Zobacz wyniki ankiety: Czy uznalibyście taką premie strefową?

Głosujących
23. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    10 43.48%
  • Nie

    10 43.48%
  • Obojętne

    3 13.04%
Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Introligatror

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Introligatror

    Cześć,,
    Jako że zbliża się ewent dyniowy ( wolnymi krokami ) to chciałem by powstała taka premia strefowa do kupienia oczywiście za dynie. Która na określone dni 10,20,30 resetowała by Introligatror czy również magazyn specialny a mianowicie chodzi mi tu o to że jak ktoś np robi tomy i żeby zrobić tom to musiał by użyć 1 manuskryptu a nie np 5 jak to w moim przypadku jest i też użył by 1 toma żeby zrobić 1 księge a nie 3 tomy. Taka premia obejmowała by czas np 10D, droższa 20D, najdroższa 30D. Takie premie można by było kupić za dynie w ewencie dyniowym za koszt 2k,4k,6k, dyń. Taka premia działała by dłużej o 3 dni jeśli by wrzucił ją znajomy. Później można by było ją dodać za monety gwiezdne w epickim.
    Tu jest pokazane na zdjęciu o co mi chodzi.


  2. #2
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Myślę, że większości graczom udaje się wyprodukować w introligatorze góra 2 tomy lub kodeksy na dzień, nawet przy pomocy premii (praca/szkoła). Pewnie każdy gracz który produkuje manuskrypty w MSP korzysta z premii "ciastko sezamowe", czyli wyprodukuje czysto teoretycznie te 10 manuskryptów na dzień w SMP, akurat tyle ile się przyda na te 2 tomy. O ile produkuje się tomy jest ok, ale w przypadku produkcji kodeksów już nie jest jakby ok bo manuskrypty tylko się zbierają i zalegają w magazynie.
    Jak ktoś pracuje lub się uczy to ciężko tak klikać nową książkę co 7h. Teraz są wakacje, czyli teoretycznie Ci gracze którzy je mają najbardziej by skorzystali z tego okresu żeby nawet kilkać te księgi co 7h, ale akurat nie ma żadnego eventu w tym okresie (event piłkarski pomijam).

  3. #3
    Odkrywca Awatar Rosadamascena
    Dołączył
    04.01.2013
    Posty
    898
    Serwer
    Złota Góra
    SMP chyba nie da się resetować (a może o czymś nie wiem?) ale u intro byłoby miło

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Wiesz daje jeśli mają po 10 gienków a co z graczami z większym stażem jeśli mają po 40 specjalistów ? mi np zrobienie 1 specjalisty zajmuje około 1miech gry . A taka premia można by było też kupić za klejnoty, tso na pewno by zarobiło co nie co

  5. #5
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Bardzo dziekuję autorowi za ciekawą propozycję.
    Zachęcam do głosowania!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  6. #6
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    Cześć,,
    za dynie w ewencie dyniowym za koszt 2k,4k,6k, dyń.
    Ale dynie w TSO nie rosną na krzakach a BB i tak juz podnosi koszty rzeczy na eventach.
    Jestem na NIE ze względu na koszt, oraz to żę swoim stażem już mam to co chciałem wyszkolone, nie szkole szybkich bo mi nie potrzebne, a poza tym jak inni pisali w w innych postach TSO nie jest grą na 1 dzień. (patrz temat nowe wyspy za klejnoty)

  7. #7
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    w związku z tym, że ankieta wygasła i nie ma możliwości, aby więcej graczy oddało swój głos za, lub przeciw pomysłowi - wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.