Zobacz wyniki ankiety: Prosty ewent piłkarski 2018 ???

Głosujących
26. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Tak

    6 23.08%
  • Nie

    18 69.23%
  • Obojętne

    2 7.69%
Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 18

Wątek: Ewent piłkarski 2018/2019

  1. #1
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra

    Ewent piłkarski 2018/2019

    Cześć ...
    Z racji iż są to sugestie to chciałem się podzielić z innymi graczami na ten temat.

    Co sądzicie o tym ewencie piłkarskim. Jesteście w stanie uzbierać piłki na niego czy nie . Jak dla mnie troszkę zawyżony poziom grania. Tak że nie będzie tak łatwo w tym ewencie ale i tak jestem za ! bo piłki uzbieram na to liczę. ^^

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Złota Góra
    juz nie maz co wymyslac??
    moze nastepna ankiete wstaw czy chcesz płkarzy na ewent na wyspie zamiast zwierząt

  3. #3
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Już Ci coś nie pasuje :P po prostu dziele się z sugestiami innych graczy ;P

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    04.12.2012
    Posty
    138
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    niestety ale jak dla mnie strzał w kolano-bardzo mało pilek wpada i kto nie siedzi na TSO 24/h i nie ma odpalonego premium to musi sie napocić i to bardzo-troche rozczarowanie-wiem,że nie powinno być latwo ale tym razem to chyba trochę przesada-ja akurat mam max odkrywcow i w sumie liczę tylko na nich bo po dzisiejszym dniu robienia przygod jestem lekko mowiąc załamana powodzenia życzę wszystkim wytrwałym

  5. #5
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Edytko masz rację gracz co siedzi 24/h na tso może uzbierać te 1k piłek dziennie, ja siedzę od godziny 18.00 i uzbierałem dopiero 350 piłek, tak że mamy 23.00 będzie makabrycznie

  6. #6
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.02.2017
    Posty
    1
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ile można! 5 piłek z przygody czyli 200 dropów dla 1k piłek. Wybaczcie odechciewa się grać - brak motywacji

  7. #7
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dzień dobry!

    Abyśmy mogli rzetelniej przekazać opinie zwrotne graczy twórcom gry w tym temacie, skoro już taki powstał, bardzo prosiłbym o doprecyzowanie pytania w ankiecie (mogę to poddać edycji na życzenie autora). "Prosty ewent piłkarski 2018" to pytanie, które nie będzie miało żadnego zastosowania dla twórców gry, bo jest po prostu nieprecyzyjne i po części niezrozumiałe (niejednoznaczne), a zatem nic nie wniesie dla sprawy. Jeśli jednak ujmiemy to inaczej i doprecyzujemy, czego ma dotyczyć pytanie, to już może być to cenną wskazówką dla naszego zespołu.

    Pozdrawiam,
    BB_Taku

  8. #8
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    Taku to zmień tytuł bo to było robione na szybko. Jeśli jesteś w stanie bo ja sam nie mogę :P.

  9. #9
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    Taku to zmień tytuł bo to było robione na szybko. Jeśli jesteś w stanie bo ja sam nie mogę :P.
    Dobrze, tylko proszę o informację, na jaki... Chcę, żeby było to zgodne z wizją i założeniami autora wątku.

  10. #10
    konkur4
    Tak jak napisałem w innym wątku, realne do zdobycia przez rozwiniętego gracza jest 6-7k piłek, dopełnienie do 15k z użyciem klejek jest nierealne.

Odpowiedz w tym wątku
Strona 1 z 2 1 2 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.