Zamknięty wątek
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 41 do 50 z 100

Wątek: Pamiętnik Dewelopera: Letnie wydarzenie piłkarskie 2018 - Dyskusja

  1. #41
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    nie będę komentował tego eventu, bo nie spodoba się to niektórym ale nie chcąc zakładać nowego tematu zadam pytanie... na Wielkanoc dostaliśmy "wiosenny park?
    z informacji na tym forum wiemy od ekipy, że ilość budynków ;'/magazyny/ wpływać będzie na czas produkcji,

    obecnie mamy 2 budynki podobnego typu chyba, bo do tej pory nikt z ekipy nie był łaskaw poinformować jak te budynki mamy traktować,
    produkują one premie ale czy można je nazwać innymi magazynami prowiantu?
    w stoisku z przekąskami i boiskiem jest podana ilość kopii na wyspie /nie wiem co to znaczy, będą dostępne na czarnym rynku czy też czekamy na następne mistrzostwa ? /

    ... i jak traktować "park wiosenny" jako inny magazyn prowiantu czy też coś zupełnie innego, bo chwili obecnej czas produkcji nie uległ zmianie,

    do tego mam wielkie !! zastrzeżenia co do informacji przekazywanych przez zespół BB, niektóre z nich nie mają żadnego pokrycia a inne są tak lakoniczne, że można sobie /przepraszam/ nimi o dupę strzelić, do tego chyba /nie powiem dosadnie/ robicie z graczy niedorozwojów albo idiotów

  2. #42
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Z niektórych nie trzeba robić.
    Wszystkie informacje były/są podane na tacy. Każdy obiekt typu "kulturalnego" może zostać powielony w przyszłości, co skróci czas produkcji/odnowienia. W tym roku po raz drugi można zakupić boisko, są też do zdobycia dwa stoiska z przekąskami. Park wiosenny będzie można zapewne zdobyć ponownie w przyszłorocznym evencie wielkanocnym.

  3. #43
    Osadnik
    Dołączył
    18.09.2012
    Posty
    73
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    ... przyszłości ?? widziałeś to napisane w jakiejś informacji ? co to szkółka niedzielna bym się domyślał co będzie w planie 5-cio letnim ?
    i nie pisz "zapewne" , nie wiesz tego więc proszę nie gdybać
    chcę się bawić a nie grać w zgaduj zgadulę i wpadać w irytację z powodu niedomówień

  4. #44
    Odkrywca Awatar kinia19910
    Dołączył
    10.04.2012
    Posty
    916
    Serwer
    Słoneczny Gród
    przeczytaj "Pamiętnik Dewelopera" z Wielkanocy i będziesz musiał przeprosić baqslawa :P

  5. #45
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    zabawny ten event dla kasy bb zrobi wszystko , specjalnie zrobili taki event by polki za klejki brac a ja powiem tak fige z makiem ode mnie dostaną , za bledy w grze ? za eventy spóźnione ? dobrze ze są inne gry jak wspominam tam ze gram w tso to sie w głowę pukają bo znaja politykę bb

  6. #46
    Odkrywca Awatar Misiorww
    Dołączył
    17.04.2012
    Posty
    1,778
    Serwer
    Nowa Ziemia
    nikt nikogo nie zmusza do gry.
    po drugie od zawsze byłem za eventami gdzie samemu nie wystarczy na zakup wszystkiego.
    "Everybody lies"

  7. #47
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Misiorww Zobacz posta
    po drugie od zawsze byłem za eventami gdzie samemu nie wystarczy na zakup wszystkiego.
    Jaki sens ma event gdzie samemu nie mozesz kupic wszystkiego, jesli chcac kupic wszystko (w przypadku niewydawania realnych pieniedzy) musisz polegac na kupnie surowca od innych ktorym tez go brakuje ?

    Niby co sie przez to osiaga ? Bo jedyne co mi przychodzi na mysl to wczesna rezygnacje z eventu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  8. #48
    Odkrywca
    Dołączył
    27.03.2014
    Posty
    506
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ale czemu trzeba kupić wszystko? czasami z kalendarza jest opcja domek na wodzie albo szkółka i z nagroda z eventu tez tak mogło by być - komplet kosztuje 15k ale każdy średnio wyciągnie polowe a co lepsi max 2/3 i trzeba wybrać gienki czy budynki itp... a nie tak ze każdy wszystko obligatoryjnie.

  9. #49
    Osadnik
    Dołączył
    22.04.2012
    Posty
    48
    Serwer
    Kolonia
    Witam, gdzie są kwietne flagi tegorocznych uczestników MŚ w piłce nożnej , bo u kupca są przekopiowane z poprzednich MŚ

  10. #50
    Osadnik
    Dołączył
    20.11.2012
    Posty
    99
    Serwer
    Złota Góra
    Czy będzie kiedyś szansa aby i z wypraw były piłeczki? Wkurzyło mnie, że teraz nawet z kolonii nic się nie dostaje. Rozumiem ograniczenia, ale ile można. Obecnie ilość piłek z przygód to żenada. Tłumaczenie, że można kupić od innych jest o tyle słabe, że na niższych levelach nikt nie ma takich ilości surowców na wymianę (chyba, że gildia wspomoże lub uprawia się multi). Chciano ograniczyć bogaczy, ale na końcu i tak oberwią najsłabsi. Wsparłbym znajomych piłeczkami, ale sam ledwo na połowę fantów uzbieram.

Zamknięty wątek
Strona 5 z 10 PierwszyPierwszy ... 3 4 5 6 7 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.