Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37

Wątek: Górski klan - Nieznane regiony

  1. #21
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    579
    Serwer
    Czarci Gaj
    Jak dobrze że mi gra nie dziala i nie mogę się zalogować na wyspe, i dzięki temu nie mam jak odpalić tej zacnej kampanii. Bo z tego co piszecie to wgrali zgodnie z tradycja czyli z błędami super ... '

  2. #22
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,679
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez GRA_S1 Zobacz posta
    Zgłoszone do Supportu.
    Bardzo rozsądnie.

  3. #23
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    22.03.2014
    Posty
    23
    Serwer
    Złota Góra
    Suport po analizie zrzutów ekranu przesłał brakujące futro. Oferta handlowa została zrobiona i pełen nadziei przystąpiłem do zakończenia wyprawy. Ale niestety nie było mi dane. Sala miodów nie chciała przyjąć oferty. Generuję osobiście łańcuch błędów . Może uda się wyprawę zakończyć w terminie a tylko 9 dni zostało.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Czyli mam rozumieć że lepiej nie robić tej przygody bo jeszcze nie na prawiono błędu??

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,063
    Serwer
    Złota Góra
    nie naprawiono , dodano kolejne

  6. #26
    Osadnik
    Dołączył
    04.03.2012
    Posty
    92
    Serwer
    Słoneczny Gród
    pewnie naprawia, za pare miesiecy...

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Może ktoś podzieliłby się wrażeniami (bugami) z Labiryntu (np nie znikająca mgła). Bo co z tego, że naprawią Nieznane regiony jak za rogiem kolejna wpadka. Może uda się 2 naraz poprawić.

  8. #28
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Igorb1985 Zobacz posta
    Po konserwie problem dalej występuje. po wrzuceniu oferty handlowej na salę miodów dostałem premię "Ciepłe ubrania" ale mimo wrzucenia ja na przygodzie nie zredukowalo mi ujemnego efektu strefowego Przeszywające zimno. Sprawa poszla do supportu, ale radzę nie robić, chyba ze tylko u mnie jest taki problem
    Wystąpił mi dokładnie ten sam błąd. Sprawa zgłoszona do supportu, mam nadzieję, że szybko zostanie rozwiązana

    zgłoszenie wysłałam w nocy, rano miałam już na skrzynce premię, (która szczęśliwie zadziałała ). Support zadziałał bardzo sprawnie- .
    Tyle tylko, aż strach zabierać się za kolejne przygody z tej serii
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 02.08.2018 o 09:36

  9. #29
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    21.03.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Słoneczny Gród
    w przygodzie nieznane regiony jest blad, nie mozna rzucic snieznych gogli, rzucilem raz, dalej byly w gwiezdzie, rzucilem drugi raz i to samo, wrocilem na wyspe główna i po wejsciu znowu do przygody nie bylo w gwiezdzie gogli, a zawieja wciaż jest aktywna

  10. #30
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2012
    Posty
    17
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez ideczynieide Zobacz posta
    w przygodzie nieznane regiony jest blad, nie mozna rzucic snieznych gogli, rzucilem raz, dalej byly w gwiezdzie, rzucilem drugi raz i to samo, wrocilem na wyspe główna i po wejsciu znowu do przygody nie bylo w gwiezdzie gogli, a zawieja wciaż jest aktywna
    mam dokładnie to samo

Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.