Zamknięty wątek
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 97

Wątek: Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

  1. #61
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Freha Zobacz posta
    Nie wierzę... 6 strona i nadal na tapecie termin rozpoczęcia...jakby to było najważniejsze. Najśmieszniejsze jest to, że pewnie większość marudzących ma takie lvle,że te piłki z palcem w nosie zdobędzie bardzo szybciutko, więc nie rozumiem tego narzekania. Ja tam się raczej zastanawiam, czy event wystartuje prawidłowo i ile będzie konserwowania konserwacji
    Trzymajmy kciuki, aby żadnych problemów nie było! Jeśli już nawet jakieś się pojawią, to zapewniam, że będziemy możliwie jak najszybciej reagować. Z góry też dziękuję za wszelkie zgłoszenia od społeczności dotyczące błędów.

  2. #62
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,073
    Serwer
    Złota Góra
    Cytat Zamieszczone przez konkur4 Zobacz posta
    Takiego bólu 4 liter o termin startu eventu jeszcze na tym forum nie widziałem Ci wielce krytykujący z pierwszych postów to jakieś nieporozumienie na drodze ewolucji. "Muszę jechać na urlop, nie zbiorę piłek" hahah, żal ludzi, udział w evencie jest dobrowolny. Chcesz mieć coś z eventu to odpuść sobie wyjazd i siedź 24/7 robiąc cr'y lub inne pierdoły. Nie wykupisz wszystkiego za piłki, to teraz masz możliwość za klejki po evence, lub nakup piłek u kupca, i problem rozwiązany. Żyj i daj żyć. "BB ma być dla graczy, a nie gracze dla BB" -> tu normalnie już przeszliście samych siebie, developer nie musi się nikomu podporządkowywać. Czujecie się olewani? Droga wolna, nikt Wam w to grać nie karze. Ci, co mieli odejść, już dawno to zrobili w związku z wegetacją na 50 lvlu. "Nie kupię już klejek" -> tak gada każdy, kto nadal ich nie kupił, i pewnie nie kupi, bo i po co? Skoro rocznie można zbierać po 20k tylko z samej gry I nie mówię tu o kopalniach klejek, bo to odrębny temat.
    kazdy ma do tego prawo a ciebie nikt do czytania ich marudzenia nie zmusza

  3. #63
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ototo... jeszcze zostalo 10 dni marudzenia takze po garach chopaki i dziewczeta ...typowanie meczow tez im jakos umknelo
    Ostatnio edytowane przez chocisz ; 15.06.2018 o 11:22

  4. #64
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    09.07.2014
    Posty
    1
    Serwer
    Nowy Świat
    Mleko się wylało. Jest podana data więc nie ma o co kopii kruszyć w tym temacie. Że wyszło "jak zawsze" też nikogo nie powinno dziwić nie pierwszy i nie ostatni raz. Ale robi się jakieś uwstecznienie do tego co było jak zaczynałem grę. Niby BB robi "wszystko" by żyło się lepiej i dostatniej ale te zmiany zabijają pierwotnego ducha gry.Sporo osób które grały ze mną odpuściło dalszą zabawę i wchodzą sporadycznie a kiedyś noce zarywaliśmy na CR-kach.Gdy się ich pytam dlaczego tak mają tłumaczeniem jest , że zaniknął duch zabawy. A po co tu wszyscy jesteśmy???? BY SIĘ BAWIĆ!!! Nie dla pięknych oczu Penelopy jak niektórzy sądzą. A jeżeli BB psuje zabawę to niestety nastąpi odpływ graczy.
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Gra jest darmowa z opcją zakupów za prawdziwe pieniądze, jeśli ktoś ma taką wolę. Każda taka dotacja jest też wsparciem rozwoju gry i każdy może decydować, czy chce wydać pieniądze na grę. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, dzięki którym możemy rozwijać i udostępniać tę wspaniałą grę.
    Pamiętam jak zainwestowałem w specjalny magazyn prowiantu. Byłem pierwszą osobą w gildii która takie cudo posiadała. Czułem się wyróżniony i jak nie przymierzając jakiś krezus. Wydając klejnoty na tak zbożny cel czułem, że więź z BB jako osoba której pieniądze pomagają rozwijać tą grę. Co mamy teraz??? KAŻDY ma taki magazyn i wiele innych budynków które były nieosiągalne dla "zwykłych zjadaczy chleba". Nie ma teraz tego czegoś co mogło co mogło dać poczucie "tego jednego" graczowi. Może marudzę ale taki przywilej gracza.

  5. #65
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez kaaktusik Zobacz posta
    Pamiętam jak zainwestowałem w specjalny magazyn prowiantu. Byłem pierwszą osobą w gildii która takie cudo posiadała. Czułem się wyróżniony i jak nie przymierzając jakiś krezus. Wydając klejnoty na tak zbożny cel czułem, że więź z BB jako osoba której pieniądze pomagają rozwijać tą grę. Co mamy teraz??? KAŻDY ma taki magazyn i wiele innych budynków które były nieosiągalne dla "zwykłych zjadaczy chleba". Nie ma teraz tego czegoś co mogło co mogło dać poczucie "tego jednego" graczowi. Może marudzę ale taki przywilej gracza.
    Specjalny magazyn prowiantu pierwszy raz był dostępny za prezenty zanim Twoja przygoda w grze się zaczęła, na event gwiazdkowy 2013 - był to też debiut tego budynku w grze, dopiero później był dostępny za klejnoty. Wyróżnikiem tej gry i dużym plusem dla wielu jest to, że każdy budynek można zdobyć nie inwestując złotówek, ale jeśli dzięki temu czujesz się lepszy to specjalnie dla Ciebie oferta zakupu 3 czempionów jest tylko za klejnoty - "bidoki" co najwyżej jednego dostali z kalendarza. (Jak ktoś jest ogarnięty to i bez wydawania złotówek będzie miał trzech, ale ciii... nie będziemy krezusowi psuli humoru).

  6. #66
    Osadnik
    Dołączył
    19.07.2015
    Posty
    54
    Serwer
    Złota Góra
    Jak już Taku się udziela na forum to znaczy, że kłopoty murowane. Na testowym nie chodziła połowa zadań eventowych to na zwykłych serwach ta 1/16, okno eventu i parę drobiazgów też będą leżeć zupełnie.
    "Trzymajmy kciuki, aby żadnych problemów nie było" - zamiast zaciskania kciuków palce na klawę - i do robótek
    Ostatnio edytowane przez Achamian2 ; 16.06.2018 o 00:59

  7. #67
    Generał Awatar set2g
    Dołączył
    25.02.2012
    Posty
    4,317
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Chyba w pierwszej wersji coś było z jednym łańcuchem ale to naprawili, i zadania pojawiały się raz na dzień, jak ktoś liczył że wejdzie raz i przeklika wszystko to się rozczarował. Inne zadania działały normalnie.
    Jedynie nie wiem czy ogarnęli jedą z przygód meczowych, na której serwer sie za każdym razem wywalał, ale było to sygnalizowane więc może ktoś to przeczytał...

  8. #68
    Osadnik
    Dołączył
    11.04.2012
    Posty
    67
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Nie ma czym się przejmować.

  9. #69
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    04.02.2012
    Posty
    28
    Serwer
    Nowy Świat
    Dodałbym jeszcze jedno usprawnienie - zegar odliczający czas do pojawienia się na wyspie macierzystej kolejnej partii elementów kolekcjonerskich. Ułatwiłoby to np: zaplanowanie rozgrywki wiedząc, że kolejna pojawi się za określony czas (wiem, że jest to 8 godzin), ale nie zawsze wiadomo kiedy on nastąpi. Zegar mógłby wyświetlać się podobnie jak premie strefowe.

  10. #70
    Moderator Forum Awatar MOD_Victoria
    Dołączył
    25.02.2015
    Posty
    2,235
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Publiusz Zobacz posta
    Dodałbym jeszcze jedno usprawnienie - zegar odliczający czas do pojawienia się na wyspie macierzystej kolejnej partii elementów kolekcjonerskich. Ułatwiłoby to np: zaplanowanie rozgrywki wiedząc, że kolejna pojawi się za określony czas (wiem, że jest to 8 godzin), ale nie zawsze wiadomo kiedy on nastąpi. Zegar mógłby wyświetlać się podobnie jak premie strefowe.
    O tym rozmawiamy tutaj.
    Proponuję przyłączyć się do głosowania i dyskusji.
    Jeśli pomysł uzyska minimum 40 głosów "za" - zostanie przekazany do developerów.

    Pozdrawiam
    MOD_Victoria
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 18.05.2020 o 13:30 Powód: c

Zamknięty wątek
Strona 7 z 10 PierwszyPierwszy ... 5 6 7 8 9 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.