Odpowiedz w tym wątku
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: reset hasła

  1. #1
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia

    reset hasła

    dostałem maila z takim tematem:
    Subject: Security update regarding your Uplay account - please create a new password.
    Received: from rev15.news.ubisoft.com (rev15.news.ubisoft.com [216.98.56.143]) Dear member,

    We recently found suspect activity on your account.

    As a preventative measure, we've reset your password for your account with username:

    You can request a new password by clicking on the "Forgot your password?" link on uplay.com while logging in.

    Please don't reuse your old password and be sure to choose a strong password (such as one with a combination of letters, numbers and symbols).

    For any additional support, please contact customer service via our support web site at (tu był link ale usunąłem żeby ktoś sobie krzywdy nie zrobił)

    The Uplay team

    tak na marginesie na nie poprawne dane do logowania. pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Helioss ; 13.06.2018 o 21:48

  2. #2
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Witaj!

    Dla bezpieczeństwa zawsze warto zmieniać swoje hasło do konta Ubisoft co pewien czas.
    Opis tego, jak można to zrobić, możesz znaleźć na stronie: https://support.ubi.com/pl-PL/Faqs/0...go-konta-Uplay

    Pozdrawiam,
    BB_Taku

  3. #3
    Banned
    Dołączył
    12.02.2012
    Posty
    54
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Fajnie dzięki Taku. Tylko przypomnij mi od kiedy Ubi wysyła maile do graczy z przypomnieniem o zmianie hasła i podaje linki w mailu żeby w nie klikać? Dla mnie każdy taki mail to próba naciągnięcia i albo wir albo próba przejęcia kompa/konta. Pozdrawiam.

  4. #4
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Bardzo możliwe, że to wiadomość próbująca wyłudzić hasło. Nie jestem w stanie tego zweryfikować bez sprawdzenia maila.

    Niemniej hasło możesz i tak bez obaw zmienić na stronie konta Ubisoft, korzystając z odnośnika, który podałem. To raczej może tylko pomóc lepiej zabezpieczyć Twoje konto.

    Pozdrawiam,
    BB_Taku

Odpowiedz w tym wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.