Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 57

Wątek: Zmiany w grze - 25.07.2018 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik Awatar pilzner001
    Dołączył
    15.12.2012
    Posty
    50
    Serwer
    Złota Góra
    Jak się ma rzeczywistość do takiej informacji - Naprawiono błąd, który powodował, że premie Retro stawały się trwałe, gdy ich czas wygasł.
    jest to dalej nienaprawione

  2. #32
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    A nie dało się zostawić dotychczasowego scrollowania? Poszerzyliście gwiazdę i handel za cenę scrollowania po 1 linijce w obrębie całej gry.
    A mi scrollowanie sie bardzo podoba,zwłaszcza w interfejsie wysyłana generałów

    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    A nie dało się zostawić dotychczasowego scrollowania? Poszerzyliście gwiazdę i handel za cenę scrollowania po 1 linijce w obrębie całej gry.
    A mi scrollowanie sie bardzo podoba,zwłaszcza w interfejsie wysyłana generałów
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.05.2020 o 13:27 Powód: połączenie postów

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    10.08.2013
    Posty
    121
    Serwer
    Złota Góra
    Czy tylko ja mam wrażenie, że jest coś nie tak z czasami walki na ekspedycjach? Podczas walki poszczególne jednostki zmieniają się dużo szybciej. Chyba że to zamierzone działanie i czegoś nie doczytałem.

  4. #34
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    "Naprawiono rzadki problem w misji "Nieznane regiony", w której gracze nie mogli stosować ofert handlowych."

    Naprawiono problem, że nie dało się rzucić oferty na salę miodów w zamian nie da się rzucić zdobytego w sali przedmiotu - nie zalicza zadania o wyposażeniu w 3 rodzaje sprzętu i nie likwiduje 3 debuga. Duże brawa jak zawsze.

  5. #35
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    "Naprawiono rzadki problem w misji "Nieznane regiony", w której gracze nie mogli stosować ofert handlowych."

    Naprawiono problem, że nie dało się rzucić oferty na salę miodów w zamian nie da się rzucić zdobytego w sali przedmiotu - nie zalicza zadania o wyposażeniu w 3 rodzaje sprzętu i nie likwiduje 3 debuga. Duże brawa jak zawsze.
    a mozna bylo dopracowac gorski klan i wprowadzic go pozniej no ale jak zawsze wyszlo

  6. #36
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    319
    Serwer
    Słoneczny Gród
    A mnie wkurza, że nadal nie naprawiony "wychodzenia" z gwiazdy podczas np. wysyłania geologów, generałów, odkrywców. O co chodzi, wchodzę do "gwiazdy" klikam na odkrywcę, wysyłam go i wracam do gry zamiast do gwiazdy. I znowu muszę kliknąć gwiazdę aby wysłać kolejnego odkrywcę Irytujące
    Gildia GBG - Gramy Bez Gildii - tylko dla graczy lubiących grać samodzielnie.

  7. #37
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Slavetti Zobacz posta
    A mnie wkurza, że nadal nie naprawiony "wychodzenia" z gwiazdy podczas np. wysyłania geologów, generałów, odkrywców. O co chodzi, wchodzę do "gwiazdy" klikam na odkrywcę, wysyłam go i wracam do gry zamiast do gwiazdy. I znowu muszę kliknąć gwiazdę aby wysłać kolejnego odkrywcę Irytujące
    Zawsze możesz zablokować okno gwiazdy "szpileczką" :P

    Tak czy siak mogli się lepiej postarać z tą zmianą. Wg mnie lepiej by było dodać opcję "maksymalizacji okienka gwiazdy", jak np w zakładce chatu, mógłbym sobie nawet powiększyć okno gwiazdy na pół ekranu i wszyscy specjaliści byli by dostępni bez przewijania.
    Z innej znów strony, nawet jeśli okno "gwiazdy" zablokujemy szpileczką, to i tak mamy dostęp do wyspy, jeśli przez przypadek najedziemy na jakiś budynek i klikniemy na niego, to pojawi się nowe okienko nad menu gwiazdy.
    Lepszym rozwiązaniem jest "okno wiadomości", nie dość że nie musimy używać "szpileczki", to jeszcze przy otwarciu tego okna nie mamy dostępu do wyspy. W przypadku menu gwiazdy to rozwiązanie było by chyba najlepsze + opcja maksymalizacji okna.

  8. #38
    konkur4
    Na handlu pojawiło się pewne ułatwienie tj. przy wyborze któregoś z surowców dostępnych w magazynie ich liczba jest automatycznie zaznaczana, więc można bez dodatkowego kliknięcia od razu wprowadzić ich ilość. Pytanie za 100 pkt - dlaczego to samo ułatwienie nie obejmuje rzeczy z menu gwiazdy: premii, budynków, przygód? Te rzeczy też nierzadko wystawiane są w hurtowych ilościach, handel powinien być traktowany całościowo, tak jak to zrobiono z obecnym scrollowaniem, a nie wyrywkowo...

  9. #39
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    a ja mam pytanie czemu po zakupie przedmiotu z wagi wszystko wraca na pierwsza strone, ogarnijcie sie i zrobcie z tym porzadek

  10. #40
    Osadnik Awatar Kfiatek6
    Dołączył
    01.03.2012
    Posty
    237
    Serwer
    Nowy Świat
    A ja chce podziekowac za powiekszenie okna menu gwiazdy. Wreszcie na spokojnie mozna wysylac odkrywcow i geologow. No i gienkow juz nie trzeba szukac przez przewijanie tam i z powrotem.

Zamknięty wątek
Strona 4 z 6 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.