Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Znikające klejnoty z excelsiora

  1. #11
    Osadnik
    Dołączył
    29.03.2012
    Posty
    246
    Serwer
    Czarci Gaj
    Może ktoś przetłumaczyć to na polski? Albo jakikolwiek inny zrozumiały język?

  2. #12
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    05.01.2017
    Posty
    17
    Serwer
    Czarci Gaj
    Halo? Czy jakiś moderator albo ktoś z BB się tym zainteresuje? Widać problem dotyczy wielu graczy!

  3. #13
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Lord_Valentino Zobacz posta
    Witam,
    mam podobny problem jak tu: https://forum.thesettlersonline.pl/t...44120-klejnoty. Miałem na stanie 13900 Klejnotów.
    W Excelsiorze pokazało mi 13 Kryształów, więc kliknąłem żeby mi "zasilił" 13 przedmiotów (ten duży okrągły fioletowy guzik).
    Po chwili pokazało się że mam 6 Kryształów (wygrałem w losowaniu) więc kontynuowałem. Następnie pojawiło się że mam poniżej 13500 Klejnotów
    Co mam zrobić w takiej sytuacji? Nie jest to mój błąd, ponieważ według tego co pokazała gra, to miałem kryształy na stanie
    Witaj,

    proszę skontaktuj się w tej sprawie z naszym Supportem. Opisz dokłanie co się stało Możesz to zrobić za pomocą formularza kontaktowego na stronie głównej, lub bezpośrednio: account.support@thesettlersonline.pl

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.