Zamknięty wątek
Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Zwiadowca mistrzostw

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia

    Zwiadowca mistrzostw

    Wraz z nowym wydarzeniem pojawiło się u mnie zadanie "Zwiadowca mistrzostw". W-g opisu mam "kazać odkrywcy oddać taktyczny element piłkarski znaleziony podczas poszukiwania skarbów". Moi odkrywcy przynieśli kilkaset takowych elementów ale zadanie nie zostało zaliczone więc pytam: czy należy do nich wysłać faksem pisemny rozkaz a może pisemne podanie listem poleconym aby zadanie zostało zaliczone? Jeśli ktokolwiek wie niech się podzieli tą tajemną wiedzą a w dzieciach będzie mu wynagrodzone.

  2. #2
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    mi zaliczyło drugiego odkrywcę ( w sensie w drugiej turze przydźwigał). Prędzej, mimo że przytargali fanty sportowe zadanie nie było zaliczone.

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Dzięki "Freha". Wam zaś święci tłumaczyciele informatycznej logiki boskich twórców świata pokłony składam. Mea culpa x3 bo ja głupi maluczki zagrałem nie będąc jasnowidzem ani telepatą i nie wiedziałem, że "każ oddać" to znaczy "wyślij w czasie eventu" bo jak wysłałem przed to nie zaliczy.

  4. #4
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Akiliana Zobacz posta
    Dzięki "Freha". Wam zaś święci tłumaczyciele informatycznej logiki boskich twórców świata pokłony składam. Mea culpa x3 bo ja głupi maluczki zagrałem nie będąc jasnowidzem ani telepatą i nie wiedziałem, że "każ oddać" to znaczy "wyślij w czasie eventu" bo jak wysłałem przed to nie zaliczy.
    o nie, nie- były wysłane przed eventem- mają po prostu inny czas przytargania. Czemu zaliczyło akurat te trochę wolniejsze to nie wiem

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    17.05.2012
    Posty
    78
    Serwer
    Kolonia
    Wysłałem szybko na krótkie i zaliczyło. Tym razem jednak zgodnie z przyrodzoną mi kulturą zapodałem grubasowi, ODDAWAJ CHAMIE COŚ NAKRADŁ i się udało.

  6. #6
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry,

    jako że temat dotyczy Wydarzenia Letniego 2018, czyli nie jest już aktualny, w związku z tym wątek zamykam i przenoszę do archiwum.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria

Zamknięty wątek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.