błędu (jak ktoś kupił odkrywcę za klejnoty, nie mógł już kupić za piłki). Wychodzi na to że błąd naprawili 25 lipca (wraz z aktualizacją), tyle że odkrywca został wliczony jako część eventu i po jego dezaktywacji se też zniknął.
    Tu musi być jakaś inna kicha. Ja kupiłem w czasie eventu za piłki a po 25.07 za kleje się pojawił i też złupiłem, mam ich w sumie 9.

  5. #55
    Osadnik Awatar reversi
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    44
    Serwer
    Czarci Gaj
    w "nieznanych regionach" nie działa premia gogle, choć przed aktualizacją działała

  6. #56
    Osadnik
    Dołączył
    04.07.2012
    Posty
    30
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Uwaga: Jeżeli doświadczyliście problemów z "Nieznanymi regionami" nie zamykajcie przygody! Przestańcie grać w przygodę i zaczekajcie na odpowiedź od Supportu. Zespół pomocy odpowie w odpowiednim czasie tak, abyście mogli ze spokojem ukończyć przygodę.
    Przygoda Wielka bitwa.
    Po ubiciu obozu nr 14, nie otwiera się strefa nr 4 ;>
    Nie można przenieść generałów, przygoda robiona dokładnie wg poradnika z wiki i niemieckiego forum. Sprawdzone 3 x relog zrobiony nie ma mowy o pomyłce.


  7. #57
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Temat nieaktualny - zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek
Strona 6 z 6 PierwszyPierwszy ... 4 5 6

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.