Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12

Wątek: gra się nie ładuje

  1. #1
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród

    gra się nie ładuje

    gra się nie ładuje od 26.06.2018 zacina się na ładowaniu z tłem piłkarskim, sprawdzałem na 3 komputerach i 2 usługach internetowych pomocy

  2. #2
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    23.10.2012
    Posty
    1
    Serwer
    Złota Góra
    U mnie podobnie ładuje się 1/3 i wisi cały czas

  3. #3
    ssssssssssssssss
    mam to samo non stop zwiecha ....
    http://prntscr.com/k03bgj

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    27.11.2012
    Posty
    46
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    a czy się komuś straciły piłki z gwiazdy ?

  5. #5
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Bardzo proszę o informację, z jakich przeglądarek już korzystaliście, gdy próbowaliście uruchomić grę. Aby nie zostać posądzonym o banały, nie będę wspominać o ciasteczkach, ale mimo to warto w ramach testów spróbować uruchomić grę na przeglądarce Chrome w nowym oknie w trybie incognito bez uruchamiania dodatkowych zakładek w tym oknie. Pozwoli to sprawdzić, czy za problem nie odpowiadają ustawienia przeglądarki. Pliki gry zostaną bowiem w ten sposób załadowane od nowa na potrzeby pojedynczej sesji.

    Cytat Zamieszczone przez Anakinkris Zobacz posta
    a czy się komuś straciły piłki z gwiazdy ?
    To trochę temat niezwiązany z tą pierwszą sprawą. Jeśli masz taki problem, zachęcam do utworzenia nowego, własnego wątku na forum lub zgłoszenia sprawy bezpośrednio do naszej pomocy technicznej. Formularz kontaktowy możesz znaleźć na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/pomoc-i-wsparcie


    Pozdrawiam,
    BB_Taku

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    IExplorel, firefox, chrome w trybie inkognito dalej to samo

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.03.2012
    Posty
    6
    Serwer
    Słoneczny Gród
    czy li co gra po prostu nie działa i nikogo to nie interesuje i mamy zrezygnować?

  8. #8
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Witam
    Ja mam od wczoraj to jest od 12.07 ale bardziej zaawansowany problem z zalogowanie na starym laptopie gra sie wczytuje pierwszy pasek potem drugi ze tym ewentowym i wlancza sie niebieski ekran na nim ta informacja o owencie i 100% na klejki po jakims czasie pokazuje sie zielone aby odfajkowac i pozostaje niebieski ekran(zmienialem laptopy nawet rozne karty sim wszystkie ze PLAY) i dalej niebieski ekran i ciekawostka jak najezdzam po tym ikranie wynajde gwiazde i nawet odkrywcow udalo sie wyslac ale nadal niebieski ekran co sie dzieje bo juz niewiem sorry za pisownia ale jada ze starego lapka gdzie nie idzie pisac normalnie

  9. #9
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    19.04.2012
    Posty
    2
    Serwer
    Kolonia
    Używam firefoxa i windows 10 i od 12 lipca nie gram wcale bo się nie ładuje nic straszna kicha

  10. #10
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.08.2012
    Posty
    10
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez MilenaT Zobacz posta
    Używam firefoxa i windows 10 i od 12 lipca nie gram wcale bo się nie ładuje nic straszna kicha
    o widza ze nie ino jamam taki problem niestety

Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.