Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 81 do 90 z 97

Wątek: Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

  1. #81
    konkur4
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Epicka kuźnia nie zajmuje miejsca na mapie i pozwoli wywalić kilkanaście innych budynków, co da nam miejsce na nowe za rudę obsydianu, więc szrotem bym jej nie nazwał. Do tego ma tą samą cechę co inne epickie budynki, czyli elastyczność, co bywa bardzo przydatne przy wykonywaniu zadań.
    Wszystko fajnie, tyle że jeśli się pisze o jednym ciągu wypraw w kontekście miesiąca, a tej rudy wypada jak na lekarstwo, to na budynek za 10k rudy za szybko sobie nie pozwolisz :P Zanim postawisz coś za rudę obsydianu, BB zasypią Cię masą nowych, bezużytecznych, budynków sezonowych/kulturalnych. Więc miejsce, o ktorym piszesz, wyczerpie się prędzej, niż zakładasz.

  2. #82
    Początkujący Osadnik Awatar PapissDomi
    Dołączył
    22.10.2015
    Posty
    25
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez hans79 Zobacz posta
    "Podręcznik produkcji broni" będzie teraz mieć wpływ na płatnerza (łuki, długie łuki, kusze, arkebuzy), ludwisarnię, odlewnię, stajnię (zwykła, elitarna, epicka).

    czyli co miecznikow juz nie bedzie?
    Wg mnie w końcu poprawione zostanie działanie poreęcznika produkcji broni. Aktualnie premiuje on tylko mieczników pomijając pozostałe budynki, które ma w swoim zasięgu (jak wyżej wymienione). Zgłaszałem ten błąd do supportu jakiś czas temu i chyba zostanie on naprawiony. Miejmy nadzieję, iż będzie on działał jak należy.

  3. #83
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Dodatkowa poprawka

    Drodzy osadnicy,

    Zaimplementowaliśmy poprawkę, która naprawi problem z wydłużonymi czasami ładowania się gry:

    Gra nie będzie już ponownie pobierać wszystkich plików i zasobów za każdym razem, a tylko za pierwszym razem po aktualizacji. Później będą one używane z pamięci podręcznej przeglądarki.



    Chyba jak zwykle niewypal, bo na razie jest masakra, gorzej niz bylo

  4. #84
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    12.03.2016
    Posty
    11
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    Dodatkowa poprawka

    Drodzy osadnicy,

    Zaimplementowaliśmy poprawkę, która naprawi problem z wydłużonymi czasami ładowania się gry:

    Gra nie będzie już ponownie pobierać wszystkich plików i zasobów za każdym razem, a tylko za pierwszym razem po aktualizacji. Później będą one używane z pamięci podręcznej przeglądarki.



    Chyba jak zwykle niewypal, bo na razie jest masakra, gorzej niz bylo
    Uff.. a juz myslalem ze tylko ja tak mam ze co atak musze odswiezyc strone. :|
    Pozdrawiam Estik.

  5. #85
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    przed konserwa wgrywalo mi sie 15 sec, a teraz 1 minute i komu to przeszkadzalo

  6. #86
    Osadnik Awatar Marzenka87
    Dołączył
    16.03.2017
    Posty
    180
    Serwer
    Złota Góra
    "Poprawka ma na celu przywrócenie sposobu obliczania obrażeń do poprzedniego stanu."

    A coś jest teraz nie tak? Można robić przygody czy jakieś wtopy przez to będą? Ktoś wie o co w tym chodzi?

    Event dla mnie ma świetna date rozpoczecia, jestem bardzo zadowolona ze nie zaczyna sie wczesniej

    Bardzo sie ciesze ze wraca stary pasek zdrowia obozow.

    Jedno mnie martwi tylko, daja nam nowe budynki do zdobycia, w ktorych bedzie sie robic premie, ktore beda bezuzyteczne bo zadania za łodygi wymuszaja rzucanie stekow i irm na swojej wyspie zamiast na wyspie znajomego. Dla mnie to błąd w tych zadaniach jest, caly czas uczyli nas wspolpracy, robiac przygody dla wielu osob, rozne zadania polegajace na wymianie towarow, czy rzucaniu premii komus, dali nam mnostwo premii ktore trwaja dluzej jak znajomy nam rzuci a teraz brakuje nam budynkow aby otrzymywac od kogos premie, bo codziennie mamy do wrzucenia 100 premek w tym 75 stekow trwajacych 2 dni na swojej wyspie. Uważam, że to jest absolutnie do poprawki, wszystkie zadania za łodygi powinny zawierac zadania z rzucaniem premii znajomemu a nie sobie samemu. Teraz nawet jak ktos ci rzuca bez twojej wiedzy premie, a takich osob nie brakuje szczegolnie z malymi lvl, to sie czlowiek wscieka bo nie ma budynkow na ktore moze rzucic premie do zadan, a ten kto chcial byc mily i pomocny czestujac cie premia wychodzi na kogos kto tylko uprzykrzyl nam zycie.

    Zadanie "fale sejsmiczne" moim zdaniem cos nie tak dziala, napisane jest zdobadz 10 premii sejsmoskop oraz uzyj 10 sejsmoskopow na swojej wyspie. Niestety gdy zdobylam i uzylam to zdobyte znikaja wiec raczej powinno byc "posiadaj" i wtedy trzeba zrobic 20 sejsmoskopow i 10 z nich uzyc na wyspie, albo premie ktore zdobywamy naliczaly sie zgodnie z tym co wyprodukowalismy. Cos tu nie tak jest albo w opisie albo w dzialaniu tego zadania.

  7. #87
    Osadnik
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    208
    Serwer
    Złota Góra
    co do podręcznika broni to czemu nie zostały dodane miecze Elitarne?

  8. #88
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez Tarczyńca Zobacz posta
    co do podręcznika broni to czemu nie zostały dodane miecze Elitarne?
    bo od dawna są

    Cytat Zamieszczone przez Marzenka87 Zobacz posta
    "Poprawka ma na celu przywrócenie sposobu obliczania obrażeń do poprzedniego stanu."

    A coś jest teraz nie tak? Można robić przygody czy jakieś wtopy przez to będą? Ktoś wie o co w tym chodzi?
    Event dla mnie ma świetna date rozpoczecia, jestem bardzo zadowolona ze nie zaczyna sie wczesniej
    Bardzo sie ciesze ze wraca stary pasek zdrowia obozow.

    Jedno mnie martwi tylko, daja nam nowe budynki do zdobycia, w ktorych bedzie sie robic premie, ktore beda bezuzyteczne bo zadania za łodygi wymuszaja rzucanie stekow i irm na swojej wyspie zamiast na wyspie znajomego. Dla mnie to błąd w tych zadaniach jest, caly czas uczyli nas wspolpracy, robiac przygody dla wielu osob, rozne zadania polegajace na wymianie towarow, czy rzucaniu premii komus, dali nam mnostwo premii ktore trwaja dluzej jak znajomy nam rzuci a teraz brakuje nam budynkow aby otrzymywac od kogos premie, bo codziennie mamy do wrzucenia 100 premek w tym 75 stekow trwajacych 2 dni na swojej wyspie. Uważam, że to jest absolutnie do poprawki, wszystkie zadania za łodygi powinny zawierac zadania z rzucaniem premii znajomemu a nie sobie samemu. Teraz nawet jak ktos ci rzuca bez twojej wiedzy premie, a takich osob nie brakuje szczegolnie z malymi lvl, to sie czlowiek wscieka bo nie ma budynkow na ktore moze rzucic premie do zadan, a ten kto chcial byc mily i pomocny czestujac cie premia wychodzi na kogos kto tylko uprzykrzyl nam zycie.

    Wyprodukuj przerwanie premii to zapomnisz o tych troskach

    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Myślę, że większość graczy woli, kiedy administracja się udziela na forum. Też bym tak wolał. Jednak można wtedy porozmawiać o tym, co będzie się działo z grą.
    Jeśli natomiast mowa o trzymaniu kciuków, to zapewniam, że zespół programistów w naszym studiu cały czas troszczy się o to, aby gra The Settlers Online była usprawniana w miarę naszych możliwości. Zespół społecznościowy w tym czasie może zajmować się rozmowami z graczami i właśnie: trzymaniem kciuków za naszych specjalistów od programowania!
    Programiści programują, administracja trzyma kciuki, a ktoś jeszcze z tego odważnego zespołu gra w settki?
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.05.2020 o 13:31 Powód: połączenie postów

  9. #89
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Taki drobny kolejny błąd z tym wulkanem, pomijam kwestie wydania woja. W 3 zadaniu jest "skompletuj z excelsiora" górki klan - tylko szkoda że nie zalicza go mimo że już się posiada te przygode bo już się wydało te 250 kryształów na to ...

  10. #90
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,074
    Serwer
    Złota Góra
    wszystkie

Zamknięty wątek
Strona 9 z 10 PierwszyPierwszy ... 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.