Zamknięty wątek
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 97

Wątek: Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

  1. #31
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Obawiam się, że znów błędnie zinterpretowałeś moją odpowiedź. Nie powiedziałem, że pracujemy za darmo. Bardzo proszę raz jeszcze wczytać się w moją wypowiedź. Myślę, że dzięki temu unikniemy wielu nieporozumień.

    Błędy w grze są regularnie naprawiane, o czym już pewnie wiesz (wystarczy zajrzeć do Dziennika zmian). Niektóre faktycznie czekają od dłuższego czasu na korektę - w tym zakresie również planujemy kiedyś usprawnić grę, jeśli będzie to możliwe. Nigdy nie przeczyłem, że jest inaczej. Nie łączyłbym jednak szacunku do Twojej osoby z liczbą błędów w grze, czy też terminem rozpoczęcia wydarzenia. Możemy Cię szanować i mogą też się pojawić jakieś utrudnienia, które będą wynikiem jakiegoś błędu. Naszym celem zawsze będzie ich eliminowanie tak szybko, jak tylko będziemy mogli. Nie zawsze możemy od razu, ale to nie znaczy, że Cię nie szanujemy.
    jesteś Taku nam zagwarantować ze po następnej konserwacji gra będzie chodzić poprawnie bez nowych błędów ? ty źle nas interpretujesz nie my tu jesteśmy dla Was a Wy dla NAS. A skoro nie pracujesz za darmo to skąd bierzecie pieniądze ? proste od nas ! ja uzależniam szacunek do Was analizując 6 lat mojej gry i mam opinię o waszej firmie, ale jej nie wypowiem bo ban bylby, zresztą miałeś okazję niejednokrotnie popełnić błąd wobec mnie i nawet nie było mea culpa z twojej strony !

  2. #32
    Osadnik
    Dołączył
    06.01.2013
    Posty
    33
    Serwer
    Kolonia
    Jestem podobnego zdania. Nie wydam już ani grosza na ta grę. W grze nadal funkcjonuje masa błędów. Największym mankamentem tej gry obecnie, to opieranie się nadal na tym porytym FLASHU. Kolejny przykład to to, że wraca mi ponad 30 odkrywców naraz i muszę naklikać się 120 razy aby ich wysłać na kolejne poszukiwania, a kolejne kliknięcia w wiadomościach, aby każdą zawartość wrzucić go gwiazdy. Totalna padaczka. Napisałem temat na forum odnośnie poszukiwań i kilku spraw jeszcze, ale J.W.P. Penelopa uznała go za nazbyt kolokwialny w słownictwie i zamknęła temat. Pisać go ponownie nie zamierzałem, bo to permanentna strata czasu. Kolejny przykład, to brak możliwości usunięcia konta z forum.

    Na zakończenie dodam tylko jedno - Najlepszą nauczką, a co za tym idzie, traktowanie nas graczy oraz naszych potrzeb i wymagań jako PRIORYTET, to spadek dochodów z gry dla producenta/właściciela gry. To motywuje do wysiłku producenta, bo gry tego typu mają typowe, merkantylne podejście do gracza.

    Nie mniej, to niedługo potrwa, bo już prawodawcy, narazie w USA, zabierają się za tego typu gry z racji traktowania takich gier jako forma uzależnienia, a także pewną formę hazardu. To tyle z mojej strony.

  3. #33
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Złota Góra
    Mariusz też mam takie samo zdanie że BB Taku nas źle interpretuje i naprawdę puszczenie letniego eventu od 25.06 to jest dla settlers online jest "strzałem w stopę" zaboli ale nie zabije a rozzłości tylko innych graczy którzy liczą na event a nie na kampanie i spowodują tylko sobie mniejsze wpływy kasy za klejnoty.
    Ostatnio edytowane przez Malybialymis ; 12.06.2018 o 14:07

  4. #34
    Odkrywca
    Dołączył
    02.02.2012
    Posty
    657
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził. Jakby była inna data, to by komuś innemu nie pasowało. Jakby zmienić punkt widzenia, to termin eventu jest tak ustawiony, żeby końcówka zbiegała się z finałem mistrzostw, więc dla mnie jest równie dobry jak każdy inny.
    Ostatnio edytowane przez baqslaw ; 12.06.2018 o 14:42

  5. #35
    Osadnik Awatar Cadaveria
    Dołączył
    26.08.2012
    Posty
    94
    Serwer
    Słoneczny Gród
    Gadacie głupoty drodzy Państwo. Marudzicie że event zaczyna się nie wtedy kiedy trzeba bo Wam akurat nie pasuje ale zawsze znajdzie się ktoś komu jakaś data nie będzie pasować. Mi np. nie pasowało by w drugiej połowie lipca bo wtedy mam urlop. A ludzie urlopy mają od czerwca do września (głownie).
    Jednie z czym się zgadzam, to że kampania górski klan mogłaby poczekać i wystartować osobno np. tydzień po zakończeniu eventu letniego.

  6. #36
    Osadnik Awatar Igorb1985
    Dołączył
    01.03.2013
    Posty
    182
    Serwer
    Czarci Gaj
    A mi to lotto. Zahaczam urlopem o częśc eventu i co z tego, Swiat mi sie nie zawali, a tak poza tym na tym evencie warte do wzięcia są te rzeczy ,na które przy dobrych wiatrach piłki uzbiera się w 5 dni

  7. #37
    Początkujący Odkrywca
    Dołączył
    09.08.2012
    Posty
    490
    Serwer
    Nowy Świat
    Fiu fiu Taku ile ty postów w jednym temacie napisałeś a ile w tym jest emocji
    Mnie tak jak Igorowi lotto to czy ten event to piłkarski czy letni czy startuje w czerwcu czy w lipcu, gra zdycha a to co piszesz Taku o tym że każda opinii dla was jest ważne to byś już sobie to darował. Każdy gracz wie że macie gdzieś nasze opinie bo tyle ich było co powinniście zmienić a i tak dalej swoje. Jak pisał wyżej Bartexio i tak zrobicie po swojemu.

  8. #38
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    16.03.2012
    Posty
    27
    Serwer
    Czarci Gaj
    Tak czytam i czytam i nie wiem,, z jednej strony marudy, to źle, tamto niedobrze,, idź w cholerę i nie graj, nikt płakać za Tobą nie będzie,,, a już na pewno nie w BB to wcale nie jest tak ze to Ty jesteś dla nich ani tym bardziej oni nie są dla Ciebie,,, z drugiej strony trudni nie przyznać racji graczom,,, gra idzie równią pochyła na dół, kolejne nietrafione poprawki które powodują błędy są wycofywane i to znowu powoduje błędy,,, ludzie testują grę i zgłaszają bugi a i tak wszystko potem wpada na servery,,,

  9. #39
    Początkujący Osadnik
    Dołączył
    24.09.2012
    Posty
    3
    Serwer
    Dolina Odkrywców
    Witam zawsze dziękujecie za nasze uwagi ale lepiej by było aby je respektować czesto mówi się aby nie wstrzymywali produkcje na wyspie jak ktoś przez dłuższy czas sie nie loguje chodzi o to ze w czasie gdy wyjeżdża się na wczasy to podnosimy budynki na wyższy poz lub ustawia sie kolejke w magazynie prowiantu i co nasze głosy sie odbijają od ściany

  10. #40
    Osadnik
    Dołączył
    29.09.2012
    Posty
    59
    Serwer
    Złota Góra
    "Podręcznik produkcji broni" będzie teraz mieć wpływ na płatnerza (łuki, długie łuki, kusze, arkebuzy), ludwisarnię, odlewnię, stajnię (zwykła, elitarna, epicka).

    czyli co miecznikow juz nie bedzie?

Zamknięty wątek
Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 2 3 4 5 6 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.