Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 100

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie wydarzenie piłkarskie 2018 - Dyskusja

  1. #71
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Niby PEGI7, ale nie spodziewałem się, że tyle dzieci w TSO gra. Ktoś Wam pistolet do głowy przyłożył, żebyście te piłki wydali? Jeśli uważacie, że nagroda na końcu jest nieadekwatna do kosztów, to nie klikajcie.
    Ktoś zwrócił uwagę, że na poprzednim evencie nie było zadania z wydaniem futbolówek, ale nie było także równie wartościowej nagrody za ukończenie cyklu zadań.
    Prawda jest taka, że przy minimalnym wysiłku - tzn. klikaniu zadań, kalendarza, wysyłaniu odkrywców i zrobieniu przygód piłkarskich mamy z eventu minimum stoisko z przekąskami, odkrywcę, dwa pływające domki i pomniejsze pierdoły.
    Fakt, że tym razem ciężko wykupić "wszystko", ale jak były łatwe eventy to też wielu narzekało (nie pofatyguję się, aby sprawdzić, czy niki się nie powtarzają, sami wiecie najlepiej).
    Dokładnie to!

    Ludziska patrzeć i liczyć! Aż mi się nie chce wierzyć, że tyle czasu w grze i nie potraficie powiązać jednego (nagrody za ciąg zadań) i drugiego (kupca).

  2. #72
    Początkujący Odkrywca Awatar Freha
    Dołączył
    21.04.2012
    Posty
    436
    Serwer
    Nowy Świat
    Ależ my gapulki, że nie podoba nam się odbieranie piłek i nie powiązaliśmy tego z 13 drzwiami kalendarza . Mi się nie podoba i już! Co z tego, że za kilka dni dostanę 300- czyli wyjdę na zero . Oczywiście, że kliknęłam zadanie, bo chcę mieć choć jedną budkę. Nie spinam się na uzbieranie na drugą, nie mam żalu że nie uzbieram- nie chce mi się- moja "wina", ale jaki jest sens zabierania piłek i oddawania ich za kilka dni? . Pewnie taki sam jak produkcja 2,5 tyś kanapek.
    Ostatnio edytowane przez Freha ; 05.07.2018 o 21:29 Powód: literówka

  3. #73
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez BB_Penelopa Zobacz posta
    Hmm dzięki za wszystkie opinie, zostaną one przekazane deweloperom!

    Pozdrawiam,
    BB_Penelopa

    czyli jednym uchem wleci drugim wyleci i skonczy sie na niczym

  4. #74
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    08.03.2012
    Posty
    14
    Serwer
    Nowy Świat
    Klepiemy 5-8 drwali + grobowce dziennie, potem zabieracie 300 piłek a już miałem kupić grubego sobie, więc nadal musze poczekać. na wadze cokolwiek sprzedać za piłki graniczy z cudem bo piłek jest tak mało, że nikt nie oddaje.
    Ciekawe jak Ci co mają niskie lvle nazbieraja chocby na grubego...flagi to ich szczyt możliwości przy tych dropach.

  5. #75
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Ughil Zobacz posta
    Klepiemy 5-8 drwali + grobowce dziennie, potem zabieracie 300 piłek a już miałem kupić grubego sobie, więc nadal musze poczekać. na wadze cokolwiek sprzedać za piłki graniczy z cudem bo piłek jest tak mało, że nikt nie oddaje.
    Ciekawe jak Ci co mają niskie lvle nazbieraja chocby na grubego...flagi to ich szczyt możliwości przy tych dropach.
    polityka , kupic klej za realna kase albo nic nie miec

  6. #76
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    polityka , kupic klej za realna kase albo nic nie miec
    Nie polityka tylko biznes i nie nic, tylko nie wszystko.
    Na początku nie podobał mi się ten event, ale im dalej w las tym bardziej czuję się jak w starych dobrych czasach, gdzie trzeba było kalkulować co się najbardziej opłaca kupić w evencie i kombinować, żeby nas było na to stać.
    Błędem BB było przyzwyczajenie nas do tego, że każdy może dostać wszystko.

  7. #77
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Nie polityka tylko biznes i nie nic, tylko nie wszystko.
    Na początku nie podobał mi się ten event, ale im dalej w las tym bardziej czuję się jak w starych dobrych czasach, gdzie trzeba było kalkulować co się najbardziej opłaca kupić w evencie i kombinować, żeby nas było na to stać.
    Błędem BB było przyzwyczajenie nas do tego, że każdy może dostać wszystko.

    szczegolnie na 30 - 40 lvl ..

  8. #78
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    szczegolnie na 30 - 40 lvl ..
    Tak, bo ja zaczynałem na 70.
    Wbicie 50 poziomu na dzień dzisiejszy to 3 miesiące średnio intensywnej gry.

  9. #79
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    poza intensywna gra kazdy ma swoje zycie , a dla niskich lvl ten event jest nieosiagalny

  10. #80
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez pretor29 Zobacz posta
    poza intensywna gra kazdy ma swoje zycie , a dla niskich lvl ten event jest nieosiagalny
    Jedyną przewagą "starych" graczy w tym evencie jest większa ilość odkrywców i zasobów jeśli ktoś zgromadził. Chcesz mieć wszystko od początku to zapraszam na tsotesting.com

Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.