Zobacz wyniki ankiety: Premie wytwarzane w Twierdzy z kampanii Górski Klan powinny mieć działanie strefowe

Głosujących
24. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • tak

    22 91.67%
  • nie

    2 8.33%
  • nie mam zdania

    0 0%
Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Twierdza

  1. #1
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Twierdza

    Oględnie licząc zakup Twierdzy z kampanii Górskie Klany kosztuje (z premium) cztery podejścia i jakieś 80 tysięcy elitarnego wojska strat (jeśli ktoś będzie na tyle zdesperowany, żeby robić to według wiki, ale brak możliwości blokowania w doskonałej większości przypadków nie sprzyja za bardzo zmniejszeniu tych liczb).
    Takich strat nie rekompensuje ani doświadczenie (mniej więcej 3.5 mln za kompletną kampanię), ani drop, ani Twierdza.
    W obecnej wersji Twierdza ta umożliwia produkcję trzech premii, które wprawdzie sześciokrotnie przyspieszają działanie wybranych Koszar na 4 godziny, ale można je stosować jako alternatywę dla Skunksów i innych zwykłych premii.
    Uważam, że premie produkowane przez Twierdzę powinny wciąż obejmować wybrany rodzaj Koszar ale przynajmniej powinny mieć charakter strefowy, aby można było je stosować razem z pozostałymi premiami.

  2. #2
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Tak oczywiste, ze az zal, ze to trzeba proponowac.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  3. #3
    Odkrywca
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    1,108
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    .... żeby robić to według wiki, ale brak możliwości blokowania w doskonałej większości przypadków nie sprzyja za bardzo zmniejszeniu tych liczb....
    Wiki ma świetne poradniki, ale mało bloków.
    Ja korzystam z wielu poradników, wyciskając z nich ile się da, choć to dopiero początki z wyprawami Górskiego Klanu i tak:

    1) U stóp gór
    - Wiki - szybki drop generałowie z umiejętnościami i blokami, straty 1008KZ, 973R, 180Ł
    - Ja osiągnąłem straty 17r 1160ł 380k 635KZ 242RY

    2) Nieznane Regiony
    - Wiki - szybki drop generałowie z umiejętnościami - 1234KZ, 2466R, 480AZ
    - Ja osiągnąłem straty 20r 781ł 730k 244Z 942KZ 460RY 114AZ

    Można się bawić symulatorem

  4. #4
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez krotos666 Zobacz posta
    Wiki ma świetne poradniki, ale mało bloków.
    Ja korzystam z wielu poradników, wyciskając z nich ile się da, choć to dopiero początki z wyprawami Górskiego Klanu i tak:

    1) U stóp gór
    - Wiki - szybki drop generałowie z umiejętnościami i blokami, straty 1008KZ, 973R, 180Ł
    - Ja osiągnąłem straty 17r 1160ł 380k 635KZ 242RY

    2) Nieznane Regiony
    - Wiki - szybki drop generałowie z umiejętnościami - 1234KZ, 2466R, 480AZ
    - Ja osiągnąłem straty 20r 781ł 730k 244Z 942KZ 460RY 114AZ

    Można się bawić symulatorem
    Wspaniale. Ja w całej kampanii blokowałem obozy w tylko dwóch pierwszych przygodach, po 4 w każdej (wszystko bloki 1R, ściśle rzecz biorąc 2x1R na każdy blok, ot dla pewności). Po prostu przy wydłużonym czasie przemarszu, przy położeniu obozów, itd, nawet nie chciało mi się na razie szukać innych rozwiązań. Poza tym to są dwie pierwsze przygody, potem nie jest już tak sympatycznie i straty łajdacko rosną ponieważ wyczerpują się już możliwości blokowania, gdyż pojawia się coraz więcej obozów, które zwyczajnie trzeba kosić.
    Niemniej jednak biorąc pod uwagę cenę Twierdzy (prawie 10k rudy obsydianu), liczbę rudy w dropie (około 1k bez premium na kampanię), straty rzędu przynajmniej 10k na kampanię (jeśli ktoś umie sobie się bawić symulatorem), kryształy potrzebne na zdobycie kampanii w ogóle, zasoby potrzebne do wykonania niektórych premii, zysk z premii w tym budynku jest lilipuci.

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    182
    Serwer
    Nowa Ziemia
    No ja mam taką mała skromną nadzieję, że swoje super wyniki kiedyś opiszesz w swoich kolejnych super poradnikach
    i czekam na to z niecierpliwoscią

  6. #6
    Odkrywca
    Dołączył
    31.05.2012
    Posty
    1,165
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lumpola Zobacz posta
    No ja mam taką mała skromną nadzieję, że swoje super wyniki kiedyś opiszesz w swoich kolejnych super poradnikach
    i czekam na to z niecierpliwoscią
    Ale to do Krotosa piszesz chyba, bo ja lubię eksperymentować i kombinować, więc ode mnie się nie doczekasz raczej

  7. #7
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Swoja droga :

    Cytat Zamieszczone przez Larxand Zobacz posta
    straty rzędu przynajmniej 10k na kampanię (jeśli ktoś umie sobie się bawić symulatorem)
    straty same w sobie nie sa problematyczne, bo jesli ktos sie doczolgal do tego 65 lvl to i tak powinien miec taki zapas platyny, ze kosztow produkcji wojska nie odczuje. Problemem jest tylko czas tej produkcji.

    Stad poniekad pozadane byloby, zeby twierdza produkowala buffy strefowe (wowczac stopniowo coraz bardziej napedzalaby robienie tych ciagow przygod), ale z tego samego powodu pewnie BB bedzie zdecydowanie na NIE.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    232
    Serwer
    Czarci Gaj
    za, czemu nie

  9. #9
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez sparkz Zobacz posta
    Tak oczywiste, ze az zal, ze to trzeba proponowac.
    Ręka i nogą się podpisuję i oczywiście jestem za.

  10. #10
    Osadnik
    Dołączył
    05.02.2012
    Posty
    79
    Serwer
    Nowa Ziemia
    wszystkie parzydełka za!

    I dodam, że nie powinno zastępować podręcznika rekrutacji

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.