Zamknięty wątek
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 97

Wątek: Zmiany w grze - 19.06.2018 - Dyskusja

  1. #21
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    proste dla mnie jest zycie event pilkarski zaczyna sie z dniem imprezy , moze to kiedys bb ogarnie

  2. #22
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Podobnie można by powiedzieć o Wielkanocy, czy też świętach Bożego Narodzenia, kiedy również wszyscy mogliby teoretycznie wypoczywać zamiast grać. Żaden termin nie zadowoli wszystkich (niestety taka jest prawda),
    tak ale tamte eventy to co innego, każdy mniej więcej wie kiedy można się ich spodziewać. A dwa trwają dłużej
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    a to że ktoś akurat będzie miał urlop w tym czasie, to moim zdaniem może dać takiej osobie dodatkowe szanse na korzystanie z tego eventu.
    tak biore 2 tygodnie wolnego tylko po to aby w sety grać no dobry żart,

    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Raz jeszcze dziękuję jednak wszystkim za uwagi na ten temat. Zapewniam, że głosy społeczności są i będą odnotowywane, aby cały nasz zespół był świadomy tego, czego oczekują gracze. Ufam jednak, że są i tacy, którym dany termin bardziej pasuje.
    a zrobicie i tak jak zawsze po swojemu

  3. #23
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Złota Góra
    Jestem tego samego zdania kampania mogła poczekać bo za nim ja dojde do 65lvl to nastanie wielkanoc 2020 roku a bardziej była bym zadowolona z evnetu piłkarskiego. Gracza powyżej tego lvl spokojnie by poczekali nawet kilka tygodni. Bardzo źle zrobiliście puszczając event od 25.06 ograniczając graczom zdobycie odpowiedniej ilości piłek na zakup potrzebnych rzeczy a jest co kupić. W moim przypadku to 18k piłek do zdobycia a przez tą date zdobędę tylko 6k z czego 1k z przygód bo więcej nie przewiduje a ponoć "[11:09] BB_Taku7: Staramy się jak najlepiej optymalizować nasze możliwości rozwoju" właśnie to pokazaliście podczas tego eventu utrudniając graczom rozwój poprzez brak możliwości zdobycia odpowiedniej ilości piłek na zakup opactw, odkrywców, patentów nie wydając przy tym realnej gotówki. Więc te 4 - 9 dni robi wielką różnice to dodatkowe tysiące piłek. Uważam że zrobiliście to celowo by ściągnąć od graczy kasę a ja nie wydam ani 1 zł by kupić piłki i celowo trzymaliście w tajemnicy termin rozpoczęcia.

  4. #24
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez Malybialymis Zobacz posta
    Jestem tego samego zdania kampania mogła poczekać bo za nim ja dojde do 65lvl to nastanie wielkanoc 2020 roku a bardziej była bym zadowolona z evnetu piłkarskiego. Gracza powyżej tego lvl spokojnie by poczekali nawet kilka tygodni. Bardzo źle zrobiliście puszczając event od 25.06 ograniczając graczom zdobycie odpowiedniej ilości piłek na zakup potrzebnych rzeczy a jest co kupić. W moim przypadku to 18k piłek do zdobycia a przez tą date zdobędę tylko 6k z czego 1k z przygód bo więcej nie przewiduje a ponoć "[11:09] BB_Taku7: Staramy się jak najlepiej optymalizować nasze możliwości rozwoju" właśnie to pokazaliście podczas tego eventu utrudniając graczom rozwój poprzez brak możliwości zdobycia odpowiedniej ilości piłek na zakup opactw, odkrywców, patentów nie wydając przy tym realnej gotówki. Więc te 4 - 9 dni robi wielką różnice to dodatkowe tysiące piłek. Uważam że zrobiliście to celowo by ściągnąć od graczy kasę a ja nie wydam ani 1 zł by kupić piłki i celowo trzymaliście w tajemnicy termin rozpoczęcia.
    ja też nei wydam juz ani grosza na ta gre bo nie szanują nas tu

  5. #25
    Odkrywca
    Dołączył
    16.10.2014
    Posty
    1,071
    Serwer
    Złota Góra
    moze w koncu sie obudza i dojda do wniosku ze to nie my jestesmy dla nich a oni dla nas ... jesli ktos wam placi to oczekuje a wy tych oczekiwan nie realizujecie praktycnzie w ogole ...

  6. #26
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Malybialymis Zobacz posta
    Bardzo źle zrobiliście puszczając event od 25.06 ograniczając graczom zdobycie odpowiedniej ilości piłek na zakup potrzebnych rzeczy a jest co kupić.
    Kto powiedział, że coś skróciliśmy? Niczego nie skracaliśmy. O ile mi wiadomo, wszystko przebiegnie zgodnie z pierwotnymi planami.

    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    ja też nei wydam juz ani grosza na ta gre bo nie szanują nas tu
    Gra jest darmowa z opcją zakupów za prawdziwe pieniądze, jeśli ktoś ma taką wolę. Każda taka dotacja jest też wsparciem rozwoju gry i każdy może decydować, czy chce wydać pieniądze na grę. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, dzięki którym możemy rozwijać i udostępniać tę wspaniałą grę.

    Jeśli zaś mowa o szacunku, to osobiście prowadziłem z Tobą Mariusz7709 już wiele rozmów i zawsze staram się okazywać Ci należny szacunek. Nie zgodzę się zatem ze stwierdzeniem, że ktoś z naszego zespołu nie darzy któregokolwiek z graczy szacunkiem, bo to po prostu nieprawda. Decyzje dotyczące harmonogramu wydarzeń i okazywanie szacunku w rozmowach to zupełnie odrębne kwestie. Przykro mi, jeśli oczekiwałeś, że wydarzenie rozpocznie się szybciej i przez to jesteś teraz niezadowolony, ale to nie zmienia faktu, że nadal darzymy Ciebie i innych graczy szacunkiem. Muszę więc po prostu szczerze przyznać, że takie zarzuty są nieadekwatne do rzeczywistości.

  7. #27
    Osadnik
    Dołączył
    03.04.2012
    Posty
    188
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Kto powiedział, że coś skróciliśmy? Niczego nie skracaliśmy. O ile mi wiadomo, wszystko przebiegnie zgodnie z pierwotnymi planami.



    Gra jest darmowa z opcją zakupów za prawdziwe pieniądze, jeśli ktoś ma taką wolę. Każda taka dotacja jest też wsparciem rozwoju gry i każdy może decydować, czy chce wydać pieniądze na grę. Jesteśmy wdzięczni wszystkim, dzięki którym możemy rozwijać i udostępniać tę wspaniałą grę.

    Jeśli zaś mowa o szacunku, to osobiście prowadziłem z Tobą Mariusz7709 już wiele rozmów i zawsze staram się okazywać Ci należny szacunek. Nie zgodzę się zatem z twierdzeniem, że ktoś z naszego zespołu nie darzy któregokolwiek z graczy szacunkiem, bo to po prostu nieprawda. Decyzje dotyczące harmonogramu wydarzeń i okazywanie szacunku w rozmowach to zupełnie odrębne kwestie. Przykro mi, jeśli oczekiwałeś, że wydarzenie rozpocznie się szybciej i przez to jesteś niezadowolony, ale to nie zmienia faktu, że nadal darzymy Ciebie i innych graczy szacunkiem. Muszę po prostu szczerze przyznać, że takie zarzuty są nieadekwatne do rzeczywistości.
    jak już wydałem to powinniście dbac o gre i nie kłam Taku nikt za darmo nie pracuje, Charytatywni do pracy nie chodzisz ! szanujecie mnie ? jakbyście mnie szanowali to byście błędy naprawili niektóre maja o kilka lat , nio tak dla darmowych pracowników za ciężkie do naprawy

  8. #28
    Odkrywca
    Dołączył
    22.03.2012
    Posty
    580
    Serwer
    Czarci Gaj
    Cytat Zamieszczone przez BB_Taku Zobacz posta
    Kto powiedział, że coś skróciliśmy? Niczego nie skracaliśmy. O ile mi wiadomo, wszystko przebiegnie zgodnie z pierwotnymi planami.
    A wy dalej swoje, jak by się ten cały event zaczał 19 no 20 po kilku re konserwach, a nie tydzień później to więcej graczy by z tego skorzystało. A tak pewnie znów będzie hiper promo na klejki i tyle,
    Ale jeszcze chwile i gra padnie i na tym się skończy

  9. #29
    Osadnik
    Dołączył
    11.10.2014
    Posty
    41
    Serwer
    Złota Góra
    A propo Świąt Wiekanocnych i Bożego Narodzenia to ludzie nie wyjeżdżają po 2-3 tyg tylko biorą kilka dni. Na Wielkanoc to przeważnie 4-5 dni więc jest czas na trzepanie przygód bo event trwa 3 tyg. Natomiast w Boże Narodzenie i tak mnie ma przygód więc każdy może chociaż na chwilkę wejść i parę razy klikając wysyłając odkrywców i zrobić zadanie max 30 min dziennie a wolne biorą max od 22.12 do 2.01 a event trwa 3 tyg. Większość ludzi i tak nie może dostać wolnego w żadnym z tych okresów bo pracują na 3 zmiany i zacharowują się w sklepach by pełne pułki były.
    A czy ja mowie o skróceniu bo pewnie będzie trwał 3 tyg ja mowie że przez sezon urlopowy ograniczyliście możliwość zdobywania piłek puszczając go od 25.06. Moim zdaniem powinniście go pościć od 14,06 lub 19.06 to wtedy gracze mają większe szanse na zdobycie piłek.
    Jakoś poprzednie eventy piłkarskie mogliście puszczać do 5 dni od rozpoczęcia mistrzostw a tego jakoś nie możecie po prostu tego nie rozumiem tylko zajęliście się kampanią która mogła spokojnie poczekać.

  10. #30
    Game Master Awatar BB_Taku
    Dołączył
    10.11.2015
    Posty
    119
    Serwer
    Nowa Ziemia
    Cytat Zamieszczone przez Mariusz7709 Zobacz posta
    jak już wydałem to powinniście dbac o gre i nie kłam Taku nikt za darmo nie pracuje, Charytatywni do pracy nie chodzisz ! szanujecie mnie ? jakbyście mnie szanowali to byście błędy naprawili niektóre maja o kilka lat , nio tak dla darmowych pracowników za ciężkie do naprawy
    Obawiam się, że znów błędnie zinterpretowałeś moją odpowiedź. Nie powiedziałem, że pracujemy za darmo. Bardzo proszę raz jeszcze wczytać się w moją wypowiedź. Myślę, że dzięki temu unikniemy wielu nieporozumień.

    Błędy w grze są regularnie naprawiane, o czym już pewnie wiesz (wystarczy zajrzeć do Dziennika zmian). Niektóre faktycznie czekają od dłuższego czasu na korektę - w tym zakresie również planujemy kiedyś usprawnić grę, jeśli będzie to możliwe. Nigdy nie przeczyłem, że jest inaczej. Nie łączyłbym jednak szacunku do Twojej osoby z liczbą błędów w grze, czy też terminem rozpoczęcia wydarzenia. Możemy Cię szanować i mogą też się pojawić jakieś utrudnienia, które będą wynikiem jakiegoś błędu. Naszym celem zawsze będzie ich eliminowanie tak szybko, jak tylko będziemy mogli. Nie zawsze możemy od razu, ale to nie znaczy, że Cię nie szanujemy.

Zamknięty wątek
Strona 3 z 10 PierwszyPierwszy 1 2 3 4 5 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów

Ubisoft wykorzystuje pliki cookies w celu umożliwienia jak najlepszego korzystania z naszych stron internetowych. Dalsze korzystanie z tej strony oznacza zgodę na użycie plików cookies. Więcej informacji w naszej polityce prywatności.