Zamknięty wątek
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 97

Wątek: Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

  1. #1
    Community Manager
    Dołączył
    06.06.2018
    Posty
    6
    Serwer
    Nowa Ziemia

    Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

    Witam!

    Zapraszam do dzielenia się opiniami na temat nadchodzących zmian, opisanych > tutaj <.

    Pozdrawiam,
    BB_Inaoch

  2. #2
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    tu cicho... tam cicho... szaro, brudno i ponuro
    Ostatnio edytowane przez chocisz ; 11.06.2018 o 21:33

  3. #3
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    25.02.2014
    Posty
    250
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Mam nadzieję, że do tego czasu, BB upora się z błędami w Kampanii i ewencie, w przeciwnym razie czeka nas kilka dni konserw i niezły "shitstorm" :P

  4. #4
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Złota Góra
    Serio 25.06 to porażka sporo osób dorosłych gra mają urlopy od 30.06 dzieciaki wyjeżdżają na kolonie, obozy i na pewno nie będą siedzieć przed kompem (tak jak ja) i trzepać setki przygód by kupić co najpotrzebniejsze wole pooglądać zachód słońca nad morzem pospacerować brzegiem niż bujać się z przygodami. Ilość piłek jeszcze większe dno brak możliwości kupienia wszystkiego. Gdyby ruszył od 19.06 no to jeszcze ale nie od 25.06. Myślę że znajdą się inni gracze którzy również odpuszczą sobie event ze względu na date rozpoczęcia. A kampania mnie jak na razie nie interesuje wole zabawić się w event ale data mi to uniemożliwia
    Ostatnio edytowane przez Malybialymis ; 11.06.2018 o 21:40

  5. #5
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    15.11.2015
    Posty
    20
    Serwer
    Nowa Ziemia
    yyy szkoda ze nie 14

  6. #6
    Osadnik
    Dołączył
    13.03.2012
    Posty
    65
    Serwer
    Słoneczny Gród
    nie wyrobili się z czasem i proforma dołożyli tydzień na ewentualne konserwy

  7. #7
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.09.2012
    Posty
    15
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Kampanie górski klan powinno wprowadzić się po Evencie. Teraz wszyscy gracze oczekują na Event, który powinien ruszyć tak jak Mistrzostwa Świata w piłkę. Jak nie to równie dobrze można wydarzenie letnie robić we wrześniu bo jeszcze lato trwa.

    Niech ktoś zrobi głosowanie zobaczymy co z niego wyniknie.

  8. #8
    Osadnik Awatar WaszkoG
    Dołączył
    11.03.2012
    Posty
    49
    Serwer
    Kolonia
    dobrze ze drogi wroca bo moi osadnicy nie wiedzieli jak dojsc do magazynow prowiatnu

  9. #9
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Złota Góra
    Zapraszam do głosowania na temat rozpoczęcia eventu letniego Mistrzostwa Świata 2018
    forum.thesettlersonline.pl/threads/45434-Głosowanie-nad-rozpoczęciem-eventu-letniego

  10. #10
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Malybialymis Zobacz posta
    Zapraszam do głosowania na temat rozpoczęcia eventu letniego Mistrzostwa Świata 2018
    forum.thesettlersonline.pl/threads/45434-Głosowanie-nad-rozpoczęciem-eventu-letniego
    Zamknąłem to głosowanie, ponieważ data rozpoczęcia wydarzenia została już ogłoszona i raczej nie przewidujemy możliwości jej zmiany wskutek sondażu stworzonego graczy. Wynika to z harmonogramów organizacji naszej pracy, które uniemożliwiają nam szybszy start eventu. Pomysł z ankiety byłby więc raczej nie do zrealizowania i wobec tego ukończyłem ją, aby skupić uwagę graczy na innych sprawach, gdzie Wasz głos rzeczywiście będzie dla nas cenną wskazówka.

    Za wszystkie takie oddanego głosy bardzo serdecznie dziękuję!

Zamknięty wątek
Strona 1 z 10 1 2 3 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.