Zobacz wyniki ankiety: Prosty ewent piłkarski 2018 ???

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 23.08%
  • Nie

    18 69.23%
  • Obojętne

    2 7.69%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2
Pokaż wyniki od 11 do 18 z 18

Wątek: Ewent piłkarski 2018/2019

  1. #11
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Tak jak napisałem w innym wątku, realne do zdobycia przez rozwiniętego gracza jest 6-7k piłek, dopełnienie do 15k z użyciem klejek jest nierealne.
    Jest realne. Klejnoty można nabyć w naszym sklepie na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/sklep
    Pamiętajcie też, że waluta okolicznościowa może być przedmiotem handlu w grze. Można zatem próbować pozyskać ją od innych graczy, którzy niekoniecznie założyli sobie, że chcą osiągnąć główne nagrody w tym wydarzeniu. Zgodnie z założeniami gier udostępnianych za darmo z opcją dokupywania waluty premium trzeba będzie więc poświęcić albo swój czas (na zdobycie zasobów, które można w handlu zamienić za walutę okolicznościową) lub po prostu wydać prawdziwe pieniądze.
    Osoby, które lubią mieć wszystko od razu, będą mogły to zrobić korzystając z własnych środków pieniężnych.
    Osoby, które lubią bardziej wyzwania i mają wolny czas, mogą spróbować zdobyć brakujące futbolówki wykonując działania w grze (w tym także odkupując je od innych).

    W mojej ocenie to uczciwy układ zachęcający do prowadzenia aktywności w grze i napędzający rynek.

    Pozdrawiam serdecznie,
    BB_Taku

  2. #12
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    o ile wielkanocny ewent jeszcze dalo sie zrobic, bo wpadalo troche jajek, tak tutaj pilki jak na lekarstwo... masakra

  3. #13
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    bo nie ma mnożnika ^^

  4. #14
    Odkrywca
    Dołączył
    26.03.2012
    Posty
    658
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Jest realne. Klejnoty można nabyć w naszym sklepie na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/sklep
    Pamiętajcie też, że waluta okolicznościowa może być przedmiotem handlu w grze. Można zatem próbować pozyskać ją od innych graczy, którzy niekoniecznie założyli sobie, że chcą osiągnąć główne nagrody w tym wydarzeniu. Zgodnie z założeniami gier udostępnianych za darmo z opcją dokupywania waluty premium trzeba będzie więc poświęcić albo swój czas (na zdobycie zasobów, które można w handlu zamienić za walutę okolicznościową) lub po prostu wydać prawdziwe pieniądze.
    Osoby, które lubią mieć wszystko od razu, będą mogły to zrobić korzystając z własnych środków pieniężnych.
    Osoby, które lubią bardziej wyzwania i mają wolny czas, mogą spróbować zdobyć brakujące futbolówki wykonując działania w grze (w tym także odkupując je od innych).

    W mojej ocenie to uczciwy układ zachęcający do prowadzenia aktywności w grze i napędzający rynek.

    Pozdrawiam serdecznie,
    BB_Taku
    Trochę się nie zgodzę. W tym evencie nawet jeśli ktoś będzie siedział na okrągło w grze i robił przygody to nie ma szans żeby nazbierać tyle piłek. W innym evencie można zebrać tyle przedmiotów eventowych że nie ma za bardzo na co je wydać.
    A że piłek jak na lekarstwo to i ceny ich są astronomiczne.

  5. #15
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Cytat Zamieszczone przez Androm3da Zobacz posta
    Trochę się nie zgodzę. W tym evencie nawet jeśli ktoś będzie siedział na okrągło w grze i robił przygody to nie ma szans żeby nazbierać tyle piłek. W innym evencie można zebrać tyle przedmiotów eventowych że nie ma za bardzo na co je wydać.
    A że piłek jak na lekarstwo to i ceny ich są astronomiczne.

    Myślę to samo. O ile dla rozwiniętych graczy nie jest to jakiś problem, bo mamy już w sumie wszystko i nawet jak się nie kupi z tegorocznego eventu to żalu nie będzie- to graczy na dorobku mi żal. Nie są w stanie bez wspomagania (gildii lub zakupionych klejek) uciułać. Takie nierówne te eventy. Albo mega trudne albo mega łatwe.

  6. #16
    Community Manager Awatar BB_Penelopa
    Dołączył
    23.07.2015
    Posty
    6,686
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witam!

    Bardzo bym prosiła, aby wszelkie opinie dotyczące wydarzenia piłkarskiego opisywać, dodawać w specjalnie dedykowanym do tego wątku, a więc > tutaj <

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

  7. #17
    Osadnik
    Dołączył
    29.08.2012
    Posty
    60
    Serwer
    Nowy Świat
    Ja mam problem z innej beczki piłki mam w sensownej ilości ale nie mogę ich wydać
    bo mam baga z odkrywca wiec się wściekam :P
    Kupiłem jednego za klejnoty bo się naciułało a za jajca nie mogę.

    A wracając do tematu głównego czy jest dużo czy mało piłek
    Jest mało ale tez nikt nikomu nie każe kupować wszystkiego co dają
    Fakt faktem robiąc przygody w cyklu Bagiena drwal dzielny i tak w kolko nie da się wykręcić wyniku na poziomie świątecznych wyników.
    Ale posiadając armie odkrywców i zbierając co dają za questy da sie bez przygód nazbierać 5k piłek a to już ilość na 3 małe nagrody lub jedna nowość.

  8. #18
    Osadnik
    Dołączył
    09.06.2013
    Posty
    186
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Jest realne. Klejnoty można nabyć w naszym sklepie na stronie: https://www.thesettlersonline.pl/pl/sklep
    Jeśli ktoś chce wydawać setki albo i tysiące(!) złotych na klejnoty, za które kupi się jakieś drobne przedmioty czy surowce o żenująco wysokiej cenie, które to przedmioty lub surowce można pozyskać w takiej samej ilości przez kilka godzin/dni grania, no to podziękuję I nic więcej nie napiszę więcej o waszej strategii biznesowej, bo bym chyba dożywotniego bana dostał Ale wcale mnie nie dziwi fakt, że ludzie masowo przestają grać w tę grę.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 1 2

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.