Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 71 do 80 z 97

Wątek: Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

  1. #71
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Ktos juz sie zastanawial po co komu na 65 poz te produkty w epickiej kuzni, poza platynowymi mieczami reszta to zlom, nie zaglebialem sie w to wczesniej, bo mi oczy przeslonil opozniony ewent mundialowy , ale bylem przekonany, iz kuznia bedzie wydobywala z wulkanu "rude obsydianu" tak mi cos po glowie switalo... bylaby to jakas waluta w grze porownywalna do fasolek, a tu niespodzianka....uuuu powstanie prawdziwy szrot

  2. #72
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    Ktos juz sie zastanawial po co komu na 65 poz te produkty w epickiej kuzni, poza platynowymi mieczami reszta to zlom, nie zaglebialem sie w to wczesniej, bo mi oczy przeslonil opozniony ewent mundialowy , ale bylem przekonany, iz kuznia bedzie wydobywala z wulkanu "rude obsydianu" tak mi cos po glowie switalo... bylaby to jakas waluta w grze porownywalna do fasolek, a tu niespodzianka....uuuu powstanie prawdziwy szrot
    Epicka kuźnia nie zajmuje miejsca na mapie i pozwoli wywalić kilkanaście innych budynków, co da nam miejsce na nowe za rudę obsydianu, więc szrotem bym jej nie nazwał. Do tego ma tą samą cechę co inne epickie budynki, czyli elastyczność, co bywa bardzo przydatne przy wykonywaniu zadań.

  3. #73
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    ciekawszym rozwiazaniem byloby wprowadzenie produkcji rudy zelaza, miedzi, zlota itp, pozbyl sie wreszcie tych kopalni, moze wtedy przyciagneloby to moja uwage, zeby zrobic ta kampanie wiecej niz jeden raz

    apropos mam po 1szt budynkow do produkcji broni od samego poczatku i to na niskich poziomach, jakos dalem rade dobic do 63 poz bez zbednych wypocin, takze dla mnie to szrot sory
    Ostatnio edytowane przez MOD_Victoria ; 19.06.2018 o 13:54 Powód: połączenie postów

  4. #74
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    apropos mam po 1szt budynkow do produkcji broni od samego poczatku i to na niskich poziomach, jakos dalem rade dobic do 63 poz bez zbednych wypocin, takze dla mnie to szrot sory
    Gdyby każdy miał tak jak Ty, to nie dałbyś rady :P

  5. #75
    Osadnik
    Dołączył
    02.11.2016
    Posty
    225
    Serwer
    Nowa Ziemia
    to fakt, ale dalej twierdze, ze 65 poz to pomylka, co proponuje Bb

  6. #76
    Osadnik
    Dołączył
    07.07.2012
    Posty
    168
    Serwer
    Kolonia
    Cytat Zamieszczone przez chocisz Zobacz posta
    apropos mam po 1szt budynkow do produkcji broni od samego poczatku i to na niskich poziomach, jakos dalem rade dobic do 63
    W dawnych czasach na Kolonii był gracz który dobił do 50 poziomu mając na wyspie prawie wyłącznie magazyny i rezydencje. No i potem trochę Wież Wiedźmy.

  7. #77
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Achamian2 Zobacz posta
    Jak już Taku się udziela na forum to znaczy, że kłopoty murowane. Na testowym nie chodziła połowa zadań eventowych to na zwykłych serwach ta 1/16, okno eventu i parę drobiazgów też będą leżeć zupełnie.
    "Trzymajmy kciuki, aby żadnych problemów nie było" - zamiast zaciskania kciuków palce na klawę - i do robótek
    Myślę, że większość graczy woli, kiedy administracja się udziela na forum. Też bym tak wolał. Jednak można wtedy porozmawiać o tym, co będzie się działo z grą.
    Jeśli natomiast mowa o trzymaniu kciuków, to zapewniam, że zespół programistów w naszym studiu cały czas troszczy się o to, aby gra The Settlers Online była usprawniana w miarę naszych możliwości. Zespół społecznościowy w tym czasie może zajmować się rozmowami z graczami i właśnie: trzymaniem kciuków za naszych specjalistów od programowania!

  8. #78
    Osadnik
    Dołączył
    23.08.2016
    Posty
    27
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Czy ktoś wie co to oznacza "Regularne jednostki nie będą dłużej korzystać z Ramki jednostki ekspedycyjnej w misjach Kampanii Górski Klan." ?

  9. #79
    Generał Awatar sparkz
    Dołączył
    20.01.2012
    Posty
    3,621
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez baqslaw Zobacz posta
    Epicka kuźnia nie zajmuje miejsca na mapie i pozwoli wywalić kilkanaście innych budynków, co da nam miejsce na nowe za rudę obsydianu, więc szrotem bym jej nie nazwał.
    Warto sobie przy okazji zadac pytanie, po co ma zastepowac stare budynki, skoro jesli ktos posiada w miare rozwinieta infrastrukture do produkcji broni, to przy jakichkolwiek przestojach w zuzywaniu tej juz wyprodukowanej ta infrastruktura wygeneruje mu astronomiczne nadwyzki zanim w ogole kuznia bedzie dostepna.

    Ja np nadal nie bylem w stanie wyczerpac zapasow mieczy z brazu ktore natluklem w 2014 gdy skonczylem meczyc krawce. Gdybym produkowal te miecze do czasu wprowadzenia kuzni, zdazylbym ich zrobic tyle, ze starczyloby do konca swiada i pare dni dluzej dla calej gildii.

    Podobnie jak w przypadku epickiej farmy przydatnosc tych budynkow nalezy analizowac nie tylko w perspektywie funkcjonalnosci ale i czasu.
    "A necromancer is just a really, really late healer"

  10. #80
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Chumek Zobacz posta
    Czy ktoś wie co to oznacza "Regularne jednostki nie będą dłużej korzystać z Ramki jednostki ekspedycyjnej w misjach Kampanii Górski Klan." ?
    Jak można wywnioskować jest to poprawka graficzna. Na serwerze testowym pewne rzeczy działały inaczej, nieprawidłowa ramka została już wgrana na serwery live, a jako że otrzymaliśmy informację od programistów, że zostało to skorygowane, więc umieściliśmy to w dzienniku zmian. Być może mogliśmy to pominąć, ale ja wychodzę z założenia, że lepiej dzielić się szczegółami, bo może kogoś zainteresują. Osoby, których to nie interesuje, mogą to po prostu zignorować.

Zamknięty wątek
Strona 8 z 10 PierwszyPierwszy ... 6 7 8 9 10 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.